Kadeřník Praha

Co se jinam vážně nevejde
Odpovědět
lordasdf
Poděkoval: 6 krát
Obdržel poděkování: 14 krát

Kadeřník Praha

Příspěvek od lordasdf » 04 led 2019, 08:58

Neznáte někdo dobrýho kadeřníka někde na Praze 1 nebo poblíž?

Mám rád profíky, co ví, co člověku bude slušet, a nemusí se jim nic moc vysvětlovat.

Ryglus
Poděkoval: 48 krát
Obdržel poděkování: 16 krát

Kadeřník Praha

Příspěvek od Ryglus » 11 led 2019, 14:51

záleží jaký máš budget
Nikdy není času málo abych si dal chobotnici na večeři

Ryglus

Kadeřník Praha

Příspěvek od Ryglus » 11 led 2019, 15:03

Mám zkušenosti z Toni&Guy, konkrétně barber Dalibor Hajdini (na instagramu ho najdeš jako @delikvent) - je to slovák co má linii až do Srbska takže dost horká hlava, přijde mi že poprvé co sem tam byl tak byl fakt super, snažil se atd., teďka mi přijde že mu stoupl hřebínek jak se říká a je třeba i nepříjemnej na jeho kolegy asistenty, ale vždycky s ním dobře pokecám. Někomu se nemusí líbit hudba co tam poslouchá.. (Nějaký jihoslovanský Michal David :D Cena: do 1000 za fullservice bez stříhání vousů - umyje ti dvakrát hlavu střih, styling, pěkná asistentka tedy, nabídne ti pití "zdarma" - redbull, voda, káva

Kvůli tomu že mi přišlo že se jeho kvalita v souvislosti s počtem návštěv nezvedala ani nebyla konzistentní ale spíš klesala (přišlo mi že to dělal moc rychle atd.)jsem našel nový barbershop a to konrétně CHARAKTER
z jejich prostor jsem byl fakt unešenej, je to něco nádhernýho, hlavně obrovská socha s velkým pérem ve stylu antického řecka
je to hnedka na Václaváku
Týpek ke kterému jsem se objednal (je tam víc barberů a nemůžu si vzpomenou na to jeho konkrétní jméno) se o mně staral fakt libově, jen boky mi dělal snad 30 minut a řešil každý detail (ale možná to bylo kvůli tomu že chtěl dobrou fotku na IG do portfolia :D) ale celou dobu nemluvil. Možná jsem mu jen nebyl sympatický nebo je to fakt velký profesionál.
CENA: do 900 za střih + styling + ti umyje hlavu, pití si platíš sám a je to fakt darda a neřeknou ti to - byl jsem v přesvědčení že je to zadarmo vrámci už tak drahého střihu, ale i tak zamrzelo platit extra 65kč za blbou 0,25 ml kolu.

Ryglus

Kadeřník Praha

Příspěvek od Ryglus » 11 led 2019, 15:06

Jo jinak málem bych zapomněl - oba týpci semnou před střihem zkonzultovali co na tu hlavu teda dát, i když jsem jim řekl ať to udělají podle sebe že jim věřím a jsem plně v jejich rukou tak jsem nakonci byl příjemně překvapen

Rimmer
Poděkoval: 6 krát
Obdržel poděkování: 33 krát

Kadeřník Praha

Příspěvek od Rimmer » 18 led 2019, 10:52

Já mám dost dobrý zkušenosti s Barber Street na Žižkově v Praze 3 u Rusáků. Už mě tam stříhal Sibiřan Balu a Moskevčan Russlan a oba odvedli dost dobrou práci!
Česky si jakž takž pokecáš, ale hlavně Rusky nebo Anglicky (při objednávce na netu máš u jmen napsáno jakými jazyky mluví).
Když přijdeš nabídnou ti vodu, kolu (asi), kafe nebo Kozla 11.
Za obyč. střih se stylingem dáš cca 500,- (nejlevnější Barber v Praze).
Rimming je termín pro hlazení, dráždění a lízání konečníku... Což není původ mojí přezdívky.

Odpovědět