🤯🤯🤯 Jak si pro svádění nastavit hlavu 🤯🤯🤯

Jak vydělat peníze

Zdraví, sport, peníze, koníčky, móda, svaly, nootropika, mikrodávkování psychedelik, meditace...
Odpovědět
Princ
Poděkoval: 521 krát
Obdržel poděkování: 1609 krát

Základy života: Do čeho investovat

Příspěvek od Princ » 28 srp 2020, 09:02

Jedna z mých nejlepších finančních investic byla do těch deseti kilo čistého, funkčního masa. Do širších ramen a hrubších kostí.

Jen si představte: jdu natáčet Zephův street na YouTube. Na sobě oblečení za 50k (hodinky, boty...) a techniku za 100k (Iphone, kamera, mikrofony...). Někdo mě okrade a pak co?

Co neubráníte, to nemáte.

To maso musím umět používat, takže bojové sporty, semináře s nožem, střelba... Další mé skvělé investice.

A teď si vezměte tu aparaturu. Já se hlavně chtěl zbavit státních českých korun, kterým nevěřím. Do čeho je dám? Prostě zlato, stříbro? Určitě je dobré nějaké mít! Ale technika je taky investice. Ta kamera podrží nějakou hodnotu, můžu ji později prodat a hlavně s ní udělám obsah na YouTube a Instagram, který na ni velice rychle vydělá několikrát.

I to oblečení. Dobré hodinky, dobrou koženou bundu po mě ještě zdědí můj nejtlustší vnuk! Ono to vždycky nějak prodáte. A koupit super kabát, to jsem si koupil o něco lepší dojem klidně během následujících 20 let. Protože je mou prací balit holky, přednášet... investice do vzhledu se mi velice rychle vrací. Jakože extrémně rychle.

A když si platím experty na hlas a vystupování, když jsem několik let každý měsíc veřejně přednášel, když se učím jazyky... To jsou sakra investice!

On týpek chce obchodovat na Forexu s kávou, možná by ale měl nejdřív trochu investovat do sebe...

Řekněme si to upřímně: státem regulované školství moc nefunguje. Tam vás odložili, aby rodiče mohli do práce, abyste nějak zestárli, než budete moct fakt produktivně pracovat... Jestli se tam něco naučíte, je to takový bonus. Ale pro reálný úspěch se musíte sami pořád vzdělávat, pořád drilovat, drtit ty kroužky a kurzy a knížky...

Nikdo mi to neřekl. Myslel jsem, že když jsem student, tak jsem student, a docházením do školy už dělám své maximum. Nemám pořádné příjmy, protože chodím do školy... Moje životní chyba. Mě rozvoj vždycky bavil, takže moct se vrátit do dětství, drtím místo Playstationu jazyky, bojové sporty a klavír.

Protože fakt nikdo vám nic nedá. Nikdo na vás nečeká. Lidí je hodně a na vrchol se dostanou ti nejlepší.

Máme nějaký jakože sociální systém (násilím se vybere vypalné, část se rozkrade, část vezmou výběrčí, zbytek se rozdělí vybraným chudým), doopravdy ale o neschopné lidi nebude zájem v žádném systému.

Rozhodně žádný politik vám nechce jen tak pomáhat. Je to vše jen na vás. Co uděláte, jak si to zařídíte.

Takže pokud máte třeba sto tisíc českých korun, to není úplně majetek a já bych jako první nepřemýšlel, jestli to na Forexu dát do kávy nebo do sloních klů... A řešil bych:

- jestli už dřepujete s činkou 1.5x své váhy
- jestli nevypadáte jak prdel
- jestli nemáte hlas jak prdel
- jestli vás každý snadno nezabije a neokrade (i o data)
- jestli už umíte nějaký světový jazyk (čínsky, rusky, anglicky, španělsky)
- jestli máte sebevědomí, dobrý mindset, umíte komunikovat s lidmi, balit holky...
- jestli rozumíte marketingu a umíte se prodat
- jestli prostě něco hodnotného umíte a můžete být lidem nějak užiteční

Když vyřešíte takové věci, 100+k už uděláte týdně/měsíčně.

Chce to prostě né být hrozný člověk s majetkem, ale udělat ze sebe takovou super-jednotku, vzdělanou, svalnatou, v kůži a drahých kovech a aparatuře :)

Během lockdownu se seznamujeme online: Jak sbalit ženu přes Instagram

Ezio
Poděkoval: 27 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Ezio » 09 zář 2020, 14:32

Majkle, bude nějaké pokračování?

Coolman
Obdržel poděkování: 2 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Coolman » 17 říj 2020, 19:15

Ahoj, kdyby někdo měl zájem, nabízím spolupráci v MLM. Jedná se o zakoupení frančízy na vlastní internetový obchod, kde se dá nakoupit v podstatě vše - od potravin, alkoholu, elektronika - zkrátka věci, které si stejně musíte denně pořizovat na živobytí, rozdíl je v tom, že dostáváte zpět procenta z obratu, který vy a váš tým měsíčně vybudujete.

Dá se na tom poměrně snadno a za malé náklady zbohatnout, jenom je potřeba dát dohromady aspoň pár lidí, kteří už nechtějí být ovce ve stádu, finančně zápasit a chtějí si zkusit podnikat, ale bojí se, že pak o všechno přijdou. Tady jsou k dispozici zkušení mentoři, kteří už mají výsledky a budou vám pomáhat, navíc tu funguje dobrý vzdělávací systém, který vás učí finanční gramotnosti a připravuje vás na budoucnost plnou finančních pohrom, které nevyhnutelně přijdou. Nebojte se, nejde o žádný scam, jen musíte trochu chtít. Kdo tedy máte jako já pocit, že jen konzumuje, vše co vydělá, jde hned do kapes nenasytných institucí a chce prostě nastavit proudění peněz také směrem k sobě, napište mi a řeknu víc ;)

Princ
Poděkoval: 521 krát
Obdržel poděkování: 1609 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Princ » 17 říj 2020, 19:34

A vy hoši chcete mít sto internetových obchodů, které budou prodávat to samé a konkurovat si, nebo jich chcete založit tisíc? :)
Během lockdownu se seznamujeme online: Jak sbalit ženu přes Instagram

Saty
Poděkoval: 41 krát
Obdržel poděkování: 58 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Saty » 17 říj 2020, 20:12

Tyvole, kdybych měl spočítat kolikrát mi nějaký streetař nabízel MLM... Proč to tolik stretařů dělá? Vždyť je to sračka. Nepodnikáš. Nemáš svůj produkt. Nemůžeš určovat cenu. Je to normální práce.

Coolman
Obdržel poděkování: 2 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Coolman » 17 říj 2020, 23:35

Ne ne, e-shop je jen jeden, ke kterému každý dostane licenci. Ten obchod se nemusí ani spravovat, nemáte na starost žádné dodavatele, logistiku ani sklady - to vše už je zastřešeno. E-shop už existuje a využívá ho statisíce lidí po celém světě, něco jako když si koupíte licenci na provozovnu MC Donaldu, akorát že byste za ni dali několik milionů a museli byste tam i fyzicky být. Tady jde v podstatě jen o to dělat nákupy ve svém vlastním obchodě místo třeba v Tescu a ještě za to dostávat zaplaceno.

Odpovědět