Odemkni svou nejatraktivnější možnou verzi! 💘🚀 Přitažlivost právě vyšla!

LifeHack - čerstvé šťávy

Zdraví, sport, peníze, koníčky, móda, svaly, nootropika, mikrodávkování psychedelik, meditace...
Odpovědět
Smejkys
Obdržel poděkování: 2 krát

LifeHack - čerstvé šťávy

Příspěvek od Smejkys » 26 bře 2019, 20:02

Čau,
úplně nevím jestli už někdo nakousl nějaký téma třeba na zlepšení nálady, pro zklidnění a zároveň brutálně nabití energie bez vedlejších účinků.

Tak je fakt luxusní čerstvá zeleninová šťáva. Prostě čerstvě vymačkaná šťáva z mrkve na odšťavňovači. Doporučuji, že je nejlepší prostě dát si ji na lačno a nebo prostě 3-4 hodiny po jídle, dejte si třeba 0,3-0,5L čerstvé mrkvové šťávy a říkám, že do 15-30 minut dostanete šílený nával energie a brutální uklidnění, že i když jste třeba z práce vyčerpaní nebo vám to třeba vůbec nemyslí. Tak fakt vám tohle na to fakt dost pomůže. Pro mě je to třeba daleko lepší než si dát kafe, protože z kafe jsem takový divně roztěkaný, takže už 2 měsíce abstinuji a vůbec mi to nechybí.

Taky čerstvou šťávou doplníte snad veškeré minerály a některé enzymy, které vám schází a ani to nestojí nijak velký peníze, lepší než předražený energy drink. Taky jsem zjistil, že mi najednou stačí spát úplně v pohodě 7 hodin místo 8 a taky nejsem tak přes den ospalý jako dříve. Nemusí z vás být najednou frutarián nebo tak, ale prostě stačí sklenička denně a je hned lépe.

Třeba vám to taky pomůže...

Odpovědět