Jak vydělat peníze

Zdraví, sport, peníze, koníčky, móda, svaly, nootropika, mikrodávkování psychedelik, meditace...
Odpovědět
Majkl
Poděkoval: 47 krát
Obdržel poděkování: 101 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Majkl » 05 úno 2019, 21:16

Žijeme v době, kdy vydělávat peníze "jinak" je extrémně jednoduché - stačí mít ten správný mindset, a vědět jak na to. Tohle vlákno je pro všechny, kteří cítí, že klasická práce pro ně není to pravé. Tohle je můj způsob dávání zpět komunitě, která toho pro mě tolik udělala. Budu tady postupně sdílet ty nejlepší triky, díky kterým budete jako magnet na peníze - lidé Vám je budou sami rvát do ruky!

Nejdříve trochu info o mě - od té doby, co jsem před 8 lety přečetl knihu "Bohatý táta, chudý táta", jsem posedlý vyděláváním peněz. Začal jsem od té doby spousty projektů - některé fungovaly více, některé méně... ale kvůli mému špatnému mindsetu nakonec všechny selhaly. Až jsem se jednou dostal na úplné dno. Lidé okolo mě se posouvali v jejich pracovních kariérách, zatímco já jsem byl pořád na začátku a snažil se zjistit, jak to vlastně funguje. Byl jsem opravdu otrávený a naštvaný, ale hlavně, už úplně bez peněz. Oheň pod mým zadkem začal být tak velký, že jsem neměl jinou možnost, než začít opravdu makat a uspět... a nebo skončit jako průměrný pracující člověk.

Nakonec se to povedlo. Vynechal jsem spoustu věcí, jako naštvaní rodiče, žádné holky... Ale řeknu Vám, když místo živoření najednou začnete vydělávat opravdové peníze, je to ten nejlepší pocit.

Peněz je opravdu všude plno, stačí si je utrhnout. V tomto vlákně budu tedy postupně přidávat různé funkční triky, jak správně nastavit svou hlavu na úspěch, a taky konkrétní způsoby, jak si rycle vydělat peníze - i když třeba zrovna nemáte žádné vzdělání nebo dovednosti. Vždycky, když rychle potřebuji pár tisíc, použiju jeden z těch způsobů. Super-účinné. Klidně sem sdílejte, jak vyděláváte "jinak" vy! Pomůžeme tak ostatním streetařům, více lidí si bude kupovat věci od SG, a všichni budou šťastní :D

Brzy přijde první příspěvek...

Co vám nikdy neřekli o vydělávání peněz

Jak si vydělat 10K za týden

Jak zlepšit svět kupováním levně a prodáváním dráž (Princ)

PROČ je vaše palivo

The most dangerous thing you can do in life is play it safe. -Casey Neistat

TristanPRG
Poděkoval: 32 krát
Obdržel poděkování: 36 krát

Jak vydělávat peníze

Příspěvek od TristanPRG » 05 úno 2019, 22:10

Mňa fascinovalo v príspevku v tej predchádzajúcej téme: "může těch 12K v pohodě vydělat za týden. Je to opravdu extrémně jednoduché." ja teda sedím za PC denne x hodín, bohužiaľ nútením seba k posielaniu CV na všetky strany, čo mi už tak rok ovocie nejako neprináša, preto mi toto tvrdenie trochu vyrazilo dych a veru som pri surfovaní nenarazil ako si cca toľko zarobiť za týden, za mesiac ok, ale predstava, že za týden? už vôbec nie jednoducho..to mi nejako hlava neberie :)

Azimir
Poděkoval: 71 krát
Obdržel poděkování: 93 krát

Jak vydělávat peníze

Příspěvek od Azimir » 05 úno 2019, 22:11

Díky Majkle!
To vlákno bych založil sám, ale podle tvého deníku jsi ty Master tohodle tématu. Já se zatím dostal jen k 300/h + nějaký pasiv. Těch způsobu dnes je celá řada jen je důležitý mít čas a odhodlání si vybrat ten správný a jít si za ním.
Žádná výhra není zárukou trvalého celoživotního sebevědomí!

Tygr
Poděkoval: 42 krát
Obdržel poděkování: 88 krát
Kontaktovat uživatele:

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Tygr » 07 úno 2019, 13:20

Mám kámoše co prodávají drogy, v tom je mrtě peněz. A je to výstup z komfortní zóny :) Ale ja to delat nechcu, drogy jsou spatne.

Jinak nevim jak vydelat penize, pracuju pul roku a zatim jsem bud delal sam na sebe nebo pro nekoho, ale nadprumerně moc penez jsem si fakt nevydelal a nevim jak jinak nez drogami. Nake napady?
Nechci holku....chci jich pět.
Risk je zisk.
Bez práce nejsou koláče.
Komu se nelení, tomu se zelení.

Princ
Poděkoval: 421 krát
Obdržel poděkování: 995 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Princ » 07 úno 2019, 14:02

Souhlasím, že peníze se víceméně válí na zemi. Když se člověk plně přestane sabotovat, lidi mu je budou každou chvíli strkat do ruk.
Tygr píše:
07 úno 2019, 13:20
Ale ja to delat nechcu, drogy jsou spatne.
To by člověk musel dealovat jen ty prospěšné věci, jako LSD nebo houby, a morálně k tomu ještě cross-sellovat brožurky a trip sitting :)

TristanPRG

Jak vydělat peníze

Příspěvek od TristanPRG » 07 úno 2019, 14:22

Čo si ja pod týmto predstavil ako prvé, za čo asi môže, že mi na to vyskakujú denne x krát reklamy na FB a IG, ako zarobiť pohodlne na burze s opciami, či ako sa to volá, o čom som si niečo čítal a na to ako to propagujú mi to rozhodne nepríde nič jednoduché, naopak hodne drsná matematika.. :)
Ako druhá vec je mať niečo málo z reklamy na svojom webe, ale na to treba aj nejaký kontent na to mať svoj web. Potom ešte vec ktorú robí jeden drbnutý mediálne známy slovák a to, že má nakúpené domény podobné s webami airoliniek a ľudia sa preklepnú, dostanú na web ktorý sa podvodne tvári ako web airolinky/predajcu a ak si cez neho niečo vyhľadajú dostane cash..ale to dik neprosím :)

Sybrakos
Poděkoval: 230 krát
Obdržel poděkování: 26 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Sybrakos » 07 úno 2019, 18:25

Těším se na další příspěvek! Hodily by se prospěšné rady, jak být soběstačný.. když budu mluvit o sobě, mám hobby, co bych chtěl, aby mě uživilo, ale musím prostě pořád chodit do práce, co nesnášim :( Na peníze pak už holky letěj samy ;) Jen mě známá, co se tím plně živí varovala, že si nevydělá o moc víc, než já (oba řemeslo) a nad 15t se měsíčně nedostane, i když nad tím sedí po večerech. Kdyby nebydlela u rodičů v domě, je v.. No ale já jsem sám v nájmu. Jak říkám, tohle téma mě zajímá!
"Vetsina lidi spotrebuje vice energie na mluveni o problemech, nez na jejich reseni." Henry Ford
Carpe diem

Majkl

Příspěvek od Majkl » 07 úno 2019, 20:59

1. Způsob, jak rychle vydělat peníze
Krok 1 - Jděte na dark web...

Ne, dělám si srandu :D

Tady je nejdůležitější myšlenka k vydělávání peněz...

Zapomeňte na sebe. Myslete na ostatní, a brzy budete mít plné kapsy.

Cože? Tohle je nejdůležitější myšlenka? Je, a pokud se jí budete řídit, ušetří Vám to pěkných pár let selhání.

Vysvětlím proč:

Když máte ostatní opravdu ze srdce rádi, budete více vnímat jejich pocity - tedy i jejich problémy. Budete se ptát "Jak bych mohl tomuhle člověku zlepšit život?", a ne "Kde můžu získat peníze? Dělej dej mi peníze!"

Tohle je mindset, který má spousta nových podnikatelů:

"Chtěl bych zkusit to XYZ, je to teď velký a hodně lidí na tom vydělává. Půjdu do toho a taky si utrhnu kus koláče!" Peníze mají právo vyhnout se kapsám všech lidí s tímhle mindsetem.

Peníze jsou jako kočka. Když se jí snažíte chytit, uteče vám a vyleze na strom. Ale když ignorujete kočku a máte něco, co kočka chce, přijde za vámi sama.

Je správné mít obrovské cíle. Vilu s bazénem a černý Aventador prosím! Na cíle tu taky bude příspěvek. Teď na ně ale na chvíli zapomeňte. Pomozte někomu, nejlépe tomu kdo je Vám zrovna nejblíže.

Okay Majkle, peníze jsou kočka. Ale já chci konkrétní způsoby jak si je vydělat!
Neboj, příští příspěvek bude první konkrétní metoda ;)

Není to o vás. Je to o tom, co můžete udělat pro ostatní.

Darx
Obdržel poděkování: 5 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od Darx » 08 úno 2019, 12:51

TristanPRG píše:
07 úno 2019, 14:22
Ako druhá vec je mať niečo málo z reklamy na svojom webe, ale na to treba aj nejaký kontent na to mať svoj web.
Já si myslím, že tohle není zase takový problém. Pokud máš koníček, o kterém zvládneš celý večer někomu vyprávět, jsi podle mě na správné cestě, jak si třeba založit tematický blog ;)
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
- Ernest Hemingway

Scissors
Poděkoval: 103 krát
Obdržel poděkování: 383 krát

Příspěvek od Scissors » 08 úno 2019, 15:37

Majkl píše:
07 úno 2019, 20:59
1. Způsob, jak rychle vydělat peníze
Krok 1 - Jděte na dark web...

Ne, dělám si srandu :D

Tady je nejdůležitější myšlenka k vydělávání peněz...

Zapomeňte na sebe. Myslete na ostatní, a brzy budete mít plné kapsy.

Cože? Tohle je nejdůležitější myšlenka? Je, a pokud se jí budete řídit, ušetří Vám to pěkných pár let selhání.

Vysvětlím proč:

Když máte ostatní opravdu ze srdce rádi, budete více vnímat jejich pocity - tedy i jejich problémy. Budete se ptát "Jak bych mohl tomuhle člověku zlepšit život?", a ne "Kde můžu získat peníze? Dělej dej mi peníze!"

Tohle je mindset, který má spousta nových podnikatelů:

"Chtěl bych zkusit to XYZ, je to teď velký a hodně lidí na tom vydělává. Půjdu do toho a taky si utrhnu kus koláče!" Peníze mají právo vyhnout se kapsám všech lidí s tímhle mindsetem.

Peníze jsou jako kočka. Když se jí snažíte chytit, uteče vám a vyleze na strom. Ale když ignorujete kočku a máte něco, co kočka chce, přijde za vámi sama.

Je správné mít obrovské cíle. Vilu s bazénem a černý Aventador prosím! Na cíle tu taky bude příspěvek. Teď na ně ale na chvíli zapomeňte. Pomozte někomu, nejlépe tomu kdo je Vám zrovna nejblíže.

Okay Majkle, peníze jsou kočka. Ale já chci konkrétní způsoby jak si je vydělat!
Neboj, příští příspěvek bude první konkrétní metoda ;)

Není to o vás. Je to o tom, co můžete udělat pro ostatní.
Velice děkuji za tento poutavý příspěvek. Už jsem u něj sice kliknul na palec s poděkováním, ale cítím nějakou zvláštní potřebu napsat to sem výslovně ještě jednou :)
Těším se na další texty! :)
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow

4. Orgasmus
Poděkoval: 11 krát
Obdržel poděkování: 10 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od 4. Orgasmus » 08 úno 2019, 19:59

Nedávno jsem prodal školní oblečení půlce školy.

Majkl

Jak si vydělat 10K za týden

Příspěvek od Majkl » 12 úno 2019, 17:15

Je to tady! První z mnoha metod, jak si rychle vydělat peníze.

K téhle metodě nepotřebujete do začátku vůbec nic. Zatím nebudeme zakládat firmy, ani vytvářet produkty.

To mi připomíná - Spousta nových podnikatelů chce hned začít něco velkého. Založím něco jako Facebook, bude to podobný ale ne úplně, bude to jakoby takový facebook pro zvířata a místo liků se tam budou dávat packy a...

Je to jako chtít jezdit F1, když ještě nemáte ani řidičák. Abyste se stali úspěšní, potřebujete zkušenosti, znalosti a soudnost. Získat tyhle věci zabere spoustu času. Můžete si to zkrátit vzděláváním se, nic ale nenahradí konzistentní akci. Tohle ale jako streetaři už dávno víme :)

Berte první dva roky jako tréning na olympiádu. Je důležité počítat s tím, že váš první nápad pravděpodobně nejyjde, a proto je potřeba začít a selhávat rychle.

Teď přijde ta super část.

Nemusíte těch prvních pár let přežívat na rohlících a instatních polévkách. Je pár způsobů, jak získat potřebné zkušenosti, a přitom si okusit první chutě úspěchu.

Jak začít? Jednoduše - Prodejte něco.

Podívejte se, kolik teď můžete utratit.
Pak jděte na nějaký bazar a najděte tu nejlepší věc, co můžete za tu částku koupit.
Prodává se iPhone 5 normálně za 4000? Najděte za tu cenu iPhone 6. Když někdo potřebuje peníze rychle, na nabídku vám kývne.
Pak tu věc nádherně nafoťte. Musí to vypadat 'premium'. Tohle přidá té věci na ceně.
Nakonec prodejte tu věc za o něco víc, než je normální cena. Obvykle se snažím alespoń zdvojnásobit svojí investici.

Bam, takhle jednoduše. Zkrátka:
1 - Kupte něco levně
2 - Zvyšte hodnotu věci, prodejte za více peněz
3 - ???
4 - Profit

Takhle jsem začínal já. Když potřebuju rychle peníze, často použiju tenhle způsob.

Naučíte se: prodávat, zvyšovat hodnotu věcí, vyjednávat, a vydělávat peníze. Na tom se pak dá krásně stavět.

Koupil jsem nevyužívaný projektor z restaurace za 700, prodal na netu za 3000.
Tiskárnu za 1000, prodáno za 2500.
Galaxy S7 za 2500, prodáno za 6000.

Pokud nemáte žádné peníze, prodejte nejdříve něco, co už máte doma.

Tady jsou věci, co se nejlépe a nejrychleji prodávají: elektronika (nejlépe Apple), věci do kanceláře, auta (určitě je toho více)

Když každý den prodáte jednu věc o 2000 dráž, máte za týden vyděláno 14K. Plně věřte tomu, že je to možné, a povede se vám to.

Začněte hned. Všechno ostatní můžete řešit po cestě.

-------
Azimir píše:
05 úno 2019, 22:11
Těch způsobu dnes je celá řada jen je důležitý mít čas a odhodlání si vybrat ten správný a jít si za ním.
Souhlasím, a taky u jednoho způsobu dostatečně dlouho zůstat, a furt nepřeskakovat na jiné, když to po měsíci nevydělává :D
4. Orgasmus píše:
08 úno 2019, 19:59
Nedávno jsem prodal školní oblečení půlce školy.
To je super! Klidně se rozepiš :)
Sybrakos píše:
07 úno 2019, 18:25
Těším se na další příspěvek! Hodily by se prospěšné rady, jak být soběstačný.. když budu mluvit o sobě, mám hobby, co bych chtěl, aby mě uživilo, ale musím prostě pořád chodit do práce, co nesnášim :(
Příští příspěvek bude jako dělaný pro tebe :)

------

Příště se podíváme na to, jak prodat svůj skill. A díky malé změně v myšlení si tím vydělat mnohem více, než vás kdy napadlo.
.

martin123
Poděkoval: 399 krát
Obdržel poděkování: 240 krát

Jak vydělat peníze

Příspěvek od martin123 » 12 úno 2019, 17:52

Jojo, mobily jsou jistotka. Stačí znát ceny, pořád aktualizovat jak blázen a kolikrát se najde někdo, kdo se toho prostě chce zbavit a ani pořádně nemá přehled o cenách. Tady funguje "Dám...trošku míň... a můžu vyzvednout už dneska". A hlavně napsat ať stáhne inzerát, protože často tě nakonec přeplatí, kdy to neuděláš - možnost zakomponovat storytelling (Ok, tak jsme domluveni, ale abych měl jistotu a nestalo se mi to co posledně- byl jsem na cestě, když to chlapík prodal o 200 dráž- tak prosím stáhněte inzerát) - díky holky. Když nezabere, koupíš za celou částku- ale zabere často... pak i odhadneš, kolik si podle stylu jeho psaní a nwm intuice můžeš dovolit snížit a co nejspíš vyjde. Pokud už je tam nějaká investice z jeho strany, hraje to v tvůj prospěch (díky holky učitelky :D). Jestli jsi držgrešle, tak i na místě okukuješ ten mobil "kriticky" (můžeš poukázat na pár drobností, kterých by si nikdo za normálních okolností nikdy nevšiml) a řekneš, že za tolik a tolik to vezmeš hned...zase tu hraje roli jeho investice- většinou kejvne.
Když se vyznáš v cenách, můžeš nakoupit denně mobil s výnosem minimálně 2k, rekord jsem měl asi 4-5...dvojnásobek závidím:D

TristanPRG

Jak vydělat peníze

Příspěvek od TristanPRG » 12 úno 2019, 18:31

Zaujímavé, samozrejme, že nakúpiť za lacno a predať za drahšie viem, ale po pravde vždy keď som niećo chcel predať tak som to predal za cenu o niečo málo menšiu ako bola najlacnejšia ponuka v danej ponuke na bazoši napr., takže vlastne ak ma GoPro kamera stála 3r dozadu 400eur, nedávno som ju predal za tretinu, lebo ponúk s vyššou cenou ako bola moja bolo asi 20, mal som pocit, že tak ju nepredám nikdy :)

TristanPRG

Jak vydělat peníze

Příspěvek od TristanPRG » 12 úno 2019, 18:37

Bo je fajn nadhodiť vysokú cenu, ale zase ak je v ponuke tak 10-20 ďalších tak ak budem jeden z top cenovo, nemusí sa to predať nikdy. Príklad mám tu vedľa seba tiskárnu: HP Deskjet 1510, roky slúžila a slúži dosť dobre, ale cena na bazoši je aktuálne najmenej 300 kč, najviac 1000 kč. a nejaké medzi tým, ak dám cenu nad liter nepredám to, prvý človek čo príde kúpi tú za 300.

Okay, ak bude zrazu veľká poptávka tak možno príde aj na moju:) Druhá vec znie to fajn, ale ľudia dnes 2 kliknutiami porovnajú ceny na nete a ak by som ju dal za 4000, alebo telefón, duplom pri kúpe z 2 ruky ľudia pozerajú na ceny viac ako keď kupujú nové zboží. Nie je tak?:)

Odpovědět