🤯🤯🤯 Jak si pro svádění nastavit hlavu 🤯🤯🤯

Má tu také někdo zaracha, je mi 23 a půl

Co se jinam vážně nevejde
hubertjezpet
Poděkoval: 24 krát
Obdržel poděkování: 65 krát

Má tu také někdo zaracha, je mi 23 a půl

Příspěvek od hubertjezpet » 09 bře 2016, 15:46

Musím být doma neustále k dispozici. Občas moji babičku napadne se někam projít, nakoupit si, pokecat s lidmi, takže moje babička zcela náhodně, nic mi dopředu neřekne, přijde za mnou, abych jí pohlídal jejího psa. Před dvěma roky jsem jel jednou v únoru do Prahy, byl pátek, moje babička potřebovala pohlídat psa, nic mi předem neřekla dny předtím, takže jsem byl v Praze a babička mi křičela do telefonu, co jsem si to dovolil, potřebuje pohlídat psa a takhle nikam nemůže, ten samý rok jsem chtěl jet jednu sobotu do Prahy balit holky, babičce jsem to řekl dopředu, začala na mě ječet, co jsem si to dovolil, že se v sobotu pojede dělat dříví do lesa, tak jsem v sobotu nejel do Prahy a ani na dříví se nešlo. Minulý rok jsem jel jednou v dubnu do Prahy balit holky, v půl jedné odpoledne mi babička volala: Jsi ráno zmizel, cooooooo!!!!!!! Minulý rok jsem jel v červnu do Prahy v poledne mi babička volala, kde jsem, fotr mě prý hledá po celém domě, že potřebuje něco vytisknout, musel jsem ihned odjet zpět sotva, co jsem přijel do Prahy. Před pěti lety jsem půl roku makal jako nádeník na stavbě babiččina domu, kde bydlí, pokud jsem nebyl ve škole, tak jsem každý den do večera makal na té stavbě, o víkendu o 8 ráno do 9 večer, ještě k tomu tam na mě babička byla sprostá, uvařila nějaký blaf k obědu a pak na mě řvala, když jsem to nechtěl jíst. Ještě po mě chtěli, abych tehdy, když jsem byl na střední škole a byl duben, abych do konce školního roku, tedy do června, zatahnul školu, vlastně jsem doma neměl žádný čas se připravovat do školy, úkoly, pak jsem poslouchal kecy od profesorů ve škole, že neumím, že nemám úkoly. Už vím, proč mám sociální fóbii, než jsem začal chodit do školky, moji rodiče mi neumožnili žádný kontakt s mými vrstevníky, neuměl jsem se bavit, bál jsem ostatních, ani na základní škole, mě fotr nikam nepustil, akorát jsem musel hlídat moji sestru a pomáhat okolo domu, fotr si pořád vymýšlel nějakou práci, hlavně abych neměl čas si užívat života jako ostatní. Fotr mi neustále říkal, jak jsem línej jako vandrák a podobně, doma hlídali, abych ze školy přijel hned autobusem a nikde se nezdržel, fotr si kupoval flinty a podobně a já jsem měl peníze pouze na autobus, ani koruna na kapesné, teď mluvím o základní škole, na střední škole jsem si stejně nemohl na žádné brigádě vydělat peníze, musel jsem makat doma, minulý rok mi fotr sdělil, že chce, abych mu posílal polovinu toho, co jsem si vydělal, sice studuji vysokou školu, ale bez praxe a známostí si slušnou práci nenajdu, firmám je jedno, jaké mám znalosti, prostě mě strčí k mašině za 63 Kč na hodinu, takže stejně skončím u lopaty nebo u pásu v továrně. Minulý týden v sobotu jsem šel třikrát do lesa na klacky nám domů na topení, když jsem se vrátil po třetí, přišla babička, seřvala mě, že prý tu byl před půl hodinou můj fotr a hledal mě po domě, abych mu pohlídal psa, měl jsem strašný průšvih.

Taky tu má někdo zaracha

Viktor
Poděkoval: 29 krát
Obdržel poděkování: 56 krát

Re: Má tu také někdo zaracha, je mi 23 a půl

Příspěvek od Viktor » 09 bře 2016, 16:03

Vsadím se, že ti tu na to každý odpoví, že se máš odstěhovat.
Ten s plynovou maskou.

zdenek400
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Příspěvek od zdenek400 » 09 bře 2016, 18:10

Viktor píše:Vsadím se, že ti tu na to každý odpoví, že se máš odstěhovat.
S tim co pise Viktor bych urcite začal. Dale bych přerušil uplne kontakt s tvojí rodinou, protoze se zda ze te jenom vyuzivaji a omezuji ve tve svobode.

A pokud si myslis ze slušnou praci nesezenes... tak si vytvoř slušnou práci. Všechno je jen o myšlení.
Nakonec vše dopadne, tak jste si přáli. Pokud to tak nedopadlo, ještě není konec.

Princ
Poděkoval: 521 krát
Obdržel poděkování: 1609 krát

Don´t feed Huberts

Příspěvek od Princ » 09 bře 2016, 18:38

Hubert to jen tak trolí :) Rad už dostal dost. On chce jen slyšet, že je chudák, nemůže s tím nic dělat a není to jeho vina. Doopravdy to ale celé je jeho vina. Mohl být úplně jinde, kdyby se snažil.
Během lockdownu se seznamujeme online: Jak sbalit ženu přes Instagram

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 09 bře 2016, 19:33

Díky Princi, že jsi mě vyrazil z klubové sekce ;) ,

Informace

Nejste oprávněn číst toto fórum

nevadí, dělat streetgame a přijít o panictví můžu i bez té tvé klubové sekce, ještě mě vyhoď odtud :lol:,

Víte, co, až na mě bude babička sama něco zkoušet, tak jí pošlu do prdele, protože to, co si ona dovoluje, si asi myslí, že je královna.

Moje předsevzetí, budu oslovovat holky, bude mi jedno, jestli nějakou sbalím nebo ne, ale bylo by dobré, pokud bych nějakou holku sbalil, znamenalo by to, že holku lze sbalit i bez té klubové sekce.
aleluja všem

Honza
Obdržel poděkování: 23 krát

Příspěvek od Honza » 09 bře 2016, 21:48

Zase si nehraj na ublíženého...vše má svůj důvod. Pokud ses nedokázal osamostatnit, tak, řekněme si upřímně, nemáš v klubové sekci co dělat. ;)

Abych tě tady jen nekritizoval, dám ti i radu... I já sám potřebuju si něco přečíst, říct znovu, abych se utvrdil v tom, v co chci věřit. :)

Můžeš zkusit to buď urovnat u tebe doma, ale podle toho, co jsem četl, tak ses ani moc nesnažil to zvrátit a oni se naučili s tebou takhle jednat. -> Přijde jim to normální.
Tvé nejnadějnější záchranné lano je se odstěhovat. Tím můžeš doma i pohrozit a ono jim sklapne...když ne, tak se odstěhuj. :) Prostě je čas udělat něco s tvým životem, je to jen v tvých rukou, nikdo to za tebe neudělá, tak zvedni ten svůj líný zadek a ukaž, že jsi chlap!
Pokud ti život zavře dveře k čemukoliv, co rád děláš. Otevři si je. Jsou to dveře, tak byly stvořeny, aby fungovaly.

Fozi
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od Fozi » 10 bře 2016, 01:15

Doporučil bych sehnat knížku Eric Berne - jak si lidé hrají a přečíst si o hře protéza :)

(ve stručnosti neustálé odvolávání se na svou protézu - ať už dřevnou nohu, zaracha, či co jiného...)

Midas
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od Midas » 10 bře 2016, 07:24

Chtělo by to asi článek Osamostatňováni od prarodičů. :D
Game is simple, but not easy.

Honza
Obdržel poděkování: 23 krát

Příspěvek od Honza » 10 bře 2016, 10:20

Hitchez píše:Chtělo by to asi článek Osamostatňováni od prarodičů. :D
K čemu? Vždyť je to jedno a to samé jen s jinými lidmi. Osamostatnění se od rodičů/prarodičů...furt to samé...
Pokud ti život zavře dveře k čemukoliv, co rád děláš. Otevři si je. Jsou to dveře, tak byly stvořeny, aby fungovaly.

Princ

Najdi si kamaráda

Příspěvek od Princ » 10 bře 2016, 10:58

Huberte, známe se osobně a poslali jsme si desítky mailů. Jsi asi jediný, komu na tomto fóru oslovování holek nedoporučuju. Vhodnějšími cíli by bylo:

1) Najít si první tři kamarády
2) Odstěhovat se
3) Začít dělat nějaký sport

V současné době postrádáš naprosté základy morálního cítění. Tvá streetgame by zřejmě na světě působila jen zlo. Nemáš co dávat, jen bys bral. Nemáš ani 10% života, do kterého bys holku vzal.

Najít si holku je moc vysoký cíl. Zkus si najít kamaráda. My jsme poslední lidé, které máš, a stejně se tu chováš nevděčně. Za další takové příspěvky bych tě samozřejmě úplně banoval.

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 10 bře 2016, 12:32

Když mi holky na internetu nadávaly, že jsem svině škaredá, že by si o mě neopřely ani kolo, že ony mají sexu dost, tak ony šířily zlo ke mně. Tak proč bych světu nemohl toto nahromaděné zlo vracet? Proč holky mohou rozdávat zlo a já bych nemohl?

Princ

Etika je výhodná

Příspěvek od Princ » 10 bře 2016, 12:42

No minimálně protože to nefunguje. Zlé lidi nemá nikdo rád. Chovat se většinu času mile je výhodnější.

Empatie je nám vrozená a dělat ostatním radost tě samotného potěší.

Pokud se z tohohle chceš někdy dostat, budeš nutně muset pracovat i na svých morálních hodnotách.

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 10 bře 2016, 13:10

Zítra chci jet do prahy do jednoho obchodního centra balit holky. Zdá se mi to jednoduché. Tím, že začnu balit holky a třeba nějakou sbalím, nebudu mít tak mizernou náladu. Moje mizerná nálada mi brání dokázat všechno, co bych dokázal. Například, místo toho, abych dělal něco užitečného, lituju svého života. Vlastně všechny mé neúspěchy v životě pramení z neexistence jakéhokoliv kontaktu s vrstevnicemi. A pokud je někdo obklopený ženami, tak už si kamarády najde. Naposledy jsem dělal streetgame minulý rok v dubnu, doufám, že oslovím tolik holek, abych mohl začít psát deník, jelikož jsem od slečny KLUBOVá SEKCE dostal kopačky, tak deník uvidí všichni.
Už vím, na čem postavím mé sebevědomí, vyvýjím si vlastní počítačovou hru, dokonale jsem si to promyslel, je to jenom o dostatku času jí dodělat. Minulý rok jsem v prosinci tuto hru naprogramoval do školy v jiném jazyce a velmi minimalistickou, ořezanou o funkce, oproti tomu, co teď programuji, trvalo mi to asi 100 hodin. Teď tu hru programuji v programovacím jazyce Java a grafiku dělám pomocí JavaFX a v mnohém větším rozsahu. Řeknu si, když se ostatní kluci mohou s holkami bavit, proč bych nemohl já, někdo, kdo byl schopen vymyslet něco tak důmyslného, kdo byl schopný vymyslet tolik užitečných a zajímavých funkcí a rozšíření k obyčejné jednoduché logické hře. Samozřejmě bych při balení to, že programuji nějakou počítačovou hru, nezmiňoval.
To, že jako programátor pracuji v továrně u pásu za 63 Kč na hodinu už je vedlejší. Pokud budu mít sebevědomí oslovit holku, budu mít třeba koncem tohoto roku i sebevědomí oslovit nějakou firmu se zájmem pracovat jako programátor
Musím místo pouhých předsevzetí konat.
Až vytvořím verzi mé hry pro platformu Android za nějakou dostupnou cenu. Třeba 39 Kč, nevím, jaký je trh. Dal bych sem do fóra odkaz na obchod Google Play na moji hruj, bohužel kodex tohoto fóra mi to zakazuje. Takže si budete moct všichni jenom představovat, jak je moje hra promyšlená. A nebo si představujte, jak makám o víkendu v továrně u mašiny na ranní směně za 63 Kč na hodinu, v půl 3 odpoledne přijdu domů a programuji počítačovou hru. No řekněte, myslíte si, že existuje nějaký další dělník v továrně, který umí programovat počítačové hry, ví v továrně nějaký dělník, co to znamená uzel v JavaFX. Je to legrace, když se mě, vysokoškoláka, v továrně ptají, jaké dělám učiliště.

Doufám, že tento příspěvek nebyl nenávistný a nebudu kvůli tomuto textu banován.
Jak už jsem strávil spoustu času v té továrně, tak mám z té továrny různé historky, například:
Jdu odnést krabice do mašiny do kontejneru, vracím se a předačka, stará bába, na mě křičí, jak to, že nemakáš!!!!
Potom jindy makám u mašiny a mám tam hodně krabic na vyhození a přijde předačka, stará bába, a křičí, co to tu máš za bordel!!!!
Zatím ahoj lidi.

tomas1212

Příspěvek od tomas1212 » 22 bře 2016, 10:19

Doporučil bych to spíše naopak, mnohem lépe vybuduješ sebevědomí, když si nejdříve najdeš práci jako programátor. Pak si budeš moci dovolit vlastní bydlení a tím se zároveň zbavíš negativních vlivů své rodiny. Když se budeš snažit můžeš sehnat práci do měsíce, po lidech co umí javu je velká poptávka a neměl by to být velký problém. Klíčové je odepisovat na co nejvíce nabídek to jde (dej si za úkol odpovědět na 5 nabídek denně), pak začni jezdit na pohovory, ze začátku se před pohovorem budeš cítit příšerně, ale jak budeš chodit na další a další začne ti růst sebevědomí. Sám jsem asi po dobu třech týdnů chodil téměř každý den na nějaký pohovor a pak najednou ve čvtrtém týdnu mi přišlo 5 nabídek, že mě přijali, takže jsem si mohl dost dobře vybrat. Rozdíl v sebevědomí u mně byl po pouhém jednom měsíci obrovský. Až budeš mít práci a vlastní bydlení začal bych oslovovat holky a do toho začít hodně číst doporučuji Jak získávat přátele a působit na lidi, awaken the giant within, mark manson: models, alabaster girl, mnich, který prodal své ferrari, psychokybernetika, moc podvědomé mysli, moc přítomného okamžiku atd. je toho spousta
a začni meditovat, klidně před spaním si dej vyhledat na youtube guided meditation a hoď si to do sluchátek

hubertjezpet

Příspěvek od hubertjezpet » 30 bře 2016, 17:38

Jak mám normálně žít, mohu akorát tak do školy, když nejsem ve škole, každý den mi chodí babička a křičí několikrát, Huberte. Buď jde pouze na kontrolu, nebo mi rovnou strčí čokla na hlídání. Ona neřekne dopředu, příští týden v ten den v tu hodinu bych potřebovala pohlídat psa. Je jí jedno, jestli mám nějaké plány. Žiji v začarovaném kruhu, mám velmi mizernou náladu, kvůli tomu jsem se teď nevěnoval dostatečně škole, takže teď se budu muset další dva měsíce věnovat škole 16 hodin denně. Poslal jsem e-mail do jedné softwarové společnosti, že mám zájem, ani mi neodpověděli, každýmu je u prdele, jestli mám nějaké znalosti, všude chtějí praxi. Jsem panic, nemám sex, nemám holku, nemám práci, brzy nebudu mít ani peníze, zase budu muset jít do továrny dělat za minimální mzdu, o prázdninách půjdu na směnu a potom ve volném čase si budu programovat. Ale to, že bych někam jel jen tak balit holky, to nepřipadá v úvahu, babička každý den chodí na kontroly, najednou se vzpomene, že budu hlídat čokla. Žiji v začarovaném kruhu. Abych mohl balit holky, musel bych se odstěhovat, abych se mohl odstěhovat, musel bych si najít slušnou práci, nikde mě bez praxe jako programátora nezaměstnají, abych získal praxi, potřebuji práci v oboru, abych získal práci v oboru, potřebuji praxi. Jak mám mít náladu učit se programovat pokročile věci, do ničeho se mi nechce, nic mi nedává smysl. Mně bude 24 let, Holky ve 24 letech už mají panenství zbavené 9 let. Se mnou se žádná holka ani nebaví. I kdybych ve škole nějakou holku sbalil, kdybych ji mohl navštívit, o víkendu? to babička chodí na kontroly také. O letních prázdninách? to budu chodit od pondělí do soboty každý den makat do továrny k mašině za minimální mzdu, Do prahy hromadnou dopravou jedu tři hodiny, dejme tomu, že mi odpolední směna začíná v 14:00, v 13:00 musím vyrazit z domova, to do Prahy dojet nestihnu. Proč dávala ta firma do školy plakát, že hledají programátora, když se stejně neozvou. Víte, jaký je můj životopis? Strávil jsem v továrně přerušeně dohromady už 13 měsíců buď jako pomocný dělník nebo jako pomocný skladník.
Proč se mi nedaří?
Proč nemůžu být tak dobrý, jako ti dva kluci, co se před dvěmi týdny ve škole na přednášce za mnou bavili, že dělají programátory a že si jeden teď bude kupovat nový počítač za 45 000 Kč? 45 000 Kč si vydělám za pět měsíců.
Proč je svět nespravedlivý?
Proč jsem tak špatný?
Proč nikdo nehodlá stát po mém boku?
Proč mi moje babička nedovolí vlastní život, proč mě pořád kontroluje, kdo mi vrátí ztracené mládí, proč se mi babička posmívá, že mi táhne na třicet?

Děkuji za odpovědi.

Odpovědět