Koronavirus

Co se jinam vážně nevejde
Odpovědět
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1798 x

Strašidelný vynález

Příspěvek od Princ »

“Pozor, republikou lítá neviditelné hovno.” :)

Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
hubertjezpet
Udělil poděkování: 29 x
Obdržel poděkování: 74 x

Koronavirus

Příspěvek od hubertjezpet »

Současným tempem se počty nově nakažených za den čínského viru budou asi pohybovat v těchto hodnotách (tímto tempem by byl covid-19 v ČR vymýcen koncem října 2021, kdy by se čísla dostaly na nulu, což se asi těžko stane, nula by stejně byla k ničemu, epidemiologové na Internetu píšou, že bude nutné nosit respirátory, i kdybychom zde měli nulu kvůli hrozbě dovozu mutací, takže kdo koupím 5000 FFP3 respirátorů na dalších 10 let, asi neprohloupí.):
Obrázek

(Z údajů za poslední 3 týdny jsem v tabulce vypočetl výhled budoucnosti)

Fóry dne:

Je rok 2031 a Pepíček se ptá tatínka, tati, co je to hospoda. Tatínek odpoví, sám už nevím, kdysi jsem tam chodil, pak to soudruh Babiš zakázal.

Je rok 2050, maminka ukazuje Marušce fotku z focení 9. třídy na konci školního roku 2018/2019 a Maruška se ptá, mami, proč nemáte na sobě respirátory a obličejové štíty a také ty protivirové helmy, které nedávno pan prezident Flégr nařídil.

Je rok 2080 a dědeček dává desetiletému vnukovi krabici 40000 právě vynalezených respirátorů FFP8 a říká, tu máš Jaroušku, to ti vystačří do konce života, Jaroušek dědečka obejme a radostí vykřikne, to je super, tak to nechytnu covid-75, až nám pan prezident Babiš junior ukončí ten už 3 letý lockdown a zase si budu moct chodit do vedlejší ulice hrát s Pepíčkem, už tam nebudou ty zátarasy mezi ulicemi.

Je rok 2100 a jeho veličenstvo císař prezident Jarda Hamáček Junior Junior, vnuk dávného prezidenta soudruha Jana Hamáčka (alias Hloupý Honza 21. století), vyhlásil lockdown a karanténu s odůvodněním, musíme vymýtit rakovinu, myslím, že se zrakvujeme kapénkami, nikdo se nesmí s nikým setkat, dokud nebudeme mít rok v kuse 0 nových případů rakoviny.

Je rok 2130, pan císař Jarda Hamáček, vnuk hloupého Hamáčka 21, zakazuje dýchat, jelikož to přenáší prý kapénkami rakovinu, rovněž nařizuje nosit respirátor FFP9 i v domácnosti.

Je rok 2150. Lidstvo vyhynulo hlady a kulkami (tresty za dýchání). Žádný člověk již neexistuje.
Je rok 5000, na Zemi přiletěli mimozemšťané a provádějí zde archeologický výzkum dávné civilizace. To ale vrchní velitel ítý neví ještě, že domů na jejich domovskou planetu dovezou díky průzkumu mumie pana prezidenta soudruha císaře Andreje Babiše, jeho královské výsosti, covid-2121, který se v něm za ty tisíce let líhnul. Mimozemšťani si tak zkurví na jejich planetě celý jejich život i život jejich potomků.
hubertjezpet

Koronavirus

A ještě jeden poslední vtip:

Je rok 2049 a šedesátiletý starý šedivý vyhublý plešatý o holi Hubert Je Zpět konečně dostal první dávku vakcíny proti covid-19 a říká "Stačilo čekat 10000 let. To mám radost, že už mě pan prezident Flégr pustí do hospody, po 32 letech."
hubertjezpet

Koronavirus

Další dávka novinek pro všechny milovníky statistiky o covid-19:

Sešup z 17000 nových případů za den to byl tedy rychlý:
Obrázek

A jaký je výhled na další týdny.
Obrázek

Překvapením roku bude na podzim nějaká nová mutace, díky které budou současné vakcíny jenom kupy bezcenných chcanek. Myslím, že na těch 20000 se letos dostaneme.

Na 99% očekávám od října 2021 do dubna 2022 lockdown, odteď pravidelně každý rok 8 měsíců lockdownu. Všichni se tomu časem přizpůsobíme. Za pár let si každý člověk v září automaticky řekne, aha, říjen se blíží, zase 8 měsíců zavřený doma v pokoji a čekání na květen.

Ještě máme možnost 3 měsíce streetovat, pak nám dá strejda Andrej se strejdou Vojtou útrum a zaracha, tak to prostě je.

Každý streetař by si měl říct, musím teď toho využít, 3 měsíce streetovat, pak budu mít zase 8 měsíců od strejdů ze shora zaracha.
aldot
Udělil poděkování: 239 x
Obdržel poděkování: 43 x

Koronavirus

Příspěvek od aldot »

Ještě máme možnost 3 měsíce streetovat, pak nám dá strejda Andrej se strejdou Vojtou útrum a zaracha, tak to prostě je.
kto chce, hľadá spôsob... síce som zrovna ja majster výhovoriek, ale lockdown nie je dôvod aby sa nedalo streetovať. možno síce obmedzene, ale od toho máme rozum, aby sme si poradili.
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
hubertjezpet

Začala 5. vlna

Už je to tady, letos nebudeme muset čekat do září.
Koncem července tu máme lockdown.

Zase 10 měsíců mě Babiš zavře doma. :( :( :(

Co plánujete dělat vy během těch 10 měsíců do 1. května 2022, kdy se situace začne zlepšovat?

Streetovat moci nebudu, jelikož mi Hamáček zakáže na 10 měsíců opustit tu barabiznu na vesnici v lesích v zapadákově.
Takže asi se budu učit hrát na piáno, statistiku, umělou inteligenci, programovat a modlit se, že ty očekávané smskové povolenky opustit bydliště, které v září asi začnou, budou trvat jen do dubna 2022.

Předpovídám toto:

Obrázek
hubertjezpet

Koronavirus

Tak pátá vlna bude asi později, ale masakr to tedy bude.

Vojta asi zase měl špatný den, zase zapomněl kdo je a kde je a šířil bláboly, vycucaná čísla, hold bych omezil ty chlastačky, viz: "První mezitýdenní nárůst případů od Velikonoc se nekonal. Byla chyba v datech"
hubertjezpet

venku zase lze bez roušek, než přijde 5. vlna v září

Vojta zase úřadoval.

Tak zase 15. října: nařizujeme ven FFP3 respirátory, 24. 10. lockdown a takto každý rok stále.

Jediný můj smysl života bude vždy čekat na květen až srpen káždý rok po těch 8 mĕsíců lockdownu.

A ahoj, ano, tebe zdravím 48. vlno covid-19 v roce 2030.
Davidulous
Udělil poděkování: 14 x
Obdržel poděkování: 31 x

venku zase lze bez roušek, než přijde 5. vlna v září

Příspěvek od Davidulous »

hubertjezpet píše: 28 čer 2021, 15:27 Jediný můj smysl života bude vždy čekat na květen až srpen káždý rok po těch 8 mĕsíců lockdownu.
už se nemůžeš dočkat co 😀 léto je moc pozitivní
Nepřitahuješ to co chceš, přitahuješ to čím jsi.
hubertjezpet

Naše budoucnost (Varování, kdo nechce vědět pravdu, ať to nečte)

Čeká nás temná budoucnost a budeme potřebovat sloní dávky antidepresiv

Omyl v názvu článku: nikoliv sloní ale dinosauří dávky antidepresiv.

Nebo emigrovat do Velké Británie, kde chtěji ke covidu-19 přistupovat jako ke chřipce, jelikož prý díky vakcinaci přetrhali vazbu mezi "čím více případů, tím více úmrtí. Ale to se v Anglii může v zimě rychle změnit, až tam bude třeba 3000 nových případů na 100 000 lidí za týden. Situace se v zimě u nich třeba změní a Boris řekne, alou všichni na 6 měsíců se zavřete doma.

Mým smyslem života už ani nemůže moct se každý rok těch 8 měsíců lockdownu těšich od zaří do dubna na květen, na těch 4 měsíců streetování.
Je konec června a začala 5. vlna, v červenci tu máme lockdownu a přes 10 000 nových případů denně. Opravdu, asi mi jen zbývá mít jako smysl života programování těch mých aplikací, knihoven, her a systémů do šuplíku, tam mám neustále co dělat.

Upřímnost je dobrá. Prostě je to celé v hajzlu. Jsme asi všichni v prdeli, prostě tak to je.

Pokud budou vlády používat strategii zero covid a epidemiologové budou stále v televizi křičet, že musíme všude mimo domov nosit respirátory, i kdybychom v ČR měli 0 případů, jelikož je riziko zavlečení mutací ze zahraničí, tak lze prostě počítat s nejméně 6 měsíci lockdownu každý rok navždy (nebo do momentu vymýcení covid-19 celosvětově, což se povedlo jen u pravých neštovic a u covidu-19 je pravděpodobnost tohoto rovná asi limitně nule).

Obrovským problémem asi může být import covid-19 ze zahraničí.
Když chci jet do zahraničí, ať si tam jedu. Když ale přijedu, tak bych se měl chovat tak, že jsem nakažený, udělat si testy, 2 týdny se izolovat.
Stačí ale import jen jednoho případu do země s nulovým výskytem, aby to chytilo třeba polovina obyvatel.

Strategie Zero covid znamená tedy respirátory nebo roušky navždy.

Vypadá to, že pandemie nekončí, ale pravděpodobně teprve z dlouhodobého hlediska teprve začíná.

Pandemie covid-19 asi skončí pouze, pokud by byl covid-19 vymýcen. To by se ale všude po světe musely používat účinné vakcíny jako Pzeizer nebo Moderna (nikoliv ty asijské chcanky neúčinné chcanky), očkování by muselo být povinné celosvětově. I kdyby se proti covid-19 naočkovalo 99 % lidí (dejme tomu, že 1 % lidí se na světe očkovat ze zdravotních důvodů nemůže) na světě Pzeizerem nebo Modernou, covid-19 by moh zmutovat nebo se šířit i mezi naočkovanými. Některým lidem se po očkování imunita nevytvoří, u starých pravděpodobněji.

Ale když víme toto, alespoň už víme, do čeho jdeme, co můžeme třeba těch následujících možná i 70 let zbývajících let života čekat.

Já s tím prostě počítám: Streetovat lze od května do srpna, potom 8 měsíců lockdownu a koukání v tv, jak Hamáček kříčí ty jeho obrovské kecy a bláboly, musíte být doma, zůstaňte doma, buďte v bezpečí, zabraňme šíření viru, takže jen do práce a potom hned domů, kdo může, bude odteď navždy pracovat z domova, aby nešířil covid, chřipku a další viry nebo viry, které teprve vzniknou v budoucnosti.

Takže odteď asi budeme moct žít každý rok jen od května do srpna, od září do dubna budeme potřebovat všichni koňské dávky antidepresiv.

Já osobně bych raději na ten covid-19 umřel, než dalších 50 let žít každý rok 8 měsíců v lockdownu.

Je obrovský rozdíl se doma zavřít dočasně na pár měsíců, aby se šíření viru utlumilo a dělat to tak každý rok 8 měsíců v kuse. Elán vyprchá a zbude jen marnost života.
hubertjezpet

Koronavirus - já vás všechny zachráním

Ale já vás tady všechny mohu zachránit.

Jediná záchrana pro nás všechny může být "naučit se programovat v Javě"
A také se asi budu muset nechat vykastrovat. Čeká mě do konce života třeba ještě 50 * 8 měsíců karantény. K čemu testosteron, když nebudu smět opustit práh domova, tak ať jsem impotentní, jelikož nebudu smět opustit práh domova, nepotřebuji, aby mi testosteron připomínal, že existují nějaké kundy, náš vrchní náčelník, který osedlává svého dvoukolečkového oře, by řekl pussy.

Když dle Hamáčka máme všichni do konce života sedět doma, tak si budeme muset najít nějakou činnost, která nám umožní, abychom si nehodili při 15. vlně lano.
Učit se to krok po kroku.

Díky tomu budete moct také jako já, až bude listopad 2021 a Hamáček nám všem zakáže opustit práh domu, místo brečení doma v pokoji v koutě, programovat a programovat, třeba celý víkend od 6:00 ráno do 20:00 večer, abyste zapomněli na to, že je sedmá vlna.

Prostě, pokud si najdete něco, čím se budete moct ve volném čase zabavit, zapomenete na to, že covid-19 způsobil konec naší civilizace a jsme odsouzeni k vyhynutí.

Umožní nám to vydržet do konce dubna, kdy bude končit devátá vlna. Budeme mít asi celý květen 2022 na streetování (ale v protivirových helmách, které asi brzy nařídí). Než tedy v červnu 2022 přijde desátá vlna.

Pokud budete mít zájem, mohu v Powerpoint prezentacích vytvořit pro vás zcela zdarma kurzy jako třeba:
Java I
Databáze I
Základy výpočetní techniky I
Umělá inteligence I
Statistika I
Maven I
Git I
Linux I
a jiné

Každý kurz by měl několik kapitol, každá kapitola by měla teoretickou část a praktickou část (praktická část by měla i přílohu- soubory k procvičení praxe a dále i příklady- domácí úkoly).

Každý bude mít šanci vzít si nějaký z mých kurzů, projíždět ppt a učit se programovat a podobně.

Koncipoval bych ty kurzy samozřejmě tak, aby to bylo směrované pro člověka, který o tom vůbec nic neví.

Kurzy s I jsou pro začátečníky. Mohl bych udělat třeba i Java II a potom i Java III.

Beztak si myslím, že Princ se asi naučí programovat, založí http://www.infogame.cz/ a tam vás bude učit programovat, já si klidně u Prince koupím nějaký kurz na programování.

Asi budeme jako streetgame.cz komunita donuceni naučit se programovat a umělou inteligenci, vytvořit si umělou realitu s umělou inteligencí a tam žít a praktikovat rady ze zdrojů streetgame.cz (články, knihy a podobně.)

Nebo bychom mohli ty kurzy koncipovat ve stylu jako třeba 199 Kč za jeden kurz - ppt a zip soubory.
Kurzy končící na I jako římská jednička by byly koncipovány pro skoro každého občana ČR. Stačilo by průměrné IQ a každý z těchto lidí by se mohl krok po kroku učit po lopatě.
Já bych to vytvořil zdarma a peníze by putovaly Princovi jako podporu.
Princ nemohl před 13 lety, když začínal streetovat, že se tu objeví covid-19 a my všichni budeme navždy doma zavřeni. Takže bychom měli Prince podporovat za to všechno, co za ty roky vyvinul.
Nejdříve bych to ale musel vytvořit. 1. září bych mohl vydat třeba kurz "Základy výpočetní techniky I"
hubertjezpet

Koronavirus

Poznámka:

První kapitola kurzu Java I by mohlo být vytvoření jednoduchého programu na uhádnutí čísla 0d 0 do 100. Komunikace by probíhala textově (konzolová aplikace).
Rozebral bych do písmenka celý program po lopatě. Další kapitoly by byla krok po kroku teorie Javy.

Nebo by první kapitola bylo vypsání slova ahoj a program na uhádnutí čísla od 0 do 100 v nějaké další kapitole.
Davidulous
Udělil poděkování: 14 x
Obdržel poděkování: 31 x

Koronavirus

Příspěvek od Davidulous »

Beru jednou Git a Linux :lol:
Nepřitahuješ to co chceš, přitahuješ to čím jsi.
surfernamare
Udělil poděkování: 97 x
Obdržel poděkování: 117 x

Koronavirus

Příspěvek od surfernamare »

A seminar o humore bude kedy? Aj ja chcem vediet pisat taketo clanky :D
hubertjezpet

Koronavirus

Můj model říká, že příští rok v květnu budeme mít 200 miliónů nově nakažených denně :cry:

Obrázek
Odpovědět