Jak vybudovat instagram z nuly? Pojďme se navzájem podpořit

Zdraví, sport, peníze, koníčky, móda, svaly, nootropika, mikrodávkování psychedelik, meditace...
Odpovědět
Ryglus
Poděkoval: 51 krát
Obdržel poděkování: 16 krát

Příspěvek od Ryglus » 28 kvě 2020, 00:56

Zdravíčko kolegové, chtěl sem se vás zeptat jaký přístup volit při zakládání instagramu úplně od nuly? Už několikrát sem se třeba při balení holek jak online tak třeba při nightgame dostal k tomu že po mě holka chtěla instagram nebo mi sama dala její ať se jí ozvu tam. Většina komunikace se přesouvá mezi mladýma tam. Problém ale je že nemám vybudovaný téměř žádný instagram, mám takovej ten shadow bez fotek kde mě snad ani nikdo nesleduje, a to si myslím že kdybych přiznal tak mě docela sníží hodnotu třeba před holkama atd. Proto sem začal vážně uvažovat o tom že bych se měl pokusit vybudovat nějaký instagram který bude mít aspoň 100 sledujících a třeba klidně 1 fotku která bude mít aspoň 50lajků ať profil působí trošku legitimně. Jak se k tomu však dopracovat? Když začnu sledovat svoje kamarády atd., dostanu se možná na 10, 15 followers. Co pak? A taky mě napadlo že bychom se tady mohli navzájem podpořit a třeba si dát follow na účty. Peace :)

Nikdy není času málo abych si dal chobotnici na večeři

JirKa123
Poděkoval: 63 krát
Obdržel poděkování: 77 krát

Příspěvek od JirKa123 » 28 kvě 2020, 18:56

Jakoze mas jenom 10-15 pratel?
Sorry Martine.

Robi
Poděkoval: 5 krát
Obdržel poděkování: 2 krát

Příspěvek od Robi » 28 kvě 2020, 19:35

Já jsem si IG založil po rozchodu. Co jsem tak načet je důležité tam mít kvalitní fotky. Výhodu v této sociální platformě mají pěkné ženy pak následují ostatní.

Sabaton
Poděkoval: 9 krát
Obdržel poděkování: 16 krát

Příspěvek od Sabaton » 29 kvě 2020, 00:38

Hele asi tak, fotky určitě kvalitní a zajímavý, takže žádný selfíčka, jak doma prosedáváš gauč nebo jak se se štamgastama vylejváš v hospodě. :D Nech se fotit u toho, co tě baví, co je přitažlivý. Hlavně nedělej chybu, kterou jsem na svým IG dělal celý roky já a to, že se na fotkách díváš do kamery. Lepší je mít tam takovej “paparazzi efekt”, jakobys ani nevěděl, že tě někdo fotí. Hodně taky dělají hashtagy, těma u fotek nešetři. Jinak že máš 10-15 kamarádů neva. Prostě sbírej IG na každýho, třeba holky ze streetu, random lidi, co potkáš v klubu. Klidně tam hoď někomu náhodnýmu follow a čekej, jestli ti ho vrátí. A jde tam hlavně o aktivitu. Na tý i já musím hodně zapracovat. Nějakých těch 100 followerů mám taky, ale že bych byl star, to se říct nedá, bohužel zapomínám dávat pravidelnej feed a taky ten profil někdy budu muset trochu promazat. :D
"Excellence is not a singular act but a habit. You are what you do repeatedly." ~ Aristotle.

Odpovědět