Obřízka ze zdravotních důvodů

Zdraví, sport, peníze, koníčky, móda, svaly, nootropika, mikrodávkování psychedelik, meditace...
Odpovědět
backingame
Udělil poděkování: 4 x
Obdržel poděkování: 7 x

Příspěvek od backingame »

Čau komunito.
Máte někdo zkušenost s obřízkou ze zdravotních důvodů (zjizvená fimóza)? Cca před rokem mi u sexu začala praskat do té doby normálně funkční předkožka.. Výsledkem je, že to u sexu bolí a vpodstatě jsem se mu začal vyhýbat. Snažil jsem se pomoct si mastma, olejema, kortikoidama od uroložky (ty to jen zhoršily).

Při delší abstinenci se rány zahojily, ale zůstaly jizvy a při aktivitě zase praskají. Podařilo se vám nad tím zvítězit nebo je řešením fakt jen obřízka? Upřímně mám strach, že sex už nebude tak dobrej jako dřív.. četl jsem o názorech, že můžu ztratit i získat nadměrnou citlivost a další nepěkný věci. Budu vděčnej za vaše tipy.
andrew_d
Udělil poděkování: 119 x
Obdržel poděkování: 78 x

Příspěvek od andrew_d »

Já mám prasklou už dýl tu uzdičku, nikdy mi to nesrostlo zpět a šít jsem si to nenechal (co v mládí nahoníš, později nespravíš). Neřeším, není to problém. Jasně, chce to nehonit desetkrát denně, pak to prostě začne téct i tam, kde nemá :twisted: :lol:
backingame
Udělil poděkování: 4 x
Obdržel poděkování: 7 x

Příspěvek od backingame »

To máš štěstí :D Kdybych to mohl ignorovat, tak to neřeším..
andrew_d
Udělil poděkování: 119 x
Obdržel poděkování: 78 x

Příspěvek od andrew_d »

Asi to mám trošku jinak než ty, takže víc neporadím. Zkus se obrátit na Prince. Jinak medikaci v tomhle případě taky netuším, ale ty masti, oleje a nechat to trochu odpočinout dává smysl.

backingame píše: 23 dub 2024, 09:06 To máš štěstí :D Kdybych to mohl ignorovat, tak to neřeším..
Varg
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od Varg »

backingame píše: 22 dub 2024, 13:11 Čau komunito.
Máte někdo zkušenost s obřízkou ze zdravotních důvodů (zjizvená fimóza)? Cca před rokem mi u sexu začala praskat do té doby normálně funkční předkožka.. Výsledkem je, že to u sexu bolí a vpodstatě jsem se mu začal vyhýbat. Snažil jsem se pomoct si mastma, olejema, kortikoidama od uroložky (ty to jen zhoršily).

Při delší abstinenci se rány zahojily, ale zůstaly jizvy a při aktivitě zase praskají. Podařilo se vám nad tím zvítězit nebo je řešením fakt jen obřízka? Upřímně mám strach, že sex už nebude tak dobrej jako dřív.. četl jsem o názorech, že můžu ztratit i získat nadměrnou citlivost a další nepěkný věci. Budu vděčnej za vaše tipy.
Ahoj, mám úplně stejný problém, který se mi za posledního půl roku výrazně zhoršil a při sexu s tím teď mám dost problémy. Urolog mi rovnou řekl, že mě posílá na obřízku. Co jsem si četl, tak ze zdravotního hlediska to má hromadu výhod, snižuje to rizika sexuálně přenosných chorob, rakoviny penisu apod. Teď čekám, až mi zavolají s termínem 😬😂
Odpovědět