Ztráta elánu, chuti do života

Zdraví, sport, peníze, koníčky, móda, svaly, nootropika, mikrodávkování psychedelik, meditace...
Odpovědět
ales
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od ales »

Zdar borci! Mám takový problém, možná se někdo z vás s tím taky setkal. Jemi 38 a chybí mi takový ten elán, chuť do života, prostě drive.
Pracuju 3.rokem jako kurýr u balikovky - fyzicky docela náročné, takže posilovnu zvládám tak o víkendu, když se donutím, jinak ten týden vydýchávám.
A i teď, když jsem dva dny za sebou cvičil (testosteron cítím :) , tak se mi nějak nechce za holkama (radši bych spal 😬), ani za kamarádama na pivo. Třeba si s jednou píšu, už jsme se domlouvali i na sexu, ale mně se prostě nechce nic podnikat (i když chut na sex mám).

A teď je otázka jestli jsem prachsprostě líný, nebo kde je problém. Dřív šlo vše docela v pohodě, chodili jsme za holkama, na pivo, akce, prostě jsem neměl takové samotářské sklony a byl jsem společenštější. Takže přemýšlím jak to zlomit.

Setkal/setkává se taky někdo s tím, že mu chybí elán, chuť? Popřípadě jak to řešíte?

Diky

Princ
Udělil poděkování: 563 x
Obdržel poděkování: 2458 x

Příspěvek od Princ »

Je to častá věc, chce to biohacking :)
ales píše: 06 črc 2022, 11:29 testosteron cítím :)
Hlavně hoši přestaňte testosteron cítit a mějte průběžně k dispozici krevní test :) Ideálně i mít test z dvaceti, abyste ve 40, 50, 60 měli s čím srovnávat a podle toho řídit své kroky.
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
ales

Příspěvek od ales »

Díky a co přesně by jsi doporučil z biohackingu?

Ty testy jsou dobrý nápad ✔️ objednám se ne ně
martin123
Udělil poděkování: 496 x
Obdržel poděkování: 328 x

Příspěvek od martin123 »

Základ je spánek (a celková spánková hygiena) a jídlo. To máš pořešeno?
Tito uživatelé poděkovali autorovi martin123 za příspěvek:
ales (02 srp 2022, 17:38)
Hodnocení: 2.9%
Artemis90
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 3 x

Příspěvek od Artemis90 »

ales píše: 06 črc 2022, 11:29 Zdar borci! Mám takový problém, možná se někdo z vás s tím taky setkal. Jemi 38 a chybí mi takový ten elán, chuť do života, prostě drive.
Pracuju 3.rokem jako kurýr u balikovky - fyzicky docela náročné, takže posilovnu zvládám tak o víkendu, když se donutím, jinak ten týden vydýchávám.
A i teď, když jsem dva dny za sebou cvičil (testosteron cítím :) , tak se mi nějak nechce za holkama (radši bych spal 😬), ani za kamarádama na pivo. Třeba si s jednou píšu, už jsme se domlouvali i na sexu, ale mně se prostě nechce nic podnikat (i když chut na sex mám).

A teď je otázka jestli jsem prachsprostě líný, nebo kde je problém. Dřív šlo vše docela v pohodě, chodili jsme za holkama, na pivo, akce, prostě jsem neměl takové samotářské sklony a byl jsem společenštější. Takže přemýšlím jak to zlomit.

Setkal/setkává se taky někdo s tím, že mu chybí elán, chuť? Popřípadě jak to řešíte?

Diky
Jestli ta tvoje práce zvedání balíku není spíš kardio, než posilovna. V posilovně se testosteron zvedá, při kardiu spíš snižuje. Možná si můžeš koupit panel nebo žárovku s červeným světlem od Mitolight, sám to mám a trošku to pomůže. Zajdi si možná na ten krevní test. Změření testosteronu stojí kolem 500 Kč.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Artemis90 za příspěvek (spolu 2):
ales (02 srp 2022, 17:39) • Neolick (03 zář 2022, 11:14)
Hodnocení: 5.7%
Lucky
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od Lucky »

Kotvičník zemní - používám a doporučuji.

A pak taky dost odpočinku a relaxace :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucky za příspěvek:
ales (02 srp 2022, 17:41)
ales

Příspěvek od ales »

martin123 píše: 06 črc 2022, 22:07 Základ je spánek (a celková spánková hygiena) a jídlo. To máš pořešeno?
Je pravda, že se ještě dívám do mobilu před spaním a v poměru k množství fyzické práce bych měl spát asi víc. Strava, řekl bych není moc kvalitní často se jedná o bagety, nebo domácí jídla, ale nedostatek zeleniny. To zkusím taky pořešit. Díky za zpětnou vazbu
ales

Příspěvek od ales »

Artemis90 píše: 20 črc 2022, 17:54 Jestli ta tvoje práce zvedání balíku není spíš kardio, než posilovna. V posilovně se testosteron zvedá, při kardiu spíš snižuje. Možná si můžeš koupit panel nebo žárovku s červeným světlem od Mitolight, sám to mám a trošku to pomůže. Zajdi si možná na ten krevní test. Změření testosteronu stojí kolem 500 Kč.
Díky za tip, nemám s tím zkušenost, ale mknu se na to. A asi máš pravdu, že je to víc kardio, k tomu tam není takový prostor na regeneraci (jen víkend) . Tak to může mít souvislost
ales

Příspěvek od ales »

Lucky píše: 30 črc 2022, 10:10 Kotvičník zemní - používám a doporučuji.

A pak taky dost odpočinku a relaxace :)
Díky, zkusím. Jinak dobře zkušenosti mám s Maca, co se týká zvýšení sexuálního apetitu (ať taky něco dám do banku 😁 )
Liborkos
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od Liborkos »

Možná je na čase udělat v životě nějakou zásadní změnu, nebo začít dělat činnosti které už dlouho odkládáš.
Např.: změna práce, bydliště, adrenalinový sport, lekce tance, vzdělávání, cestování. Nejlépe něco, kde potkáš nové lidi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Liborkos za příspěvek:
Neolick (03 zář 2022, 11:14)
Odpovědět