Odemkni svou nejatraktivnější možnou verzi! 💘🚀 Přitažlivost právě vyšla!

Koronavirus

Co se jinam vážně nevejde
Odpovědět
nethio
Poděkoval: 26 krát
Obdržel poděkování: 16 krát

Koronavirus

Příspěvek od nethio » 21 bře 2020, 21:40

Já si teď třeba v čase karantény zkouším nechat narůst plnovous, bez pocitu viny, že nemám své vousy všude spojené (ono to při určité dýlce nebude vidět)
Taky si dělám na jizvách peeling, kde to normálně zarudne a nesmíš s tím moc na sluníčko.
+
Jestli máte seznam věcí co jste chtěli udělat, tak teď je čas je plnit. Jestli ho nemáte, tak si začněte psát :)

Šlapu za drobásky

Masseto
Poděkoval: 15 krát
Obdržel poděkování: 3 krát

Koronavirus

Příspěvek od Masseto » 22 bře 2020, 19:02

Za posledního půl roku nejlehčí nemoc, co jsem měl. :D
První 3 dny velká teplota a bolest v krku. (Teplotu nesrážet když je pod 39, tělo tak bojuje s infekcí a na krk kloktat slanou vodu.)
Pak se přidal kašel a tlak nebo píchání na plicích, ale nic hrozného. Léčil jsem to zazvorem, vitam. C,D a zinkem. Po 10 dnech už se citim dobře. A když chcete udělat test je potřeba si to trochu vymyslet.
Je to street game, a ne escape game.

Zeph
Poděkoval: 139 krát
Obdržel poděkování: 68 krát

Koronavirus

Příspěvek od Zeph » 22 bře 2020, 20:35

Masseto píše:
22 bře 2020, 19:02
Za posledního půl roku nejlehčí nemoc, co jsem měl. :D
První 3 dny velká teplota a bolest v krku. (Teplotu nesrážet když je pod 39, tělo tak bojuje s infekcí a na krk kloktat slanou vodu.)
Pak se přidal kašel a tlak nebo píchání na plicích, ale nic hrozného. Léčil jsem to zazvorem, vitam. C,D a zinkem. Po 10 dnech už se citim dobře. A když chcete udělat test je potřeba si to trochu vymyslet.
Takže si byl na testu nebo ne?

youtu.be/CW_Nwx8MbG4

Myslet můžeš, ale přemýšlet je beta.

Masseto
Poděkoval: 15 krát
Obdržel poděkování: 3 krát

Koronavirus

Příspěvek od Masseto » 22 bře 2020, 21:22

Jo.. řekl jsem doktorce, že jsem byl s nakaženou ve třídě a přijeli mi odebrat vzorek.
Je to street game, a ne escape game.

hubertjezpet
Poděkoval: 20 krát
Obdržel poděkování: 61 krát

Koronavirus

Příspěvek od hubertjezpet » 23 bře 2020, 10:08

Odhadují, že skutečný počet nakažených je již až 100 krát vyšší, než dle výsledků testování. To by znamenalo, že v České republice je již nakaženo 100000 lidí. Mnoho lidí prý nemá dle článků na internetu příznaky vůbec a nebo jen mírné.
Mnoho lidí s příznaky prý ani netestují v ČR ani třeba v té Itálii.

Myslím, že promořenost koronaviru v ČR bude ve skutečnosti mnohem vyšší, než je dle testů.

Pokud bude v ČR dle testů 10 000 nakažených v polovině dubna, v realitě bude možná nakažený jeden milión, což je 10 % naší populace.

Každý člověk se prý stýká běžně s omezeným množstvím lidí. Přenos během blízkého kontaktu je asi nejčastější. Díky tomuto by také možná mohlo dojít k omezení šíření.

Prý jsou i lidé, kteří koronavirus nechytí, i když sedí vedle nakažené osoby.

Tímto tempem šíření koronavirus brzy dosáhne těch 50 % populace, kdy už bude prý jeho šíření méně snadné, jelikož bude častěji narážet na jedince, kteří již nakaženi byli a mají již protilátky.

Dle tohoto zjištění by dle mě mohla být u koronaviru smrtnost možná stejná jako u chřipky.

U chřipky má ale čast populace imunitu narozdíl od koronaviru, který se díky tomu šíří tak rychle.

Před týdnem mě bylo špatně, bolela mě hlava, trochu mě bolelo v krku. Potom to přešlo, možná jsem měl koronavirus, nevím.

Dnes jsem četl nějaký článek, kde mluvili o možnosti, že chovatelé domácích mazlíčků jsou vystaveni zvířecím koronavirům a mají možná protilátky proti také covid-19.

Myslím, že studium covid-19 vědci má ještě obrovské mezery.

Také různé národy můžou mít různou reakci na koronavirus. Nikdo neví, jak na to budou třeba reagovat afričani nebo domorodí Australani, pokud by to k nim přišlo.

Procentické číslo nárůstu nakažených v posledních dnech klesá. Coronavirus v sobě skrývá mnoho dat. Statistici možná mají ze samotných dat radost, protože s tím mohou dělat mnoho věcí, ukazatelů a grafů.

Kdysi žila jakási tyfová Mary, která měla tyfus, neměla příznaky ani potíže, pouze tyfus šířila, ten tyfus v ní byl skryt v buňkách. Prý nakonec byla dokonce života izolována. Lituji, pokud se tu objeví třeba nějaký tyfový John nebo podobně. Ale koronavirus a tyfus jsou rozdílní. Byla to pouze myšlenka.

jak
Obdržel poděkování: 1 krát

Koronavirus

Příspěvek od jak » 30 bře 2020, 20:23

Koronavir je jedno velké téma. Osobně si myslím, že pokud vám není 70 a víc tak se vám nemůže absolutně nic stát, krom toho, že začnete koronavir šířit mezi starší lidi, kteří na to už ale umírají. Teď v době karantény mi přijde, že je nejlepší doba začít se vzdělávát, začít cvicičit.

Většina lidí teď sedí doma u televize a celý den čumí na zprávy. Tím, že děláš něco pro sebe se zařadíš mezi 20% lidí, jež na sobě pracují a budují svou hodnotu.

Princ
Poděkoval: 490 krát
Obdržel poděkování: 1395 krát

Koronavirus a trh

Příspěvek od Princ » 31 bře 2020, 17:25

Skrze ekonomii se dá lépe pochopit život, a tak sem zase napíšu trochu infa...

Když současné zákazy zpomalují ekonomiku, mnozí nechápou, v čem je problém. Jsou to jen čísla, ne? Jde o to, že hodnota je individuální. Když člověk něco dobrovolně směňuje za něco jiného, dělá to proto, že to považuje za výhodnější, než nesměňovat. Prostý obchod tak ve společnosti zvyšuje vzájemné bohatství.

Čím bohatší budeme, tím spíše můžeme vyvíjet nové léky a léčebné metody, tím spíše bude o všechny lépe postaráno, tím spíše začneme kolonizovat další planety...

Když se trhu daří, bohatneme, rostou prostředky na všechny tyhle věci. Můžete si třeba představit, že být během historie méně státních regulací (vždy deformuje trh), každý má o auto víc, nebo už existují lepší léky, nebo se už třeba dělají dovolené ve vesmíru... Ten pokrok prostě vyžaduje peníze (peníze jako reálné prostředky, nestačí je nekrytě tisknout, protože pak ztrácí na hodnotě).

Tím neříkám, že byste měli maximálně riskovat zdraví kvůli výdělku. Říkám tím přesně jen to, že zákazy mají svou cenu, neměly by být bezdůvodné a nekonečné. Nemělo by se předstírat, že zákazy se nic neděje a nejlepší je největší zákaz třeba i pro jistotu. Je třeba odhadnout rozumný průnik.
"Přitažlivost potřebná k sexu je menší, než přitažlivost potřebná, aby vám žena dala kompliment."
Přitažlivost, 25. 5. 2020

Miko
Poděkoval: 1 krát

Koronavirus

Příspěvek od Miko » 31 bře 2020, 22:34

už aby otvorili kadeřnictví... toto je děs

hubertjezpet

Koronavirus

Příspěvek od hubertjezpet » 01 dub 2020, 08:56

Miko píše:
31 bře 2020, 22:34
už aby otvorili kadeřnictví... toto je děs
Bojíš se zřejmě, že až kadeřnictví otevřou, budeš mít vlasy až na ramena. ;)

Princ

Koronavirus

Příspěvek od Princ » 01 dub 2020, 08:59

Jo, to je na tom to nejhorší, člověku odrůstají strany, zarůstá krk...
"Přitažlivost potřebná k sexu je menší, než přitažlivost potřebná, aby vám žena dala kompliment."

hubertjezpet

Koronavirus

Příspěvek od hubertjezpet » 01 dub 2020, 09:13

Princ píše:
01 dub 2020, 08:59
Jo, to je na tom to nejhorší, člověku odrůstají strany, zarůstá krk...
Já si vlasy nyní střihám sám strojkem na 3 mm na vražedný sestřih.

hubertjezpet

Koronavirus

Příspěvek od hubertjezpet » 01 dub 2020, 09:15

Princ píše:
03 bře 2020, 10:25
Lidi zbytečně panikaří, ale asi je dobře, že se zásobují - ty zásoby se jim jednou mohou hodit v případě opravdové katastrofy :) Vždy jsem se snažil mít o survivalismu alespoň základní přehled.
Já jsem před několika týdny koupil asi 60 balíků celozrnných těstovin a 50 konzerv se zeleninou jako hrášek nebo kukuřice.
Nechtěl jsem hladovět, jako nyní Italové s prázdnými lednicemi.

Horrson
Poděkoval: 19 krát
Obdržel poděkování: 15 krát

Koronavirus

Příspěvek od Horrson » 01 dub 2020, 09:26

Kluci, co zkusit styl jakým roste dříví v lese? Sám to tak praktikuju už několik let. Když už to nejde nějak srovnat hřebenem, tak vezmu strojek, ojedu to standardní trojikou a nechám zas volně růst. Kácím to tak pětkrát do roka :)
The only thing worse than being wrong is staying wrong.
-Sun Tzu

Ženský jsou moje prokletí, zvlášť ty, kvůli kterým chlapi mění závěti

Princ

Koronavirus

Příspěvek od Princ » 01 dub 2020, 09:51

Horrson píše:
01 dub 2020, 09:26
Kluci, co zkusit styl jakým roste dříví v lese? Sám to tak praktikuju už několik let. Když už to nejde nějak srovnat hřebenem, tak vezmu strojek, ojedu to standardní trojikou a nechám zas volně růst. Kácím to tak pětkrát do roka :)
Ježiš zkus tohle říct nějakému úspěšného herci nebo zpěvákovi... :D

Geneticky jsem extra škaredý a využívám všechny triky, abych se vzhledově dostal na normál. Mít všechny vlasy stejně dlouhé není opticky moc výhodné, pokud člověk nemá extra krásný obličej, nebo pokud nebalancuje brýlemi a vousy, nebo pokud mu na vzhledu prostě nezáleží.

V brandži celebrit/gigolů/modelů/baličů se ke kadeřníkovi chodí nejméně co tři týdny. Ale i dva jsou dobré, pokud chceš vypadat pořád fresh.

nethio
Poděkoval: 26 krát
Obdržel poděkování: 16 krát

Koronavirus

Příspěvek od nethio » 01 dub 2020, 14:20

já jsem se naučil dělat si sám undercut. jsou na to super návody na youtube jako je tenhle youtu.be/uy_RixUid34 :D
chce to teda buďto dobrý zrcadla. Nebo já používám zrcadlovku na stativu propojenou s počítačem, abych si viděl ze všech stran :D

trvá mi to třeba přes 2 hodinym, ale teď se to hodí umět :D
Šlapu za drobásky

Odpovědět