Obřízka a její možné negativní vlivy?

Zdraví, sport, peníze, koníčky, móda, svaly, nootropika, mikrodávkování psychedelik, meditace...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Arrow
Příspěvky: 1
Registrován: 13 lis 2020, 17:04
Bydliště: Plzeň

Obřízka a její možné negativní vlivy?

Příspěvek od Arrow » 13 lis 2020, 22:52

Zdravím!
Jsem tady na fóru úplně nový, nicméně díky Streetgame jsem na sobě začal pracovat a začíná se mi pozvolna s holkama dařit víc a víc. Každopádně, přejděme raději rovnou k tématu, které chci řešit.

Je mi 22. Před pár lety jsem musel z jistých důvodů podstoupit obřízku. Nechci to rozebírat, ale bohužel to prostě bylo nutné a nedalo se jinak. Tu obřízku mám celkovou... no a mám takové podezření, že mi způsobuje celkem nepříjemné problémy v posteli. Bohužel jsem o panictví přišel až po obřízce a tudíž nemám možnost srovnání s normálem, takže upřímně říkám, že netuším, jestli za ony problémy může vůbec ta obřízka a nebo jestli je jejich důvod jiný. No a právě proto se s vámi o tom chci poradit. Vím, že tady mezi vámi nejspíš nebude kdovíjaká hromada sexuologů nebo urologů (bez urážky)... ale třeba má někdo podobný problém.

Přiblížím vám mojí situaci. Když dojde na sex, během prvního kola mám péro vážně extrémně citlivý a i přes kondom se udělám klidně do minuty. S erekcí jsem na tom naštěstí dobře, takže mi většinou brzy zase stojí a může se jít rovnou na druhé kolo - nicméně během druhého kola nastává problém zcela opačný. Necítím skoro nic (ať už s kondomem a bez kondomu) a mám naopak problém se udělat. Většinou to dopadá tak, že mi do deseti minut zvadne a je po prdeli.

Asi si umíte představit, že jsem z toho celkem mrzutej a vůbec nevím jak to řešit. Zatím jsem měl sex vždycky jen ve vztahu, ale teď jsem singl a abych pravdu řekl... tyhle moje problémy mě celkem dost odrazují od jednorázovek nebo od sexu s neznámýma holkama, jelikož vím, že nemůžu nabídnout "kvalitní výkon", což mi celkem sráží sebevědomí.

Chtěl bych se cítit dobře a být si vždy jistý, že se na svého "kolegu" můžu spolehnout. Protože takhle se cítím tak trochu jako polda, který by u sebe nosil jen kuličkovku :D.
Myslíte, že se tahle situace dá nějak řešit? Každá odpověď mi pomůže, díky!


Show me the target.

crundy
Příspěvky: 1
Registrován: 16 říj 2018, 21:09

Obřízka a její možné negativní vlivy?

Příspěvek od crundy » 17 lis 2020, 15:41

Ahoj,

zažil jsem něco podobného jako ty. Obřízku mám od 17 let ze zdravotních důvodů, také kompletní. O panictví jsem přišel ve 23 letech, takže to také nemůžu porovnat. U svých prvních sexuálních zkušeností jsem míval problém s udržením erekce. To mohla způsobit alkohol a nervozita, protože to byly vždy jednorázovky. Když už mi stál a šli jsme na sex, tak jsem u toho vůbec nic necítil, jako kdybych tam strkal prst. Takhle jsem vydržel třeba čtvrt hodiny a nic. Tak jsem vždy si to musel udělat rukou sám, i když po té souloži byl penis hodně znecitlivělý, tak se mi to většinou podařilo. Možná to bylo i tím, že jsem hodně masturboval a koukal na porno. Řekl jsem si tedy, že vyzkouším NO FAP, měsíc bez honění a porna. Podařilo se mi to dodržet. A jak jsem byl po té době nadržený, tak se mi povedlo na ulici sbalit holku. Sex s ní byl asi po 40 dnech bez porna a masturbace. Bylo to znát, měl jsem erekci konečně pevnou jako skála. Asi po půl minutě sexu jsem se udělal. To bylo úplně poprvé, co jsem se udělal při souloži. Ve druhém kole se mi stalo to, co píšeš, že najednou vůbec nic necítím. Ale i tak jsem se po asi 10 minutách nakonec také udělal. Ten den to pro mě bylo úplně poprvé, co jsem se vystříkal do kondomu při sexu. A pomohlo mi právě NOFAP, nějaký čas bez masturbace a porna.

I přes to všechno jsem za tu obřízku velice rád, že ji mám a nikdy bych ji už nechtěl vzít zpátky.

Odpovědět