Jak hacknout psychosomatiku?

Zdraví, sport, peníze, koníčky, móda, svaly, nootropika, mikrodávkování psychedelik, meditace...
Princ
Udělil poděkování: 575 x
Obdržel poděkování: 2518 x

Příspěvek od Princ »

Vyzkoušej určitě :) Jen píšu, že důležitá je udržitelnost. Někdo si dá obří závazek, vyděsí se z něho a nezačne :)

Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
křesťan
Udělil poděkování: 21 x
Obdržel poděkování: 35 x

Příspěvek od křesťan »

křesťan píše: 01 pro 2022, 12:48 Tyto nepříjemné psychické stavy se dají ovlivnit různými způsoby. Jak tělesnými, tak i duševními. Začal bych od těch nejjednodušších:

1) Jestli se málo opaluješ, tak máš pravděpodobně nedostatek vitaminu D. Doporučil bych brát denně 5000 IU vitaminu D3. Je vědecky dokázané, že nedostatek D3 způsobuje různé deprese, blbou náladu a dokonce sebevraždy. Lidi s dostatkem D3 prakticky sebevraždy nepáchají. Nejvíc sebevražd je proto na jaře, kdy se lidem v těle vyčerpá D3. Naopak nejméně sebevražd je koncem léta a začátkem podzimu, kdy máme největší zásoby vit. D3.

2) 2 - 3 krát týdně těžké cvičení asi 45 minut - dřepy s činkou, mrtvý tah apod. Přibude ti testosteron a ten výrazně zlepšuje náladu a vyrovnanost.

Jak na to psychicky, ti napíšu snad o víkendu, až budu mít čas. O tom, jak se stát nejdrsnějším kliďasem, kterého nic nerozhodí.
3) Ještě mě napadla třetí věc jak snadno tělesně ovlivnit svoji psychiku. Jak často píšeš, vaše rodina je často velice agresivní, jak k vám jezdí policie apod. Je dost možné že trpíte v rodině nedostatkem nějakého vitamínu nebo minerálu. Může to být dědičné a nebo nějakou jednostrannou výživou.

Dnes už se dá za celkem rozumné peníze udělat test DNA a zjistit jaké minerály a vitamíny ti chybí. A ty pak celoživotně doplňovat. Je také možné k tomu udělat i test krve na nějaké ty vitamíny a minerály ovlivňující psychiku - B12, kyselina listová atd.

Dělal jsem to jednomu člověkovi, který býval dříve velice agresivní a po doplnění vitamínu D3 a několika dalších látek na základě rozborů krve a testů DNA je teď už téměř v klidu a i v práci mu říkají jaký je kliďas ;)
surfernamare
Udělil poděkování: 195 x
Obdržel poděkování: 405 x

Příspěvek od surfernamare »

Podla toho co pise o svojej rodine, by ich na tie testy musel nasilne deportovat :D
křesťan
Udělil poděkování: 21 x
Obdržel poděkování: 35 x

Příspěvek od křesťan »

surfernamare píše: 06 pro 2022, 11:12 Podla toho co pise o svojej rodine, by ich na tie testy musel nasilne deportovat :D
Hehe, tak jsem to nemyslel ;)

Doporučoval jsem ty DNA testy jen pro Huberta, aby si ty je udělal, pro zlepšení těch jeho psychosomatických problémů.
Odpovědět