Co se děje?

Co se jinam vážně nevejde
hubertjezpet
Poděkoval: 23 krát
Obdržel poděkování: 65 krát

Co se děje?

Příspěvek od hubertjezpet » 28 kvě 2020, 11:02

Princ píše:
28 kvě 2020, 07:04
Včera jsem streetoval v centru a holek tam byla hromada
To je dobré vědět.
O víkendu se chystám po 12. týdnech do Prahy.
Doufám, že v Praze na ulici nebudu jediný člověk, to bych si připadal jako ve Wuchanu únor 2020 a bál se, že mi v rychlém občerstvení dají do hamburgru luskouna zabeleného v křídlech z netopýra.

hubertjezpet
Poděkoval: 23 krát
Obdržel poděkování: 65 krát

Co se děje?

Příspěvek od hubertjezpet » 28 kvě 2020, 11:29

hubertjezpet píše:
28 kvě 2020, 11:02
To je dobré vědět.
O víkendu se chystám po 12. týdnech do Prahy.
Doufám, že v Praze na ulici nebudu jediný člověk, to bych si připadal jako ve Wuchanu únor 2020 a bál se, že mi v rychlém občerstvení dají do hamburgru luskouna zabeleného v křídlech z netopýra.
Omlouvám se, zase jsem to přehnal. :oops: Musím se kalibrovat.

aldot
Poděkoval: 187 krát
Obdržel poděkování: 38 krát

Co se děje?

Příspěvek od aldot » 28 kvě 2020, 12:11

horrson:
ja na každý tvoj spôsob ako áno, nájdem 10 dôvodov prečo nie :D ja som dostal poctivý výcvik od svojich žiakov :lol:

princ:
navrhnem starostovi aby postavil nejaký obchodak. Aby som mal kde streetovat :shock: :roll:

jirza:
nie :D ale dobre sa to číta :lol:
Net: 6 (Badoo: 3 Zoznamka: 1 Pokec2) Naživo: 2

Hammer
Poděkoval: 13 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Co se děje?

Příspěvek od Hammer » 28 kvě 2020, 13:48

aldote , teď si mě fakt rozsekal , proč mi to děláš brácho , válím se smíchy po stole :D :D :D

aldot

Co se děje?

Příspěvek od aldot » 06 čer 2020, 19:44

horrson, hlásim pokrok. každé dva týždne sa mi podarí jedno stretnutie. dve boli z Badoo a jedno z FB zoznamky.
síce ani jedno neskončilo sexom, ani jedno nebude mať repete, ale pri mojej smole a mojom výzore som rád aspoň tomu.

TristanPRG
Poděkoval: 59 krát
Obdržel poděkování: 48 krát

Co se děje?

Příspěvek od TristanPRG » 07 čer 2020, 12:06

Tak potom neviem čo tu tragédiš, s výzorom a neviem čím:) Ja som nemal stretnutie z badoo ani tindru od začiatku roka a to sa považujem za normálne vyzerajúceho, nič extra ani jedným smerom, s postavou na ktorej minimálne vidno šport ak ne brutálne fitko:)

Takže mať rande čo dva týždne, je pre mňa napríklad aktuálny rok sen :D a to môžem mať dobre idúcich konverzácii online 30, všetky idú do stratena..ako vlastne vidno v topicu o online v inej časti fóra:)

Je pravda, že každý má na to iný pohľad, čo je pre koho veľa/málo rande, ale ber to tak, že vždy môže byť i oveľa horšie a kým to ide nejak si na tom stále lepšie než keby to nešlo vôbec:)

aldot

Co se děje?

Příspěvek od aldot » 07 čer 2020, 17:17

TristanPRG píše:
07 čer 2020, 12:06
a to môžem mať dobre idúcich konverzácii online 30, všetky idú do stratena..ako vlastne vidno v topicu o online v inej časti fóra:)
Ďakujem že potvrdzujes moje slová. je krásne vidieť že je to o šťastí natrafiť na holku ktorej sa páčiš. aj keď
pravda že dve ženy boli o desať rokov staršie odo mňa, takže boli na tom zufalejsie ako ja. a tá tretia bola o 5 rokov staršia ako ja, čiže tiež žiadna vyhra.

samozrejme že treba si to potom nepokazit.

ale neboli i napriek dotykom, objatiam držaniam za tuku a bozkom tak nadržané/zúfalé aby to skončilo sexom. všetky tri prišli s očakávaniami oveľa väčšími ako som im dokázal svojim reálnym výzorom ponúknuť.

aldot

Co se děje?

Příspěvek od aldot » 14 čer 2020, 07:27

s jednou holkou si píšem už dva dni, s tým že behom prvých pár správ sme si dohodli stretnutie a behom pár ďalších správ sme si aj volali.
včera cca o 17 som ju zodvihol zo stoličky tým že vramci aktuálne preberanej temy som jej zakázal posielať nahé fotky. do 20.00 mi stále posielala správy typu ako som sa jej dotkol s tým že medzi riadkami chcela aby som sa ospravedlnil.
o 20.30 som šiel spať s tým že som jej poslal nejakú hudbu na ukľudnenie. cca o štvrť na jednu mi ešte napísala že som síce prvý ktorý jej to napísal, ale určite je bez sexu dlhšie ako by som to dokázal ja.

ako reagovat neviem, ale verím, že podľa intenzity jej písania predtým som pre ňu zaujímavý, takže "žehliť " si to budem radšej naživo nejakými dotykmi a bozkami. a určite nebudem chvíľu reagovať, hoci mi vramci "rozčuľovania" chcela aj zavolať.

aldot

Co se děje?

Příspěvek od aldot » 17 čer 2020, 12:26

Princ píše:
17 čer 2020, 10:35
Holky nechtějí kluka, co má problém najít jinou.
čiže je pre mňa lepšie ak, žena vie aj o iných kamarátkach/ženách v mojom živote a trochu žiarli, aspoň má nemá istého a musí o mňa bojovať, aby si ma vyhrala. To, že drvivá väčšina tých žien je u mňa passé, jej už hovoriť nemusím.

Čisto teoreticky, povesť sukničkara je pre mňa menej nebezpečná ako byť v jej očiach autista, čo sa zakokce len pri pohľade na ženu.

Pochopil som citovanu vetu správne?

Panelák
Poděkoval: 64 krát
Obdržel poděkování: 78 krát

Co se děje?

Příspěvek od Panelák » 17 čer 2020, 12:32

aldot píše:
17 čer 2020, 12:26

Čisto teoreticky, povesť sukničkara je pre mňa menej nebezpečná ako byť v jej očiach autista, čo sa zakokce len pri pohľade na ženu.

Pochopil som citovanu vetu správne?
Ano, přesně jak píšeš.
Nový instruktor
Zápas s Princem bude koncem září
Pak přebírám sektu

Princ
Poděkoval: 517 krát
Obdržel poděkování: 1526 krát

Co se děje?

Příspěvek od Princ » 17 čer 2020, 12:38

Ano.

(Respektive záleží, co je cílem. Ona se občas najde nějaká strašně nudná, nejistá a nezkušená holka, která se nechce na prvním rande ani líbat a vyplatí se jí dlouho ukazovat svůj zájem a ujišťovat ji... Ale to je abnormální příklad, který taky má svou daň, protože za tu dobu už bys mohl mít spoustu normálních sexy holek klasickou hrou.

A většina holek nepotřebuje ujišťovat, jen to předstírá a přitom čeká na většího alfu, takže tahle taktika je používanější, než u té mizivé promile, kde by teoreticky mohla dávat nějaký smysl.

Když to totálně vypadá, že na rande nebudu mít sex, ruším rande a jdu na jiné. Protože to bude rychlejší. Někdo, kdo má strašně slabé šance na jiné rande se tam rozhodne spíše zůstat, ale pak zase... TO, že nemá šance na jiné rande, mu právě kazí to současné rande, takže by měl opravit příčinu, a ne se chytat stébel, které ze závislosti na holce na rande mohou přerůst leda do závislosti na holce ve vztahu a při nejhorším i na závislosti na holce, když už máte děti... Jsou to složité věci, které se musí domyslet dokonce. A ne že: jsem sráč, co nikoho asi nesbalí, tak se rychle chytnu první, co má zájem...

Za odkládání problémů nakonec vždycky zaplatíte cenu. Já učím, jak budovat vztahy na pevných základech, a neučím NIKDY NIKOHO, jak jít do vztahu na těsno, do lepšího vztahu než zasloužíte a pak tam doufat, že se holka smiluje.)

aldot

Co se děje?

Příspěvek od aldot » 17 čer 2020, 18:05

prvé tri stretnutia - prvé bolo klasika káva +prechádzka, skúsil som len slušné dotyky. druhé bolo o premiestneni na tri štácie plus trochu dotyky pusa iba na čelo na konci. počas tretieho stretnutia bolo viacero dotykov aj pusa len na pery

zhodnotenie: bolo cítiť strach v mojom konaní, na všetko som šiel až moc okato. digi zakaždým bola až moc slušná a tak na stretnutí mali ženy iné očakávania. na dvoch rande sa podpísala nočná smena a tri hodiny spánku.

štvrté stretnutie: dva mesiace naťahovačky v digi kedy príde (viď denník, pumpárka). Nakoniec prišla ku mne domov. Keďže vopred som vedel že jej ide o sex, tak som išiel prakticky hneď na vec. stretnutie sice skončilo sexom ale veľmi nekvalitnym.

zhodnotenie: odkedy cvičím, badám, že moja nadrzanost klesá a vyžaduje lepšie objekty na vzrušenie. nepomáha ani pár dní nofap. Pomohlo mi to však uvedomiť si nejaké veci ohľadom fungovania môjho tela pri sexe.

piate stretnutie: behom pár správ dohodnuté stretnutie, pár ďalších správ a volali sme si. z časových dôvodov stretnutie po pár dňoch. naživo bolo niekoľko štácii, popritom jazýčkove bozky, dotyky postupne aj na sexuálne miesta. rande končilo v podchode ku vlaku asi hodinovým mazlenim. hranice som posúval kde sa len dalo, miesto medzi nohami nedobyté. v rukách som cítil bradavky(prsty v podprsenke).
napriek tomu som spokojný so stretnutím.

zhodnotenie: bolo cítiť že žena je staršia a skusenejsia. snažil som sa rešpektovať hranice a nerobiť nič na silu. cieľ bol urobiť ju rukou, no aj tak si myslím že som svoju komfortnu zónu posunul o oveľa viac ako pri prvých troch stretnutiach.
musím sa naučiť predchádzať určitým otázkam a uvoľniť sa. na stretnutí sa podpísala únava z nočnej.
prekvapilo ma ako som podvedome dokázal zvládnuť určite situácie.
doplatil som na to, že som nemal poriesenu logistiku a žena sa vyhýbala miestam, kde by sme mohli byt úplne sami.

p.s. môžem poprosiť premenovať túto tému na "Ali Aga" a presunúť do denníkov? Ďakujem.

Princ
Poděkoval: 517 krát
Obdržel poděkování: 1526 krát

Co se děje?

Příspěvek od Princ » 17 čer 2020, 18:07

Pokud to dovolí JirZa :)

Panelák
Poděkoval: 64 krát
Obdržel poděkování: 78 krát

Co se děje?

Příspěvek od Panelák » 18 čer 2020, 06:10

Princ píše:
17 čer 2020, 18:07
Pokud to dovolí JirZa :)
Jestli chce mít takhle zaspamovanej deník, mě to vadit nebude 😁
Nový instruktor
Zápas s Princem bude koncem září
Pak přebírám sektu

aldot

Co se děje?

Příspěvek od aldot » 27 čer 2020, 18:50

opakovane stretnutie so ženou z piateho stretnutia:
žena prišla na mňa nahnevaná (žiarlivosť). stretnutim prebiehali bozky, dotyky a celé to vyvrcholilo kávou. tam som mal ruku v nohavičkach ale na zadku. s tým že padali návrhy skončiť spoločne na wc. nakoniec sme tam neskončili, zavrsilo sa celé stretnutie za garažami, kde som ju robil rukou plus cumlanie pŕs, nebolo zabezpečené 100 pro súkromie. zároveň s mojou rukou, mala ruku dáma v mojich trenkach. vyrušili nás.

Po stretnutí prebehla digi kde som vyjadril názor, že buď-alebo. na základe toho sme si dohodli ďalšie stretnutie program s prespatim u mňa, na pikniku v prírode bude obojstranný handjob ako predohra k večeru.

zhodnotenie: nikdy nedať na ženu a presadiť si svoju logistiku. naučiť sa reagovať na testy typu "sex až vo vzťahu" a zvyšovať svoju dominanciu.

Odpovědět