Proč je babička proti tomu, abych zítra jel do Prahy?

Zdraví, sport, peníze, koníčky, móda, svaly, nootropika, mikrodávkování psychedelik, meditace...
hubertjezpet
Udělil poděkování: 27 x
Obdržel poděkování: 71 x

Příspěvek od hubertjezpet »

Před chvílí jsem jí říkal, že zítra chci jet do Prahy a ona opět říkala: Nejezdi, odpočívej, buď tady se mnou?

To nemám právo na svůj vlastní život?

Moje babička mi jde na nervy, nenávidím jí za to, co si ke mně dovoluje. V práci mi řekli, že mi prodlouží smlouvu, že z jejich strany mají zájem, asi se odstěhuju. Ještě kdybych věděl, jak vyřešit holku z autobusu, když čekám ve frontě, kouká na mě, je posedlá, asi blázen.

toto_culugno
Udělil poděkování: 245 x
Obdržel poděkování: 188 x

Příspěvek od toto_culugno »

Babička tady taky nebude věcně a ví to, proto chce s tebou trávit čas. Určitě to nemyslí tak, ze by ti chtěla nějak ublížit nebo ti kazit život.
Kdo dlouhodobě streetuje a nedává pravidelně holkám sex, ten si holek neváží, upřímně je nemiluje a měl by být z komunity vyloučen.
lustrigol
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od lustrigol »

Jak říká Mára, babička to s tebou myslí dobře, ale zkus jí třeba vysvětlit, že máš svůj vlastní život a že když je pěkně tak si chceš zajet do Prahy o víkendu.

Jinak jak oslovit tu holku ve frontě, která po tobě kouká tak k ní můžeš přijít a říct jí trochu přidrzle a s úsměvem: "Ty se po mě pořád koukáš." :D
hubertjezpet

lustrigol píše: 14 dub 2018, 11:20 Jak říká Mára, babička to s tebou myslí dobře, ale zkus jí třeba vysvětlit, že máš svůj vlastní život a že když je pěkně tak si chceš zajet do Prahy o víkendu.
A co myslí se mnou dobře? Když jsem jí před několika dny říkal, že chci jet o víkendu koupit si nové oblečení, vynadala mi, že mám oblečení, tak proč bych si kupoval další

Moje babička by potřebovala spráskat bičem za to, co si dovoluje.
Chameleon
Obdržel poděkování: 10 x

Příspěvek od Chameleon »

Wtf.. vím, že bych tady neměl být vulgární, ale ty jsi normální magor. To co jsi napsal tak za to bys měl byt ty zbicovan.. Až umře tak si reknes Jakej jsi byl kokot. Fakt nevěřím ze jsi tohle napsal tvl..
Reveal92
Udělil poděkování: 39 x
Obdržel poděkování: 42 x

Příspěvek od Reveal92 »

To je velka otazka...Nazev vlakna... Ja ti dam na tvoji otazku tu nejjednodusi odpoved... Co kdyby si otevrel "hubu" a zeptal se ji??? :mrgreen:
LoArmistead
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 74 x

Příspěvek od LoArmistead »

hubertjezpet píše: 17 dub 2018, 18:03 Moje babička by potřebovala spráskat bičem za to, co si dovoluje.
Nechci si tady hrát na internetovýho psychologa, ale podle mě Tvuj problém dalece přesahuje hranice pickupu a měl bys vyhledat odbornou pomoc. Podle mě se Ti dějou v hlavě velice nemilý a pro Tvý okolí i nebezpečný věci.
-32 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-kouzlo upřímnosti-
Princ
Udělil poděkování: 528 x
Obdržel poděkování: 1735 x

Týrané děti, nenávist k rodině

Příspěvek od Princ »

My tady nedokážeme plně posoudit, jestli Hubert "nenávidí babičku z plezíru", nebo byl opravdu týraný.

V druhém případě každopádně to nejhorší, co můžete týranému člověku říct, jsou hlášky typu:

- rodiče tu nebudou věčně
- život je moc krátký na to, nebavit se se svými rodiči
- pořád je to tvá rodina

Oběti zneužívání mívají šílené pocity viny i bez toho, aby jim někdo naznačoval, že musí mít rádi své tyrany, a že chyba je na jejich straně. Ano, oběti týraní tady zažívají podobný victim shaming, jako v některých zemích oběti znásilnění.

Po tomhle světě chodí monstra, šikanátoři, strašně zlí lidé. Tyhle monstra se dokáží rozmnožovat a mají někdy děti. Někdy svou zlobu obrátí právě na své děti a týrají je.

Pro lidi s normálním dětstvím je ale nějak těžké pochopit, že týrání existuje, a častují ostatní právě hláškami typu: "Pořád je to tvá rodina." Jakože: "Zneužívali tě? Drž hubu!"

To perfektně hraje do karet právě tyranům, kteří dávno mučení maskují jako výchovu ("Mé dítě je nezvladatelné, proto se musím uchylovat k takovým prostředkům") a gaslightují svou oběť (zpochybňují duševní zdraví a paměť dítěte).

Řeknu ti pravdu: pokud jsi měl strašnou rodinu, je v pořádku ji nenávidět. Každý nemusí být papež a všechno nuceně odpouštět. Existují fóra pro týrané lidi se statisícy členů, kteří by smrt svých rodičů slavili. A nejsou vůbec zlí! Jen měli za rodiče monstra.

Nedělejme rozdíly v tom, kdo nás může týrat, a kdo ne. Když holka řekne "Přítel mě zamyká doma a bije", postavíte se na její stranu, ale když řekne: "Rodiče mě zamykají doma a bijou," odpovíte: "Pořád je to tvá rodina"?

Ona se tu rozebírala věta babičky "chci být s tebou". V případě normálního dětství zřejmě předpokládáte, že toto značí zájem a lásku ze strany babičky. Nicméně narcističtí rodiče velice často dítě nejdříve týrají, a následně hrají na city a očekávají, že se o ně nakonec bude jejich celoživotní obětní beránek starat. Narcistické matky jsou právě samé: "Týráš mě", "Zlomil jsi mi srdce", "9 měsíců jsem tě v břiše nosila"... Je to běžná součást týrání, kdy chtějí v oběti vzbudit vinu.
lustrigol píše: 14 dub 2018, 11:20 Jak říká Mára, babička to s tebou myslí dobře
Kéž by to každá babička myslela dobře... Kéž by neexistovaly babičky sadistky, babičky manipulátorky...
Princ

Příspěvek od Princ »

hubertjezpet píše: 17 dub 2018, 18:03 Moje babička by potřebovala spráskat bičem za to, co si dovoluje.
Hoši Hubert bude dělat předřečníka na příští přednášce.

Kdo nepřijde, toho spráská bičem :D
aldot
Udělil poděkování: 187 x
Obdržel poděkování: 39 x

Příspěvek od aldot »

Princ píše: 29 úno 2020, 13:17 Hoši Hubert bude dělat předřečníka na příští přednášce.

mne nedovolí prísť môj zajac. :D
Net: 6 (Badoo: 3 Zoznamka: 1 Pokec2) Naživo: 2
hubertjezpet

Princ píše: 29 úno 2020, 13:17 Hoši Hubert bude dělat předřečníka na příští přednášce.

Ona má kardiostimulátor. Stačilo by jí pohrozit mikrovlnkou nebo návštěvou mého kašlavého čínského kamaráda a utekla by. :lol:
Princ

Základy EQ od bývalého autisty

Příspěvek od Princ »

Zas je dobré mít trochu EQ a umět odhadnout, že některé vtipy o práskání babičky a jejím kardiostimulátoru nebudou většině lidí připadat vkusné :) a dost možná je naštvou.

Škodolibost a sadismus bez konspirace ničí spojení.

Lidé, kteří mají svou rodinu rádi, mnohdy bohužel mylně automaticky předpokládají, že pokud mluvíš špatně o své vlastní rodině, o ostatních budeš mluvit ještě hůře. Jenže hlas většiny je často důležitější než pravda, a tak je pro vlastní dobro lepší to nepřehánět.

Pak je tu špetka síly asociace - pokud jsi ze špatné rodiny, zvyšuje se pro ostatní šance, že budeš špatný taky.

Zvláštní je, že když někomu řekneš, jak tě matka tahá po rodinných oslavách, doktorech a soudech, aby si na tebe stěžovala a ponižovala tě tam, odpoví: "Ale pořád je to tvá matka." Zatímco na té rodinné oslově, u těch doktorů, u těch soudů jí nikdo neřekl: "Pořád je to tvůj syn."
hubertjezpet

Základy EQ od bývalého autisty

Princ píše: 04 bře 2020, 11:49 Zas je dobré mít trochu EQ a umět odhadnout, že některé vtipy o práskání babičky a jejím kardiostimulátoru nebudou většině lidí připadat vkusné :) a dost možná je naštvou.

Škodolibost a sadismus bez konspirace ničí spojení.

Lidé, kteří mají svou rodinu rádi, mnohdy bohužel mylně automaticky předpokládají, že pokud mluvíš špatně o své vlastní rodině, o ostatních budeš mluvit ještě hůře. Jenže hlas většiny je často důležitější než pravda, a tak je pro vlastní dobro lepší to nepřehánět.

Pak je tu špetka síly asociace - pokud jsi ze špatné rodiny, zvyšuje se pro ostatní šance, že budeš špatný taky.

Zvláštní je, že když někomu řekneš, jak tě matka tahá po rodinných oslavách, doktorech a soudech, aby si na tebe stěžovala a ponižovala tě tam, odpoví: "Ale pořád je to tvá matka." Zatímco na té rodinné oslově, u těch doktorů, u těch soudů jí nikdo neřekl: "Pořád je to tvůj syn."
Emoční inteligenci lze zvyšovat praxí.
Dnes jsem se dozvěděl, že svým humorem mohu někoho rozbrečet.
Kalibrací a tím, že tuto informaci vezmu v potaz, by má emoční inteligence měla o něco vzrůst.
hubertjezpet

Nebo by na něho poslala svého psa. Spíše ale ne, její pes má obrovskou nadváhu a i já běhám rychleji.
Princ

Příspěvek od Princ »

Hoši včera jsem během mega-meditace napsal nový článek o psychopatkách a manipulátorkách, který vyjde zítra. Měl jsem tam i dlouhou část o matkách narcistkách, kterou jsem se ale rozhodl oddělit a udělat o ní samostatný další článek. EQ a trauma už jsou mou další expertýzou :D

Akorát můj táta byl relativně hodný, chce někdo napsat o zlých otcích? :D
Odpovědět