Je streetgame jenom o holkách?

Co se jinam vážně nevejde
sarkasmus
Poděkoval: 7 krát
Obdržel poděkování: 3 krát

Příspěvek od sarkasmus » 01 dub 2018, 10:37

Ahoj,

Když se koukám i na jiné "streetaře", tak často oslovují i jiné obyčejné lidi na ulici. Prostě oslovují všechny. Clubgame taky není o tom jenom oslovovat holky. Naše hodnoty akce, inovace, konání dobra se taky netýkají čistě jenom holek. Otázka je jednoduchá: co pro vás znamená streetgame?

Princ
Poděkoval: 445 krát
Obdržel poděkování: 1090 krát

Oslovování kluků + co znamená SG

Příspěvek od Princ » 01 dub 2018, 10:54

O oslovování kluků píšu ve čtvrtém bodě tohohle článku

Streetgame pro mě znamená všechno :) Používám to slovo v nejobecnějším významu, např. místo slov "osud", "přítomnost" nebo "prozřetelnost".

Můžeš totiž říct například: "Zpřítomnil jsem se a najednou cítil, jak na mě streetgame promlouvá."

Streetgame není nástroj, který používáš, není to nějaká věc, kterou děláš. Je to neviditelná síla všude kolem, se kterou můžeš a nemusíš být v kontaktu. Je tu stále a volá tě :) I kdyby všichni přestali streetovat, streetgame by tu stále byla a čekala.

sarkasmus
Poděkoval: 7 krát
Obdržel poděkování: 3 krát

Příspěvek od sarkasmus » 01 dub 2018, 11:19

Mně hodně inspirovala zkušenost z Kalifornie. Tam je naprosto běžné, že si lidi povídají na ulici, v obchodech, vpodstatě kdekoliv. Všichni mě dostali tím jak jsou přátelští. Je naprosto běžné si jít do obchodu koupit oblečení a povídat si s prodavačem o tom, jak to máme se zbraněmi u nás v Evropě :D, a takových zkušeností tam mám mraky i s holkama, je to dost jiný než u nás a i tenhle příklad mě motivuje, abych se snažil aby to tak bylo i u nás

Firer
Poděkoval: 73 krát
Obdržel poděkování: 59 krát

Příspěvek od Firer » 01 dub 2018, 16:35

Streetgame dává mému životu řád! A hlavně pořád získávám lepší a lepší životní příležitosti a to je k nezaplacení.

Ve streetgame pro mě přestalo existovat slovo nejde.
Štěstí hledej v hlavě

MAGIC
Poděkoval: 84 krát
Obdržel poděkování: 282 krát

Příspěvek od MAGIC » 01 dub 2018, 17:00

StreetGame = byť najlepšou verziou samého seba. ;)
”Kto je tvoj ocko?”

Scissors
Poděkoval: 104 krát
Obdržel poděkování: 397 krát

Příspěvek od Scissors » 04 dub 2018, 19:29

MAGIC píše:
01 dub 2018, 17:00
StreetGame = byť najlepšou verziou samého seba. ;)
To je veliká pravda. SG je podle mě skvělá pro osobní rozvoj. Princ tu snad i někde psal, že je to vůbec nejlepší způsob osobního rozvoje. Holky mají totiž skvělou schopnost vycítit naše slabiny. A pak nás na ně začnou testovat. Dřív mě to obvykle dost sralo. Pak jsem si ale uvědomil, že to jejich testování je vlastně skvělým ukazatelem těch slabin. Ty holky nás tím zkrátka navádějí k tomu, co přesně na sobě máme zlepšovat. Jestliže se tedy sami chceme stát nejlepší verzí sebe samých, tak ony nám tím pomáhají odhalovat, jak má ta verze vypadat.

Vlastně se můžeme tak trochu ptát, čím vším může vůbec SG být. Pro mě to třeba bylo vytržení z běžné reality. Jakýsi pohled do "říše divů". Hrozně by mě zajímalo, jak to potom může vypadat na těch nejvyšších úrovních tohoto umění. Tam už snad musí být možné úplně všechno...
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Azimir
Poděkoval: 73 krát
Obdržel poděkování: 99 krát

Příspěvek od Azimir » 07 dub 2018, 21:50

sarkasmus píše:
01 dub 2018, 10:37
Ahoj,

Když se koukám i na jiné "streetaře", tak často oslovují i jiné obyčejné lidi na ulici. Prostě oslovují všechny. Clubgame taky není o tom jenom oslovovat holky. Naše hodnoty akce, inovace, konání dobra se taky netýkají čistě jenom holek. Otázka je jednoduchá: co pro vás znamená streetgame?
Štěstí, radost ze života... Odstraň ze svýho současnýho života školu, práci, běžný a nedůležitý každodenní starosti, majetek ... co ti zbude? Hlavní je být spokojený sám se sebou a nikoho ke štěstí nepotřebovat. Ale kurňa, když máš jednu, dvě holky, který pícháš, spoustu kamarádek, který se na tebe usmívají a pocit, že jsi všude známej... Pak máš všechno! :twisted: Nechápu co drží při životě misantropy :D
Žádná výhra není zárukou trvalého celoživotního sebevědomí!

Scissors
Poděkoval: 104 krát
Obdržel poděkování: 397 krát

Příspěvek od Scissors » 09 dub 2018, 19:58

Řekl bych, že ty holky jsou vlastně jen pouhou záminkou pro dosažení cílů vyššího řádu :)
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

Tygr
Poděkoval: 42 krát
Obdržel poděkování: 88 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tygr » 09 dub 2018, 21:02

Mně dávají holky asi největší motivaci v životě. Když jsem bez holek pár dní, týdnů, tak se pak cítím slabý a bez vize. Když mám holky, tak jsem silný a chodím víc do společnosti. Balení je jenom prostředek, jak si zajistit holky, tím pádem motivaci pro dělání vyšších věcí. Napadl mě příklad, kdy jsem zvedl o 10 kg víc na bicáček díky sexy borce co tam byla se mnou v posilce.
Nechci holku....chci jich pět.
Risk je zisk.
Bez práce nejsou koláče.
Komu se nelení, tomu se zelení.

Honza93
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od Honza93 » 18 dub 2018, 08:09

Tohle zní skvěle, ideální věc pro lidi co zatím nikoho nemají. Ale co, když si najdete přítelkyni, streetujete normálně dál? Pokud ano, co na to ona? A nevadí jí, že pícháte jiné holky? Já bych to neudělal. Mě osobně se to zdá vůči ní nefér.

Reveal92
Poděkoval: 39 krát
Obdržel poděkování: 42 krát

Příspěvek od Reveal92 » 18 dub 2018, 08:18

No , si pis, ze to holce vadi, ale zaroven ji to pritahuje a snazi se byt ta nejlepsi!!!

Takze je lepsi byt uprimny a pokracovat v tom a kdyby ona ujela na nekom, at si vezme kondom...😆

BaličMichal
Poděkoval: 63 krát
Obdržel poděkování: 85 krát

Příspěvek od BaličMichal » 18 dub 2018, 09:56

Nejhorší je na dnešních vztazích, že to ten kluk bere vážně. Holka se chcete bavit a kluk je rád, že má aspoň někoho a tu holku potřebuje. Proto mu i vadí, když je a někým jiným, když s nimi spí. Protože mu to vlastně snižuje sebevědomí.

Naproti vztah, kde na sebe ti dva nejsou tak emocionálně závislí. Kluk se nestresuje, že je holka s někým jiným a paradoxně tím, že je s tím v pohodě z něj udělá ještě víc přitažlivějšího člověka než toho, s kým je právě ta holka.

Stručně řečeno, když už si kluk najde holku. Nesmí ni dělat svatej gral a musí žít dál svým životem. Ale to už všichni tady dávno víme :)

Princ
Poděkoval: 445 krát
Obdržel poděkování: 1090 krát

Příspěvek od Princ » 18 dub 2018, 11:53

Honza93 píše:
18 dub 2018, 08:09
Tohle zní skvěle, ideální věc pro lidi co zatím nikoho nemají. Ale co, když si najdete přítelkyni, streetujete normálně dál? Pokud ano, co na to ona? A nevadí jí, že pícháte jiné holky? Já bych to neudělal. Mě osobně se to zdá vůči ní nefér.
V některých zemích by se ti smáli, že máš jen jednu manželku, považovali tě za chudáka a báli se, zda máš na zaplacení taxi :)

V Instruktorském manuálu popisuju, jak to udělat, abys mohl mít více holek najednou a říkat jim pravdu.

Honza93

Příspěvek od Honza93 » 19 dub 2018, 08:13

BaličMichal píše:
18 dub 2018, 09:56
Nejhorší je na dnešních vztazích, že to ten kluk bere vážně. Holka se chcete bavit a kluk je rád, že má aspoň někoho a tu holku potřebuje. Proto mu i vadí, když je a někým jiným, když s nimi spí. Protože mu to vlastně snižuje sebevědomí.

Naproti vztah, kde na sebe ti dva nejsou tak emocionálně závislí. Kluk se nestresuje, že je holka s někým jiným a paradoxně tím, že je s tím v pohodě z něj udělá ještě víc přitažlivějšího člověka než toho, s kým je právě ta holka.

Stručně řečeno, když už si kluk najde holku. Nesmí ni dělat svatej gral a musí žít dál svým životem. Ale to už všichni tady dávno víme :)
Vsak jasný. Můj svatej grál je můj lifestyle :D

Honza93

Příspěvek od Honza93 » 19 dub 2018, 08:17

Princ píše:
18 dub 2018, 11:53
V některých zemích by se ti smáli, že máš jen jednu manželku, považovali tě za chudáka a báli se, zda máš na zaplacení taxi :)

V Instruktorském manuálu popisuju, jak to udělat, abys mohl mít více holek najednou a říkat jim pravdu.
Tak to možná koupím, jsem zvědavý co se dočtu :D.

Odpovědět