Koronavirus

Co se jinam vážně nevejde
Odpovědět
Woody
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 81 x

Koronavirus

Příspěvek od Woody »

Teď jaxe všude řeší ten nový koronavirus, tak jsem trochu překvapenej, chrání mě od toho jen víra, že pravděpodobnost, že se já nakazím, je téměř nulová.
Jaký je na to názor Prince, potažmo dalších instruktorů a celkově streetařů?

Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
martin123
Udělil poděkování: 460 x
Obdržel poděkování: 302 x

Koronavirus

Příspěvek od martin123 »

Umřem :(
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1798 x

Koronavirus

Příspěvek od Princ »

Lidi zbytečně panikaří, ale asi je dobře, že se zásobují - ty zásoby se jim jednou mohou hodit v případě opravdové katastrofy :) Vždy jsem se snažil mít o survivalismu alespoň základní přehled.

Dobře, že to k nám přichází až teď na jaře, kdy máme silnější imunity díky přísunu slunečního světla. Opalujte se, jako by to byla vaše práce! :)

Taky podívejte, co se děje na trzích. Doporučuji nedržet špinavé státní peníze jako koruny a eura. Kolik eur asi EU padělá kvůli Itálii?

Pokud ještě máte velké částky v bance ( :roll: ), vyberte si je. Nejde o tu nemoc, ale o tu paniku. Banky moc peněz nedrží a tak si je můžete vybrat, jen dokud nevybírají všichni ostatní. Vlády a banky jsou ti poslední, komu můžete v životě věřit. Lžou vám od mala, padělají vaše peníze inflací, sledují co kupujete... Měnové reformy se dělají přes noc (z podstaty věci je nesmí nikdo čekat), a velice snadno se můžete probudit s obstaveným účtem. Oni vás budou kolébat do poslední chvíle, než se zase začnou škrtat nuly, ale já už mám vybráno a tak vám můžu říct pravdu :)

Není vám pět, abyste věřili na nezávislé soudy, veřejnoprávní televize, nezávislé centrální banky a jiné do očí bijící lži. Nevěřte těm samým lidem, kteří vás celý život násilně daní přes 50%. Každý, kdo vás chce danit, v jakékoli barvě, je svině. Dávno se prodal, klidně bude večer ve své televizi tvrdit, že se nic neděje, abyste se pak ráno probudili s desetinovými úspory. Problémem není jen komunismus, ale celý etatismus. Hoši my tu platíme hajzlpapírem, za který ručí jenom grázlové svými samopaly, a většině už to ani nepřijde divné.

Držte něco, co má opravdovou cenu. Kus zlata v kapse, Monero v Trezoru, vlastní zbraň, která vás doopravdy ochrání... Ne papírky lhářů, zlodějů (daně, inflace, celníci, válka s drogami...), únosců a vrahů (většinu lidí v historii zavraždil stát).

A nestrkejte své kreditky do bankomatu, radši si bezkontaktně pípněte. Oni vám karty rádi "náhodou" požerou a už nevrátí, jestli začne hotovost docházet.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
hubertjezpet
Udělil poděkování: 29 x
Obdržel poděkování: 74 x

Koronavirus

Příspěvek od hubertjezpet »

Nebojím se toho, že to chytnu a nepřežiju. Bojím se těch prázdných ulic jako ve Wuchanu. Nemožnost streetovat.
martin123

Koronavirus

Příspěvek od martin123 »

Das nekdy moznost kurzy atd platit Monerem?:o
Princ

Koronavirus

Příspěvek od Princ »

Tak vyhlašuju: kdo chce, platit XMR může! :) Na webu zatím lze platit jen Bitcoinem, který podporuje naše platební brána.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
martin123

Koronavirus

Příspěvek od martin123 »

Když už jsme u toho, na webech, které přijímají jen bitcoin, jde platit Monerem přes stránku xmr.to
Woody

Koronavirus

Příspěvek od Woody »

Princ píše: 03 bře 2020, 10:25 Kus zlata v kapse, Monero v Trezoru...
Monero je kryptoměna, ne? To do trezoru moc nedáš, to spíš to zlato. :D
Co je přímo na Moneru tak skvělé?

Princ píše: 03 bře 2020, 10:25 A nestrkejte své kreditky do bankomatu, radši si bezkontaktně pípněte. Oni vám karty rádi "náhodou" požerou a už nevrátí, jestli začne hotovost docházet.
Já si pípám od doby, co je to možné, ale ono se to fakt děje? To je směšné. Připomíná mi to jeden vtip o americkejch dolarech a inflaci.
Dříve na dolarových bankovkách bylo psáno "Vaše peníze jsou kryty zlatem."
Dnes je na nich "Věříme v Boha." 😂
martin123

Koronavirus

Příspěvek od martin123 »

...here we go :D
Princ

Koronavirus

Příspěvek od Princ »

Woody píše: 04 bře 2020, 12:28 Monero je kryptoměna, ne? To do trezoru moc nedáš, to spíš to zlato. :D
Co je přímo na Moneru tak skvělé?
Psal jsem to s velkým T...

Monero je defaultně anonymní a zaměnitelné, takže vytváří půdu pro svobodnou společnost, kde lidi nepůjde danit, nebo sledovat, co kupují.

Jak v současnosti roste útlak, vznikají mnohé paralelní struktury, které státu konkurují, jako je třeba právě Monero.
Ďábelská posedlost
Vito
Udělil poděkování: 66 x
Obdržel poděkování: 27 x
Kontaktovat uživatele:

Koronavirus

Příspěvek od Vito »

Studuju státní ekonomku a zároveň se věnuji zprostředkování finančních služeb. Hoši, čím víc studuju oba směry, tím víc vidím jak to skřípe.

Konkrétně jeden příklad: státem podporované a společností vnímané penzijní spoření

... zadejte do googlu “maďarsko důchod” a klikněte první odkaz.

“Maďaři převedli soukromé fondy do fondů státních jinak pod hrozbou ztráty 70% vlastních úspor”

Takže souhlasím - míň spoléhat na stát, víc si jet svoje:)

České bankovnictví je sice relativně stabilní vůči bankovnictví v ostatních státech, ale k čemu je to platný, když ostatní cizí banky jsou zranitelnější. Dominový efekt zařídí svoje. Banky jižní Evropy nic moc. Kdyby nebyla pumpa do řeckých bank, tak už to jede. Teď to pumpli, ale jednou to třeba nepumpnou...

Všem lidem říkám, že pokud si chtějí naplnit jednu z potřeb Maslowovy pyramidy - POCIT BEZPEČÍ- ať to pro bůh nehledají u státu. Třeba to vyjde. A třeba ne. Je tam silné politické riziko. Čím víc dopředu, tím víc ruleta.

Zlato jako investice. Nic moc. Spíš spekulace. Nicméně jako aktivum pro apokalyptické scénáře, kdyby to všechno spadlo, IDEÁL.
hubertjezpet

Koronavirus

Woody píše: 02 bře 2020, 23:55 Teď jaxe všude řeší ten nový koronavirus, tak jsem trochu překvapenej, chrání mě od toho jen víra, že pravděpodobnost, že se já nakazím, je téměř nulová.
Jaký je na to názor Prince, potažmo dalších instruktorů a celkově streetařů?
Tak oslovuj s respirátorem. Chtěl bych vidět ty reakce holek.
Zeph
Udělil poděkování: 146 x
Obdržel poděkování: 82 x

Koronavirus

Příspěvek od Zeph »

hubertjezpet píše: 05 bře 2020, 19:08 Tak oslovuj s respirátorem. Chtěl bych vidět ty reakce holek.
Dnes to testuju s rouškou. Jakmile jsem oslovil několik holek a zapomněl, že roušku mám, reagovaly skoro vždycky v klidu. Nezneklidňuje je ani, když se přiznávám, že na ten koronavirus umírám.
>>Kdo je Zeph?<<

Let's go fail, I can't stand not taking action.
hubertjezpet

Koronavirus

Zeph píše: 05 bře 2020, 20:10 Dnes to testuju s rouškou. Jakmile jsem oslovil několik holek a zapomněl, že roušku mám, reagovaly skoro vždycky v klidu. Nezneklidňuje je ani, když se přiznávám, že na ten koronavirus umírám.
Zkus si pořídit skafandr a v tom oslovuj.
Woody

Líbat, nebo ne?

Příspěvek od Woody »

Co když se mi podaří podobné instantko jak nedávno a hned se s ní budu mít možnost vykousnout. Jít do toho, nebo to nechat bejt kvůli koroně? :D
Odpovědět