Koronavirus

Co se jinam vážně nevejde
Odpovědět
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1798 x

Koronavirus

Příspěvek od Princ »

Peněz bylo vždycky dost, ale já potřebuju UČIT :) Uživí mě 5 dobrých lidí, ale potřebuju furt drtit kurz za kurzem, telefonát za telefonátem... a zlepšovat se.

Můžu dělat produkty, dělám produkty, ale mě se i knížky píšou lépe, když každý druhý den někoho učím. Jsou to dávky života + nejde napsat dobrý návod, když jsi odtržený od toho, co lidé řeší. Třeba když jsem psal knížku Přitažlivost, měl jsem za sebou o tématu 5 různých přednášek, 3x jsem dělal šestihodinový Výcvik Pasivní přitažlivosti a 3x Aktivní, takže jsem dokonale věděl, na co se lidé nejčastěji ptají, kde chybují... a mohl to tam všechno dát. Psát knihu dřív, než jsem tisíce lidí učil, by mohlo dopadnout dost blbě.

Je to brutální rozdíl: v PES 5 po mě neštěkl ani pes, snad jen mé holky si pamatovaly, kdo jsem :) Jak přichází PES 3, jsem zas v jednom kole.

Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
hubertjezpet
Udělil poděkování: 29 x
Obdržel poděkování: 74 x

Koronavirus

Příspěvek od hubertjezpet »

surfernamare píše: 30 lis 2020, 19:34 Hiro Onoda bol japonsky vojak z 2. sv. vojny, ktory vo filipinskej dzungli bojoval este do roku 1974.
Hubert bude cesky PUA, ktory bude mat pandemiu covidu 19 este niekolko rokov po preockovani obyvatelstva :D
Já si jen myslím, že kdyby vědci řekli, sorry, vakcína proti covid-19 udělat nejde, tak je jisté, že v roce 2030 budeme mít třeba 34. lockdown a 1 rohlík bude stát možná i 100 000 Kč.
Pokud se tu na jaře 2021 proočkujeme, tak se virus nebude moct snad komunitně šířit, pandemie skončí a nadšenci pandemií budou muset počkat, až v Číně komunisti vypustí další virus.
hubertjezpet

Koronavirus

Woody píše: 30 lis 2020, 22:49 PES 5 a seš instruktor na individuálkách ne? :D
Navíc jedeš webináře... a na IG storiečkách to vypadá že jedeš bomby jako soukromý učitel několika boháčů :D
PES 3=začátek kurzů? V sobotu tento týden plánuji jet do Prahy streetovat. Očekávám, že se se mnou nebude bavit ani jedna oslovená. No a co, alespoň bude zábava.

Já jsem 3 měsíce nevyšel z pokoje, celé týdny jím jen kukuřici a lečo z těch stovky konzerv, které jsem koupil na jaře, zhubl jsem tak, že vypadám jako těsně před smrtí.

PES 5=domov lze opustit jen z důvodu přepravy do práce nebo nakoupit si
PES 4=domov lze opustit jen z důvodu přepravy do práce nebo nakoupit si

Od čtvrtka budu moct vyjít po mnoha asi 6 týdnech ven a nebudu se muset bát, že mě nějaký policajt seřve, proč jsem si dovolil opustit domov.

Na roušky si budeme muset zvyknout. V březnu 2030 budeme moct uspořádat jeden obrovský online mejdan na oslavu 10 let povinného nošení roušek naprosto všude. Očekávám i, že nařídí roušky a rozestupy i doma. Pokud covid-19 bude potlačen, tak se tu může objevit jiný virus a monarchie nahoře ihned zavolá roušky nasadit. Nebo řeknou, začala chřipková epidemie, roušky nasadit, nebo řeknou v Liberci se objevily spalničky, roušky nasadit.

Rozvolnění se projeví asi po 14 dnech (inkubace viru + objednání na test + výsledek testu). Takže od 20. prosince 2020 očekávám, že počty nových případů poletí k nebi.

PES a jeho skóre jsou zkonstruované tak, že mohou skokově povyskočit.
Během vánočních svátků očekávám, že PES skóre povyskočí rychle do stupně 5.
Od 1. ledna do poloviny února očekávám lockdown.

Před 4. lockdownem v květnu nás asi ochrání jen očkování.
Princ

Koronavirus

Příspěvek od Princ »

Kurz už byl teďka v sobotu v PES 4: holek jsme oslovili dost a kvůli roušce mě neodmítla žádná, jako ostatně v celém tomto období s tím nemívám problémy.

Od PES 3 si slibuju lepší pohodlné streety v obchodních centrech. Předtím tam sice bylo teplo, ale málo lidí.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
hubertjezpet

Koronavirus - odpověď Woodymu na jeho dotaz z března 2020

Woody píše: 02 bře 2020, 23:55 Teď jaxe všude řeší ten nový koronavirus, tak jsem trochu překvapenej, chrání mě od toho jen víra, že pravděpodobnost, že se já nakazím, je téměř nulová.
Jaký je na to názor Prince, potažmo dalších instruktorů a celkově streetařů?
Ahoj Woody, odpovím ti na tvůj dotaz. Před covid-19 tě buď chrání zůstat do konce tvého života izolován doma nebo se nechat očkovat.

Pokud chceš snížit pravděpodobnost, že se nakazíš, na téměř nulu, tak se nech naočkovat proti covid-19, jako jsi se nechal asi naočkovat třeba proti tetanu, ty vakcíny udávají účinnost často i 95%, takže je potom 5% šance, že chytneš covid-19, pokud se setkáš s nakaženým, což je ta tvoje téměř nula. Víra a modlení tě pravděpodobně neochrání. Možná ale víra zvyšuje imunitu organismu, jelikož zdravotní stav prý vychází z hlavy.
Připomněl jsi mi jeden díl Simpsonů, kdy městem jela kolona televizních štábů a jedné dodávce se píchlo kolo, byla to křesťanská televize a začali se modlit.

Možná ale i za rok budou mezi lidmi kolovat blafy jako "Stay home, be safe, do not be idiot!".
Dokážu si představit, že někdo i za rok pronese větu typu: Ty jsi idiot, vakcína, kterou jsi se nechal naočkovat, má jen 95 % účinnost, existuje 5% riziko, že mě nakazíš, nebuď idiot a buď už od teď do konce života doma a hlavně nevycházej ven. Nebo nebuď idiot, třeba jsi chytil nějaký nový kmen viru covid-19, na který neúčinkuje vakcína, třeba covid-21.

Je mi 28 let, covid-19 mě pravděpodobně nezabije, pokud jej chytnu, vakcínou proti covid-19 se ale nechám naočkovat, jakmile se na mě dostane řada, jelikož jsem dnešním covidovým světem tak zhnusen, že klidně risknu i vedlejší účinky 10 měsíců staré vakcíny. Snažím se věřit, že ty vakcíny mají více výhod než nevýhod, snad ne každý na planetě je zločincem s úmysly převzít nadvládu nad světem.

Čím více lidí se nechá vakcínou proti covid-19 očkovat, tím více by měl být ten vir potlačen, pokud skutečně ty vakcíny budou mít tu účinnost. Dává velký smysl i, aby se očkovali i neohrožené skupiny, až na ně přijde řada. Čím méně se vir bude šířit, tím je menší pravděpodobnost, že se vyskytne nějaká mutace, na kterou nebude vakcína působit (=nová pandemie a další zabité roky našeho už tak krátkého života).

Pro mě osobně je lepší se nechat naočkovat a případně i na tuto vakcinaci umřít z vedlejších účinků, než v takovém světě žít.

Samozřejmě, jsou tu různé konspirace. Kdyby vlády chtěly, tak nějaký takový vir vypustí a poté udělají "vakcínu" s látkami na třeba potlačení plodnosti, aby nás všechny takto donutily si píchnout něco, co chtějí, abychom měli píchnuto. Ale tento covid svět je mi fakt na zvracení, ja to risknu a nechám si to píchnout a potom budu chodit s klidem třeba i do těch klubů, třeba i se slepeckou holí, kdybych oslepl.

Zajímavé bude, pokud se na jaře 2021 nechám proti covid-19 naočkovat, tak jak vláda zdůvodní naočkovaným obyvatelům na podzim 2021 ten 5. a 6. lockdown a zákaz vycházení. Jsem zvědavý, zda v září 2021 bude mít Zeman na hradě ten mejdan.
bixi
Udělil poděkování: 115 x
Obdržel poděkování: 182 x

Koronavirus

Příspěvek od bixi »

bixi píše: 22 zář 2020, 20:13 predikce: největší komedie kolem covidu a roušky v nějaké podobě tady budou do roku 22. školy tento školní rok normálně nepoběží(aspoň do další rovnodennosti), osobně vsázím max na otevření 1. stupně po novém roce (tím taky říkám, že se školy opět zavřou v brzké době). vánoce budou smutné. babišovi to znemožní funkční koalici v následujících parlamentních volbách(ale beztak vyhraje), do té doby vláda nepadne. akciové trhy jsou random, tady své predikce sdílet nebudu. jen řeknu že jsem dlouhodobě optimistický. vakcína nikoho nezachrání, do té doby se promoří svět sám.
roušky budou do roku 22- ne
zavřou se školy- easy bod pro mě
tento školní rok školy normálně nepoběží- zatím pořád neběží normálně, na vesnicích občas vůbec z důvodu covidu u vyučujících. uvidíme, kdy se školy rozjedou normálně. výuku kdy chodí žácí týden prezenčně a týden online za normální nepovažuji
první stupeň po vánocích- skoro, 1. a 2. třída už před vánoci, zbytek chodí střídavě
vakcína nezachrání- byl sem pesimista, vakcíny už jedou. teda všude jen ne u nás :D v německu se už nějaký pátek staví infrastruktura na vakcinování, v česku je na vše času dost. tak kdo ví, jestli se tady někdo z nás pod 55 let dočká vakcíny dřív jak v dubnu

jinak tinder jede, snapchat jede(pokud je vám 18 max), ig jede, twitter jede. momentálně je všechno appka na seznamování
hubertjezpet

Koronavirus

bixi píše: 19 pro 2020, 11:14 roušky budou do roku 22- ne
tento školní rok školy normálně nepoběží- zatím pořád neběží normálně, na vesnicích občas vůbec z důvodu covidu u vyučujících. uvidíme, kdy se školy rozjedou normálně. výuku kdy chodí žácí týden prezenčně a týden online za normální nepovažuji
první stupeň po vánocích- skoro, 1. a 2. třída už před vánoci, zbytek chodí střídavě
vakcína nezachrání- byl sem pesimista, vakcíny už jedou. teda všude jen ne u nás :D v německu se už nějaký pátek staví infrastruktura na vakcinování, v česku je na vše času dost. tak kdo ví, jestli se tady někdo z nás pod 55 let dočká vakcíny dřív jak v dubnu

jinak tinder jede, snapchat jede(pokud je vám 18 max), ig jede, twitter jede. momentálně je všechno appka na seznamování
Navrhuji si být optimistický. Vakcína může předejít alespoň lockdownům = lze streetovat 365 dní v roce a žádných třeba 15 týdnů každý rok lockdownu dohromady. Uvidíme, kolik lockdownů bude v roce 2021 a kolik v roce 2020 kvůli covid-19.

Je, myslím, zásadní rozdíl v situaci, která tu byla na letos na jaře a která tu je nyní. Tehdy jsme tu neměli vidinu žádné vakcíny, nevěděli jsme, zda tento svět bude takto pokračovat třeba dalších 10 let, neměli jsme možná naději a žili v nejistotě.
Nyní je vše jinak, vakcína je řešení a pokud si to někdo z Vás nemyslíte, třeba máte pravdu, ale, prosím, vysvětlete to tu.

Covid-19 můžeme buď potlačit očkováním nebo vymýtit 3 měsíční izolací každého člověka na planetě. Druhá možnost, tedy třeba od 1.1. do 31.3 2021 zavřít 100 % lidí, tedy těch asi 8 miliard na planetě, do nějaké jedné místnosti pro tohoto jednoho člověka, tedy aby se první čtvrtletí 2021 nikde nepotkali na planetě dva lidé, je nereálná.

Každý z Vás si zvolte ale sám za sebe, zda cítíte ohledně covid-19 pesimismus nebo optimismus.

Rojí se nám tu řada vakcín, dvě jsou již schváleny a používány v USA, jedna vakcína je již schválena v EU.
Na jaře 2021 se naočkují lékaři a sestry a důchodci, aby se jim snížila šance na nákazu na 5 %. Ohrožené skupiny přestanou umírat.
Pokud lidé nebudou tolik umírat a plnit nemocnice, třeba už ani nebude tolik lockdownů.

Doteď jsme všichni měli proti tomu komunistickému viru holé ruce, nyní ale máme vakcínu.
Již od března 2020 jsem věděl, že jen vakcína nás z toho může dostat, nevěděl jsem, kdy vakcína bude, ale věděl jsem, že jakmile bude první vakcína nalezena, bude jen otázka času, než se proočkujeme a nastane postupné potlačování viru.

Tak první krok je naočkovat ohrožené skupiny, aby se nenakazily a neplnily nemocnice.
Jedním z kroků na konci je, aby se naočkovalo co nejvíce z neohrožených osob a tím se šíření viru potlačilo.

Ohrožené skupiny si to budou nechávat píchnout, aby neumřely a neohrožené potom a aby se to nešířilo.

Blíží se jaro, sezóna virů i covidu-19 bude počasím a zvýšenou imunitou lidí asi potlačena.

Myslím, že to, že tuto sobotu sem má přijít první dávka vakcíny, je úspěch, také se mohlo stát, že by první vakcína byla objevena až třeba v roce 2025.

Pokud se v ČR ale do podzimu 2021 neproočkuje dostatek obyvatel, bude tu za rok průšvih a potom tu máme na podzim 2021 zase lockdowny, dejme tomu první v říjnu 2021, druhý v prosinci 2021, třetí v únoru 2022 a čtvrtý v dubnu 2022.

I ti učitelé budou moct se nechat naočkovat.

Průšvih bude, pokud se v ČR nenechá proočkovat 70% lidí. Pokud se se dostane (a já myslím, že asi ano) ta mutace z Velké Británie s větší nakažlivostí, třeba bude potřeba naočkovat 80% lidí. Tipuji, že polovina obyvatel ČR si to nechá píchnout a druhá polovina ne, po se to tu bude vesele šířit do té doby, než by byla vakcína povinně.
hubertjezpet

Koronavirus

bixi píše: 19 pro 2020, 11:14 roušky budou do roku 22- ne

Já očekávám, že pokud se ukáže, že nemáme na hromadné očkování infrastrukturu, tak vláda, pokud to má v hlavě v pořádku, začne budovat dodatečně očkovací centra, jeilkož těch 300 lidí, které prý je za jeden den jedna nemocnice včera ve zprávách uvedená je schopná naočkovat, je šokující.
MindMess
Udělil poděkování: 18 x
Obdržel poděkování: 24 x

Koronavirus

Příspěvek od MindMess »

hubertjezpet píše: 01 pro 2020, 12:01 PES 3=začátek kurzů? V sobotu tento týden plánuji jet do Prahy streetovat. Očekávám, že se se mnou nebude bavit ani jedna oslovená. No a co, alespoň bude zábava.
Nechápu, že s tímhle mindsetem, se Ti vůbec někam chce jet.
hubertjezpet píše: 01 pro 2020, 12:01 PES 5=domov lze opustit jen z důvodu přepravy do práce nebo nakoupit si
PES 4=domov lze opustit jen z důvodu přepravy do práce nebo nakoupit si

Od čtvrtka budu moct vyjít po mnoha asi 6 týdnech ven a nebudu se muset bát, že mě nějaký policajt seřve, proč jsem si dovolil opustit domov.
Právě proto, že se bojíš, by ses měl nechat jít seřvat. Já jsem o Vánocích omylem vlezl do zavřeného obchoďáku a na poslední chvíli před "úprkem" jsem si uvědomil, že se musím nechat vyhodit. A zrovna frajer na kterého jsem narazil mi docela rázně vysvětlil, že co tam jako ještě dělám a ať koukám vypadnout. A já jsem mu asertivně vysvětlil, že jsem se prostě spletl a odcházím. Nemám rád konflikty a právě proto jsem odcházel s hřejivým pocitem uspokojení, že jsem si na takový drobný konflikt počkal a zase jednou vykročil mimo svůj komfort.

Zahoď ty konzervy i katastrofické teorie. Nesleduj média, která jen lační po pozornosti, ale zajeď se sám přesvědčit do Prahy. Život tu běží jako by se nic nedělo, ulice jsou plné krásných holek, PES nePES. Nechci být hnusný, ale podle toho, jak líčíš své pocity když jsi zavřený doma, tak se nemusíš bát žádného viru, protože každý den, kdy žiješ ve strachu mezi čtyřmi stěnami na místě, které Tě stresuje a ubíjí a neděláš pro sebe nic a víš, že kvůli tomu pojedeš na vlně jedné nekonečné úzkosti, tak zažíváš takové duševní utrpení, že nějaký zápal plic už by to o tolik nezhoršil. 8-) :D
hubertjezpet

Koronavirus

MindMess píše: 21 led 2021, 00:16 Nechápu, že s tímhle mindsetem, se Ti vůbec někam chce jet.

Právě proto, že se bojíš, by ses měl nechat jít seřvat. Já jsem o Vánocích omylem vlezl do zavřeného obchoďáku a na poslední chvíli před "úprkem" jsem si uvědomil, že se musím nechat vyhodit. A zrovna frajer na kterého jsem narazil mi docela rázně vysvětlil, že co tam jako ještě dělám a ať koukám vypadnout. A já jsem mu asertivně vysvětlil, že jsem se prostě spletl a odcházím. Nemám rád konflikty a právě proto jsem odcházel s hřejivým pocitem uspokojení, že jsem si na takový drobný konflikt počkal a zase jednou vykročil mimo svůj komfort.

Zahoď ty konzervy i katastrofické teorie. Nesleduj média, která jen lační po pozornosti, ale zajeď se sám přesvědčit do Prahy. Život tu běží jako by se nic nedělo, ulice jsou plné krásných holek, PES nePES. Nechci být hnusný, ale podle toho, jak líčíš své pocity když jsi zavřený doma, tak se nemusíš bát žádného viru, protože každý den, kdy žiješ ve strachu mezi čtyřmi stěnami na místě, které Tě stresuje a ubíjí a neděláš pro sebe nic a víš, že kvůli tomu pojedeš na vlně jedné nekonečné úzkosti, tak zažíváš takové duševní utrpení, že nějaký zápal plic už by to o tolik nezhoršil. 8-) :D
Myslím, že by pro mě bylo lepší chcípnout na ten covid-21, než být tady v pokoji zavřený 8 měsíců v kuse.
No co, zajedu si v sobotu a v neděli do Prahy. Pokud mě policajti seberou a půjdu do vězení, tak doufám, že až mě třeba za 5 let pustí, bude již po pandemii, ale za 5 let tu možná bude již covid-25.

Kdybych nevyvíjel doma do šuplíku několik počítačových aplikací, her a knihoven zejména v Javě, tak bych fakt se neměl do konce tohoto života čím zabavit.

Navrhuji Vám všem tady naučit se programovat, třeba v té Javě a dále databáze- sql. O 2 týdenní dovolené v prosinci o Vánocích jsem během asi 300 hodin vyvinul novou aplikaci- Square, kromě mnoha jiných funkcí do ní vložíte, jaké vlastní aplikace chcete programovat a poté si do toho vložíte jednotlivé úkol7 s podúkoly na jednotlivých aplikacích. Úkoly mají různé stavy a další vlastnosti a tento můj systém mi i e-mailem posílá upozornění, že je třeba něco udělat, vše je výsledek 300 hodin práce, lze objekty různého typu přidávat, zobrazovat, upravovat, vyhledávat, mazat, objekty mají mezi sebou závislosti, třeba produkt patří k nějaké skupině produktů, lze definovat verzi produktu u úkolu. V případě zájmu mohu moji aplikace Square publikovat veřejně na Internetu (Github), abyste ji mohli také využít. Výsledek je, že mám v tomto systému extrémně dlouhý a rozšiřitelný seznam úkolů (to, co je třeba udělat k dokončení nové verze mých aplikací / her / knihoven) Takže třeba až bude říjen 2021 a bude sedmá vlna covidu-21, tak prostě vezmu jeden úkol za druhým z tohoto mého systému a budu programovat a až mi úkoly v systému dojdou, vytvořím nové úkoly a nové aplikace / hry / knihovny.
Cílem mé apilkace Square je to, abych ji naplnil tisíci úkoly a desítky produktů (produktem myslím mnou vyvíjenou aplikaci nebo knihovnu nebo hru) a abych se nemohl nikdy nudit a abych prostě sedl v sobotu ráno k počítači a bral jeden úkol za druhým, naprogramoval to a takto se o víkendu zabavil a to samé, když mi skončí v pracovní den směna.
Principem mé aplikace Square také je to, že to do tohoto systému vložím cokoliv, co mě napadne a je to třeba někdy nějak udělat, nic mi neleží v hlavě, vložím to do tohoto systému a on mě i upozorní a pošle e-mail.

Kdybych byl vláda, tak bych místo salámové metody udělal 3 týdny zavřít úplně všechno kromě elektráren, to znamená zavřít i továrny, televizní vysílání, zavřít i prodejny potravin. Lidem by jídlo rozváželi vojáci nebo by si udělali zásoby. Takto bychom tu epidemii měli zlomit a to velmi drsně. Současný stav je jako tahat kočku za ocas místo toho ji ihned zastřelit. Zavřít se 100% na 3 týdny a nikam nejít bychom mohli zvládnou všichni s vidinou toho, že za ty tři týdny z důvodu, že se nikdo nesetkal, se epidemie ohromně zlomí a budeme moct potom klidně vyjít ven. Pokud není kontakt, není nákaza. Netvrdím, že bychom měli všichni se doma do konce života zavřít, jen razím názor, že by bylo možná dobré se doma zavřít na 3 týdny a zavřít na 3 týdny i továrny. Pokud by se takto kontakty skokově nárazově zredukovaly, přerušil by se ten řetězec a po 3 týdnech bychom mohli být v pohodě.
MindMess

Koronavirus

Příspěvek od MindMess »

hubertjezpet píše: 21 led 2021, 10:25 Navrhuji Vám všem tady naučit se programovat, třeba v té Javě a dále databáze- sql. O 2 týdenní dovolené v prosinci o Vánocích jsem během asi 300 hodin vyvinul novou aplikaci- Square, kromě mnoha jiných funkcí do ní vložíte, jaké vlastní aplikace chcete programovat a poté si do toho vložíte jednotlivé úkol7 s podúkoly na jednotlivých aplikacích. Úkoly mají různé stavy a další vlastnosti a tento můj systém mi i e-mailem posílá upozornění, že je třeba něco udělat, vše je výsledek 300 hodin práce, lze objekty různého typu přidávat, zobrazovat, upravovat, vyhledávat, mazat, objekty mají mezi sebou závislosti, třeba produkt patří k nějaké skupině produktů, lze definovat verzi produktu u úkolu.
Trošku mi to připomnělo tento notoricky známý vtip:

„Když NASA poslala první kosmonauty do vesmíru, zjistila, že psací pera nefungují při absenci gravitace. Vyřešením tohoto problému NASA pověřila studiem problému konzultantskou společnost. Po deseti letech a 12 milionech dolarů, Američané vlastní pera schopné psát v jakékoliv gravitaci a při teplotě mezi 0 a 300 stupni kelvina. Rusové používají tužky.“ :D

Nechci nijak shazovat Tvé úsilí, ale stačí si vzít tužku a papír a udělat si to-do list či rovnou myšlenkovou mapu a člověk může 300 hodin investovat do praxe. Problém se vším plánováním je ten, že ani sebelepší plán bez akce nepřinese žádný výsledek. Oslovit holku bude pořád stejně obtížné, ať už si to napíšeš na ubrousek nebo zadáš do aplikace, která Ti z toho udělá 3D model a zahraje fanfáry 8-) :lol:
hubertjezpet

Koronavirus

MindMess píše: 24 led 2021, 16:41 Trošku mi to připomnělo tento notoricky známý vtip:

„Když NASA poslala první kosmonauty do vesmíru, zjistila, že psací pera nefungují při absenci gravitace. Vyřešením tohoto problému NASA pověřila studiem problému konzultantskou společnost. Po deseti letech a 12 milionech dolarů, Američané vlastní pera schopné psát v jakékoliv gravitaci a při teplotě mezi 0 a 300 stupni kelvina. Rusové používají tužky.“ :D

Nechci nijak shazovat Tvé úsilí, ale stačí si vzít tužku a papír a udělat si to-do list či rovnou myšlenkovou mapu a člověk může 300 hodin investovat do praxe. Problém se vším plánováním je ten, že ani sebelepší plán bez akce nepřinese žádný výsledek. Oslovit holku bude pořád stejně obtížné, ať už si to napíšeš na ubrousek nebo zadáš do aplikace, která Ti z toho udělá 3D model a zahraje fanfáry 8-) :lol:
Papír a tužka nenahradí moji aplikaci. Má aplikace již je funkční software, produkčně ji používám již asi 3 týdny pro mé to-do listy úkolů a hierarchické seznamy úkolů k vývoji mého softwaru do šuplíku. Mám produkční i testovací instanci mé aplikace, na testovací instanci testuji nové funkce a po ověření na produkční instanci nasazuji novou verzi.

Moje aplikace po těch stovkách hodin programování má tolik funkcí, co žádný papír s tužkou nezajistí. Vyvíjím řadu aplikací do šuplíku, vedu si k nim hierarchický systém úkolů, když mě napadne nějaká možná nová funkce, zapíšu to do systému. Papír mi tyto rozsáhlé funkce není schopen zajistit.

Myslím, že všichni tady na fóru budete za pár let toužit a chtít se naučit programovat v Javě, 3D prostředí a umělou inteligenci. Jedině tak budeme všichni schopni jednou, třeba v roce 2030 vydat první prototyp nové počítačové aplikace na 3D simulaci streetování a všichni to během 24. vlny covid-19 oceníme. Umělá inteligence virtuálním holkám může vdechnou pseudoduši.

Potřebuji nějak zaplnit svůj volný čas do konce mého života, proto vyvíjím řadu aplikací, proto programuji, proto vidím statistiku, matematiku, umělou inteligenci a jiné jako nástroje, skrze které budu moct provádět do konce života aktivity, abych zapomněl na minulost.
Je mi 28 let, možná tu budu žít ještě třeba i 50 let (nebo třeba umřu za měsíc, nevím).
Je pro mě nesmírně důležité zapomenou na minulost, nějak zaplnit volný čas a těšit se na ✝smrt- na den, kdy budu ✝vysvobozen.

Každý z Vás, kdo chce zapomenout na minulost, musí zaměstnat do konce svého života svoji mysl nějakou činností, mělo by to být něco, co nebudete schopni do konce života dokončit, zároveň vás ale tato aktivita bude bavit a budete schopni na ni každý den libovolný počet hodin s nadšením pracovat kuse. Programovat nějaké své vlastní aplikace / hry / systémy je super volba během výběru aktivity, kterou chcete a která vám umožní strávit těch možná třeba přibližně i ještě například cca 120 000 hodin volného času do konce života. Nebo třeba pište fiktivní knihy.

V mé práci ruší kancelářské prostory, do konce života budu muset pracovat z domu mých rodičů na vesnici u lesů, kde to nenávidím. Už nikdy nebudu moct vidět Prahu, jelikož své bydliště do Prahy bych mohl opustit jen v případě, že bych tam pracoval.

Všichni si, myslím, musíme najít nový smysl života, důvod, proč ráno vstát. Chci se nechat vykastrovat, testosteron je mi k ničemu, klidně ať jsem impotentní, k čemu potence, když budu muset do konce života být doma v izolaci celé měsíce, celé roky, třeba ještě 50 nebo 60 let,.

Poslední slovo: Radím Vám naučit se Javu, JavuFX, SQLite, Spring, umělou inteligenci a zbytek vašeho života strávit programováním nějakých svých vlastních počítačových her. Kdo budete chtít, pošlu vám materiály- názvy knih, url webových stránek ke studiu, klidně pro vás vytvořím o něčem z oblasti programování přednášku v Powerpointu nebo se můžeme spojit přes internet. Jedině asi tak budete schopni se do konce života ve volném čase schopni zabavit.
Princ

Koronavirus

Příspěvek od Princ »

Huberte tobě se zase vrátila trolí nemoc? :o
Ďábelská posedlost
hubertjezpet

Koronavirus

Princ píše: 26 led 2021, 19:28 Huberte tobě se zase vrátila trolí nemoc? :o
Princi, trollí nemoc se mi nevrátila.
Já jsem nebyl 5 let nemocný ani trollí nemocí ani chřipkou ani ničím jiným.

Jen jsem chtěl říct, že kdo chce, aby mu rychle plynul čas do konce života, navrhuji mu najít si nějakou aktivitu, kterou bude moct strávit třeba ještě 100 000 hodin zbývajícího volného času do smrti. Takovou možnou aktivitou je se naučit programovat v Javě a vyvíjet několik aplikací.
Ono, když vyvinete aplikaci, která bude mít třeba 100 000 řádek kódu, tak bude už tak rozsáhlá, že si do konce života vždy najdete něco, čím tu aplikaci / hru vylepšit.

5 let vyvíjím v Javě logickou hru s extrémním množství funkcí (hlavně, abych měl co programovat).
5 let vyvíjím v Javě multifunkční knihovnu s asi 25 moduly pro různé účely (náhodnost, generování webových stránek, kolekce, xml, json, persistence atd. atd. atd.
Od prosince 2020 vyvíjím Square- aplikace na sklad znalostí.
+ Mám seznam asi dalších 20 aplikacích, kde mám definováno, o čem mají být, jejich vývoj ale ještě nezačal.
Těmito asi 30 aplikacemi, které programuji nebo budu programovat, jsem si zajistil, že se nebudu moct již v životě nikdy nudit.
Já tedy v podstatě mohu každý den po pracovní době nebo o víkendech zapnout můj soukromý notebook a do 20:00 programovat.
V sobotu tedy většinou ráno v 7:00 zapnu svůj soukromý notebook a programuji do 20:00 večer 13 hodin v kuse.

Čas uteče a najednou zjistím, že je konec června a končí nám 5. lockdown a užiju si 2 měsíce v létě, než přijde vlna 6.

Kdo z Vás by se chtěl naučit programovat, rád mu dodám odkazy na studijní materiály a klidně dám zdarma online školení.
Sháním přispěvatele do mých softwarových projektů, můžeme na tom vyvíjet společně a nějak ten život si super užijeme.
Kdo z Vás má zájem, může mi poslat zprávu. Z vysoké školy mám materiály a skripta i pro různé úvody do informatiky, každý z Vás se může naučit programovat, myslím, že můžu být dobrý učitel, stačí to jen správně podat.
Pokud by z Vás měl někdo zájem, tak bych danému zájemci zasílal materiály ke studiu a v powerpointových přednáškách dával teorii a vše vysvětlil, aby to pochopil i člověk, který se s tím třeba nikdy nesetkal. Vypisuji kurz zdarma na to naučit se v Javě naprogramovat evidenci seznamu úkolů s tím ,že se to bude ukládat do databáze SQLite- obsahovalo by to tedy i základy relačních databází a databáze SQLite. Píšu na klávesnici všemi deseti velmi rychle- asi 300 úhozů za minutu, snadno pro Vás sepíšu materiály a power point přednášky.

Jako kurz 1.- úvodní bych asi udělal naprogramování Java programu na hádání čísla od 0 do 100, počítač si bude myslet číslo od 0 do 100 a úkolem hráče bude číslo uhodnout, veškerý kód rozebereme, veškeré nejasnosti vyjasním, stane se z Vás expert.

Asi bychom to udělali jako na vysoké škole, založil bych 50 různých předmětů a v průběhu času bychom každý předmět prošli a každý předmět by byl rozložen na 12 částí (týdnů).

Potřebuji zaplnit můj volný čas, školit někoho (zadarmo) mi urychlí čas, udělá radost, nebudu se nudit a zapomenu, že za rohem v ulici na vesnici, kde bydlím, na mě určitě čekají vojáci a seberou mě, pokud opustím bydliště a já fakt nechci do vězení.
MindMess

Koronavirus

Příspěvek od MindMess »

hubertjezpet píše: 26 led 2021, 19:22 Poslední slovo: Radím Vám naučit se Javu, JavuFX, SQLite, Spring, umělou inteligenci a zbytek vašeho života strávit programováním nějakých svých vlastních počítačových her. Kdo budete chtít, pošlu vám materiály- názvy knih, url webových stránek ke studiu, klidně pro vás vytvořím o něčem z oblasti programování přednášku v Powerpointu nebo se můžeme spojit přes internet. Jedině asi tak budete schopni se do konce života ve volném čase schopni zabavit.
Hele kdyby si dal dokupy Matrix, ve kterém by sis naprogramoval vzhled Keanu Reevese, schopnosti Prince a majetek Elona Muska a tam každý den balil virtuální "desítky" a zažíval nekonečné stavy extáze, tak asi uznám, že jsme my ti idioti, co žijí "jenom" reálný život. Ale podle toho, co píšeš v jiných vláknech, tak Tvoje tělo docela chce, aby ses překonával v reálném životě a přišel do kontaktu s jinýma živýma bytostma. Když k tomu přidám to prepperství, tak musím uznat, že jsi děsně zajímavej člověk. :D Preppeři jsou totiž většinou lidi, kteří jsou strašně úzkostní ohledně budoucnosti a bojí se o svůj komfort. Prostě chtějí, aby se jejich život nijak nezměnil. Ty ale podle toho, co píšeš, žádný komfort nemáš. Ty bojuješ za to, aby si byl připravený na jakoukoliv nečekanou událost, která by mohla změnit to, že jsi dál na vesnici u počítači, s každodenní úzkostí. Buď jsi extrémní masochista, který si libuje ve vlastním utrpení nebo by Tě měl brát Princ na kurz o sebesabotáži jako ukázkový příklad. :lol: Přiznej se Huberte, že se vždycky před spaním modlíš za to, aby ta Korona ještě aspoň pět let vydržela a tudíž si měl důvod proto, proč vlastně "nemůžeš" jít streetovat? 8-) :D
Odpovědět