Ženami favorizovaný cvik

Zdraví, sport, peníze, koníčky, móda, svaly, nootropika, mikrodávkování psychedelik, meditace...
Odpovědět
kubicekkk
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 3 x

Ženami favorizovaný cvik

Příspěvek od kubicekkk »

Název může přijít poněkud matoucí, co jsem tím myslel:

Co ženy (nebo tedy slečny do těch 20-25 let) preferují za vycvičený sval (nebo část těla) hlavně tedy na streetu, kdy se první cca 2 vteřiny žena soustředí na vzhled (typ postavy, jestli to není uchyl apod..)

Jelikož nemůžu denně věnovat 10 hodin cvičení každého jednoho svalu, je zde moudré věnovat čas tomu nejefektivnějšímu cviku, který (i kdyby o 5-15) svede ženu líp, než jiný.

Slyšel jsem, co jsem se tak dočetl, že jdou po rukách, nebo šířce ramen, co je na tom pravdy?

aldot
Udělil poděkování: 313 x
Obdržel poděkování: 173 x

Ženami favorizovaný cvik

Příspěvek od aldot »

na YouTube su videá kde za 10-15 min precvičíš celé telo vlastnou váhou. avšak cvičiť by si mal v prvom rade kvôli sebe a svojmu zdraviu, nie kvôli holkam či kvôli vzhľadu.

balenie žien nie je o tom, že prídeš nabuchany za ženou a bum je celá vlhká z teba. ja som na bruchu tučný(skinny fat) a plešatý a mám 2 holky. vzhľad ti dokáže pomôcť ale bez toho aby ťa žena cítila ako chlapa(povahovo, vyžarovanie) tak samotné svaly ti nepomôžu.

ozaj, si naozaj tak lenivý ako to z tvojho príspevku cítiť?
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Princ
Udělil poděkování: 539 x
Obdržel poděkování: 2335 x

Ženami favorizovaný cvik

Příspěvek od Princ »

kubicekkk píše: 31 srp 2021, 22:52 Jelikož nemůžu denně věnovat 10 hodin cvičení každého jednoho svalu, je zde moudré věnovat čas tomu nejefektivnějšímu cviku, který (i kdyby o 5-15) svede ženu líp, než jiný.
Ony často stačí tak 4 hodiny týdně, aby ti celé tělo hezky symetricky rostlo. Mít jen 1 velký sval by vždycky vypadalo akorát komicky :)

Svaly taky nemáš jen pro holky. Silový trénink prodlužuje život, chrání před nemocemi, jedy a radiací, stimuluje rozvoj mozku, zlepšuje náladu...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Princ za příspěvek (spolu 2):
aldot (01 zář 2021, 07:22) • VložtePeníz (04 zář 2021, 03:05)
Hodnocení: 5.7%
Co ženě říct? Absolvujte 6.11. celý Výcvik Konverzace
Aragorn_
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 98 x

Ženami favorizovaný cvik

Příspěvek od Aragorn_ »

Já cvičím každý den, když nestreetuju.. 90 sedů lehů, pak držím v planku, potom nůžky na břicho tak 40x.
Pořídil jsem si sedmikilové čínky a dávám 40x klasicky a 20x nad hlavu každou ruku.. Potom cvičím záda rukama proti futrům. Rovnám si záda o zeď.
a každý den jezdím na kole o víkendu jsem jezdil i 80 km.
Říkám si, buď budu streetovat a nachodím pár kilometrů, nebo si dám cvičící sadu, což je dobrá motivace, když se mi nechce cvičit, tak radši jdu oslovovat.. 8-)
Cvičit jeden konkrétní sval by bylo divné.. Představ si týpka s hubenýma nožičkama hubenýma rukama tlustým břichem a jedním velkým svalem na levé ruce. :)
Spíš je dobré tak nějak procvičovat všechno.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Aragorn_ za příspěvek (spolu 2):
aldot (02 zář 2021, 21:07) • VložtePeníz (04 zář 2021, 03:05)
Hodnocení: 5.7%
Fred123
Obdržel poděkování: 1 x

Ženami favorizovaný cvik

Příspěvek od Fred123 »

Se svalama je to celkem jednoduchý.
Moc tuku málo + málo svalů = špatný
Málo tuku + málo svalů = hodně špatný
Prostě potřebuješ hodně svalů všude a co nejméně tuku :D

Neni žádnej jeden sval který by ti zaručil úspěch s holkama, nebo v životě. Holt se musíš smířit s tím, že musíš cvičit 3-4x týdně minimálně. Hlavně ti to zjednoduší život. Můžeš si sám přestěhovat ledničku a tak. Svaly jsou prostě cool všechny :D
Takže potřebuješ velká ramena, široká záda a obrovský hrudník. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fred123 za příspěvek:
aldot (04 zář 2021, 21:06)
Hodnocení: 2.9%
Skylake
Udělil poděkování: 57 x
Obdržel poděkování: 34 x

Ženami favorizovaný cvik

Příspěvek od Skylake »

Moc jsem tento příspěvek nepochopil :D Chceš začít cvičit kvůli holkám aby jsi je na sebe natáhl. Ono je to hezké vypadat vysekaně apod... Ale co bude potom až z tebe neucítí to mužství, ale nějakého beta samce který má jenom svaly, to ti potom nějaké svaly budou k ničemu ;)

Takže cvičení určitě doporučuji, jak psali svůdníci nahoře, ale začal bych pořádně na sobě pracovat jako vnitřně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Skylake za příspěvek:
aldot (08 zář 2021, 16:37)
surfernamare
Udělil poděkování: 132 x
Obdržel poděkování: 337 x

Ženami favorizovaný cvik

Příspěvek od surfernamare »

Skylake píše: 08 zář 2021, 12:33 nějakého beta samce který má jenom svaly, to ti potom nějaké svaly budou k ničemu ;)
S tymto tak celkom nesuhlasim :D Svaly su jednou z "nespravodlivych vyhod" a ked ich chlap ma, tak si casto holka povie "sice je o nicom, ale ja som nadrzana " a rano potom utecie.
Dalej ked mas svaly, tak ti prirodzene stupne TST a cesta k svalom ta posunie aj vnutorne. Pridavam sa ale k tomu, ze neexistuje zenami favorizovany sval. Teda asi aj hej, ale nie je to uplne sval :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi surfernamare za příspěvek:
Skylake (12 zář 2021, 20:26)
kubicekkk
Obdržel poděkování: 3 x

Ženami favorizovaný cvik

Příspěvek od kubicekkk »

surfernamare píše: 09 zář 2021, 16:52 Pridavam sa ale k tomu, ze neexistuje zenami favorizovany sval. Teda asi aj hej, ale nie je to uplne sval :D
Je jasné, že je přirozené mít všechny svaly. Jen jsem strašně skinny (hubený), tak nevim zda se kromě celého těla zaměřovat také na něco speficickeho (zda ženy mají radši větší hrudník, nebo vymakame nohy případně ruce)
surfernamare
Udělil poděkování: 132 x
Obdržel poděkování: 337 x

Ženami favorizovaný cvik

Příspěvek od surfernamare »

To je ako spytat sa, ci kozy alebo zadok. Kazda ma svoju vlastnu "uchylku" :D A niektorym sa svaly aj vyslovene nepacia. Treba sa riadit tym, co chces ty sam
aldot
Udělil poděkování: 313 x
Obdržel poděkování: 173 x

Ženami favorizovaný cvik

Příspěvek od aldot »

skinny a líny.

svaly jsou dost i o strave, ne jenom o cvičení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi aldot za příspěvek:
Skylake (14 zář 2021, 09:48)
The next time you try to seduce anyone, don't do it with talk, with words.
Skylake
Udělil poděkování: 57 x
Obdržel poděkování: 34 x

Ženami favorizovaný cvik

Příspěvek od Skylake »

Jak říká Aldot, není to jenom o cvičení. Hlavně pořádně jíst, to je hrozně důležité ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Skylake za příspěvek:
aldot (13 zář 2021, 17:44)
Odpovědět