Co se děje?

Co se jinam vážně nevejde
Panelák
Poděkoval: 64 krát
Obdržel poděkování: 78 krát

Co se děje?

Příspěvek od Panelák » 19 kvě 2020, 20:50

Tvl, otevřu forum, a v kazdem vlakne novej prispevek od jednoho nejmenovaneho jedince. Vsechny o tom jaky je to chudak, jak to ma tezky, jak mu nic nefunguje, jak je vsechno o vyzoru. Sama sebelitost, zoufalost, negativní affirmace, sorry ale ty si 24/7 programujes hlavu na to, jakej jsi zoufalec, ze vypadas spatne a co myslis ze z tebe pak vyzaruje kurva? Nafackuj si, zvedni tu prdel a jdi neco delat. A zacni preprogramovanim te svoji zabednene palice, vyser se na vsechny zkurveny seznamky, a zacni od zakladu resit sebe. Nikdo nechce zoufalce s podprumernou praci. Tak se sebou zacni neco delat a prestan tu vypisovat kktiny na foru, nikdo na to neni zvedavej.

Nový instruktor
Zápas s Princem bude koncem září
Pak přebírám sektu

Caesar
Poděkoval: 14 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Co se děje?

Příspěvek od Caesar » 20 kvě 2020, 11:30

Pro lidi kteří pochybují o svém vzhledu: Podívejte se na rappera Lil Xan. Ten kluk doslova prohrál genetickou loterii, nemá ani metr sedmdesát, žádný sval a vše, co člověka dělá fyzicky atraktivním on nemá. Stačí mu odebrat jeho status rappera, křiklavé oblečení, tetování a zbude vám ošklivý mastný nerd.
A hádejte co ? I přes to, že jeho fyzický vzhled doslova křičí "Nešukejte se mnou, můj soubor genů stojí za hovno" jsou z něj mladé holky totálně vlhké. Memy a sociální status mají větší sílu než geny.

Princ
Poděkoval: 517 krát
Obdržel poděkování: 1526 krát

Co se děje?

Příspěvek od Princ » 20 kvě 2020, 11:35

Caesar píše:
20 kvě 2020, 11:30
Ten kluk doslova prohrál genetickou loterii, nemá ani metr sedmdesát
Tímhle ještě pár lidí naštveš :D

Jinak rozhodně, jak učí sexuologie, memy jsou víc než geny.

Horrson
Poděkoval: 22 krát
Obdržel poděkování: 19 krát

Co se děje?

Příspěvek od Horrson » 21 kvě 2020, 06:56

Jako IMHO, ten člověk je jen a pouze troll. Za klávesnicí sedí člověk, je jedno jestli muž či žena, který má jistě svůj sexuální, partnerský či rodinný život v nejlepším pořádku a možná má lepší výsledky hry, než tři z nás dohromady. Už jsem mu to někde v nějakém tématu psal, reakce (jakékoli) jsem se nedočkal.

Vystřídali jsme se tady na něm snad všichni, všichni se snahou a dobrou vůlí pomoct aspoň dobře míněnou radou, ale ať mu kdokoli napsal cokoli (i jen ve smyslu "běž ven a zkus tohle a tohle"), žádný feedback, není vidět ani čárka o tom, že to třeba opravdu zkusil, a opravdu bez valnýho výsledku.
Je vyloučeno, statistika je neúprosná, ale prostě je nemožné oslovit 10 holek a 10 aby beze slova odešlo, nebo dokonce s křikem uteklo. Nebo že by měly nachlup stejnou negativní reakci o kterých nestojí za zmínku ani napsat.

Ale o nějakém aktivním zapracováním zdejší, převážně Princovo práce (články, knihy...), našich rad, každý svět vnímáme trochu jinak, jsem tady nečetl vůbec nic. Jen výmluvy, výmluvy, výzor, výmluvy, výmluvy.

Za sebe můžu říct, že ač se snažím pomoci a odpovědět pokud znám správnou odpověď (nebo názor), s tímhletím člověkem já osobně skončil a veškeré jakkoli podnětné příspěvky budu ignorovat. Můj čas je příliš cenný na to, abych házel perly sviním.
The only thing worse than being wrong is staying wrong.
-Sun Tzu

Gentleman se ženy nikdy nezeptá, jestli je zadaná. Slušně se představí a nechá ženu se samu rozhodnout, jak moc zadaná je.

alda66
Poděkoval: 3 krát

Co se děje?

Příspěvek od alda66 » 21 kvě 2020, 18:31

Horrson píše:
21 kvě 2020, 06:56
Jako IMHO, ten člověk je jen a pouze troll. Za klávesnicí sedí člověk, je jedno jestli muž či žena, který má jistě svůj sexuální, partnerský či rodinný život v nejlepším pořádku a možná má lepší výsledky hry, než tři z nás dohromady. Už jsem mu to někde v nějakém tématu psal, reakce (jakékoli) jsem se nedočkal.

Vystřídali jsme se tady na něm snad všichni, všichni se snahou a dobrou vůlí pomoct aspoň dobře míněnou radou, ale ať mu kdokoli napsal cokoli (i jen ve smyslu "běž ven a zkus tohle a tohle"), žádný feedback, není vidět ani čárka o tom, že to třeba opravdu zkusil, a opravdu bez valnýho výsledku.
Je vyloučeno, statistika je neúprosná, ale prostě je nemožné oslovit 10 holek a 10 aby beze slova odešlo, nebo dokonce s křikem uteklo. Nebo že by měly nachlup stejnou negativní reakci o kterých nestojí za zmínku ani napsat.

Ale o nějakém aktivním zapracováním zdejší, převážně Princovo práce (články, knihy...), našich rad, každý svět vnímáme trochu jinak, jsem tady nečetl vůbec nic. Jen výmluvy, výmluvy, výzor, výmluvy, výmluvy.

Za sebe můžu říct, že ač se snažím pomoci a odpovědět pokud znám správnou odpověď (nebo názor), s tímhletím člověkem já osobně skončil a veškeré jakkoli podnětné příspěvky budu ignorovat. Můj čas je příliš cenný na to, abych házel perly sviním.
Mě oslovování taky moc zatím nejde, ale když už jsem se rozhoupal a nějakou holku oslovil, tak reakce byla vždycky pozitivní. Dobu sebelítosti už mám tak nějak za sebou, občas mě to sice přepadne, ale většinou se s tím dokážu dobře vyrovnat.

Saty
Poděkoval: 39 krát
Obdržel poděkování: 49 krát

Co se děje?

Příspěvek od Saty » 21 kvě 2020, 20:23

Caesar píše:
20 kvě 2020, 11:30
Pro lidi kteří pochybují o svém vzhledu: Podívejte se na rappera Lil Xan. Ten kluk doslova prohrál genetickou loterii, nemá ani metr sedmdesát, žádný sval a vše, co člověka dělá fyzicky atraktivním on nemá. Stačí mu odebrat jeho status rappera, křiklavé oblečení, tetování a zbude vám ošklivý mastný nerd.
A hádejte co ? I přes to, že jeho fyzický vzhled doslova křičí "Nešukejte se mnou, můj soubor genů stojí za hovno" jsou z něj mladé holky totálně vlhké. Memy a sociální status mají větší sílu než geny.
Vůbec nechápu tohle přirovnání. On má brutal fame a několik milionů zhlédnutí na každém videu, to je úplně jedno jak vypadá. Má prachy, může tu holku proslavit, ukázat ve videu,... Nechápu co to má společného se vzhledem. Kdyby neměl tyhle věci výše popsané ale měl social status jako Aldot a práci jako Aldot tak bude nejspíš stejně v píči. Možná o trošku méně.

Caesar
Poděkoval: 14 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Co se děje?

Příspěvek od Caesar » 22 kvě 2020, 15:25

Saty píše:
21 kvě 2020, 20:23
Vůbec nechápu tohle přirovnání. On má brutal fame a několik milionů zhlédnutí na každém videu, to je úplně jedno jak vypadá. Má prachy, může tu holku proslavit, ukázat ve videu,... Nechápu co to má společného se vzhledem. Kdyby neměl tyhle věci výše popsané ale měl social status jako Aldot a práci jako Aldot tak bude nejspíš stejně v píči. Možná o trošku méně.
Co nechápeš ? De facto si vypsal to, co jsem už napsal. Chtěl jsem jen upozornit na to, že memy a sociální status mají v dnešní době větší sílu než geny.

Saty
Poděkoval: 39 krát
Obdržel poděkování: 49 krát

Co se děje?

Příspěvek od Saty » 22 kvě 2020, 16:52

Caesar píše:
22 kvě 2020, 15:25
Co nechápeš ? De facto si vypsal to, co jsem už napsal. Chtěl jsem jen upozornit na to, že memy a sociální status mají v dnešní době větší sílu než geny.
Ta tvoje odpověď zněla jako, že ať aldot nezoufá, že stačí když zbohatne, stane se YT star a rapperem a bude v pohodě :lol:

surfernamare
Obdržel poděkování: 30 krát

Co se děje?

Příspěvek od surfernamare » 24 kvě 2020, 01:21

Ta tvoje odpověď zněla jako, že ať aldot nezoufá, že stačí když zbohatne, stane se YT star a rapperem a bude v pohodě
Ved to presne staci :D

aldot
Poděkoval: 187 krát
Obdržel poděkování: 38 krát

Co se děje?

Příspěvek od aldot » 26 kvě 2020, 17:51

JirZa píše:
19 kvě 2020, 20:50
Sama sebelitost, zoufalost, negativní affirmace,
ako sorry, som zufalec, ale ty zase hundroš. kedykoľvek čosi vidím od teba, tak sa len stazuješ :D :lol: :lol: nie každý je taký ako ty, hold smola :lol:

horrson:
ja som trollik :D trolíček :D trollit je môj koníček :lol:
4000 oslovení cez net a 50 naživo a ty povieš že nič nerobím? :shock: btw. docielil som dve stretnutia, žiaľ bez sexu a bez nádeje zopakovania stretnutia. :lol: :lol: :lol: tá tvoja rada ohľadom chatovania mi pomohla akurát k tomu, že si 3 ženy pozreli profil :roll:

alda66:
na mňa holky reagujú tým slušným milým úsmevom a čakajú nervozne kedy odídem. za kompliment max podakuju.
Net: 6 (Badoo: 3 Zoznamka: 1 Pokec2) Naživo: 2

holyPete
Poděkoval: 55 krát
Obdržel poděkování: 20 krát

Co se děje?

Příspěvek od holyPete » 27 kvě 2020, 11:32

aldot píše:
26 kvě 2020, 17:51

4000 oslovení cez net a 50 naživo a ty povieš že nič nerobím? :shock:
Ako sorry, ale potřebuješ ta čísla prohodit. :)
Everyone must suffer, but you can choose your suffering.

aldot
Poděkoval: 187 krát
Obdržel poděkování: 38 krát

Co se děje?

Příspěvek od aldot » 27 kvě 2020, 13:38

holyPete píše:
27 kvě 2020, 11:32
Ako sorry, ale potřebuješ ta čísla prohodit. :)
keď budú ľudia v uliciach, kľudne, s tým problém nemám.
Net: 6 (Badoo: 3 Zoznamka: 1 Pokec2) Naživo: 2

Horrson
Obdržel poděkování: 19 krát

Co se děje?

Příspěvek od Horrson » 28 kvě 2020, 07:00

Co přesně znamená "budú ludia v uliciach"??
Ty nějak měříš "průtok" lidí za hodinu a nezdá se ti to dost? Změň místo, kde ten průtok bude vyšší (nádraží, obchoďáky, hospody, kluby..)

Spíš jen zase, znova, tudíž opakovaně další ze série výhovorek.
The only thing worse than being wrong is staying wrong.
-Sun Tzu

Gentleman se ženy nikdy nezeptá, jestli je zadaná. Slušně se představí a nechá ženu se samu rozhodnout, jak moc zadaná je.

Princ
Poděkoval: 517 krát
Obdržel poděkování: 1526 krát

Co se děje?

Příspěvek od Princ » 28 kvě 2020, 07:04

Včera jsem streetoval v centru a holek tam byla hromada

Panelák
Poděkoval: 64 krát
Obdržel poděkování: 78 krát

Co se děje?

Příspěvek od Panelák » 28 kvě 2020, 09:27

aldot píše:
27 kvě 2020, 13:38
keď budú ľudia v uliciach, kľudne, s tým problém nemám.
Tomu sam neveris 😂
Nový instruktor
Zápas s Princem bude koncem září
Pak přebírám sektu

Odpovědět