Blackpill tinder

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
minlo1
Udělil poděkování: 13 x
Obdržel poděkování: 26 x

Blackpill tinder

Příspěvek od minlo1 »

V poslednej dobre som videl hromadu videí, kde dali fotky ,,Chada'' dobre vyzerajúceho muza a matche na tinderi z neho šaleli. Baby mu samé písali navrhovali mu sex, spraval sa k ňim ponižujúco a prehliadali to. Ignorovali všetky redflagy. Po par správach navrhol sex a baby súhlasili hneď poslali číslo a adresu .

Toto ma privádza k myšlienkam ze aký je vzhlad hrozne dôležitý. Nepotreboval žiadnu hru proste nič a baby sa o neho same bili. A potom je tu môj tinder urobený najlepie ako som vedel a ledva dostanem match o rande ani nehovorim. Je to skutočne tak ze Black pill vyhráva?minimálne online ?
Oslov ženu v MHD a uvidíš aký svet skutočne je.
Urob to 100x a svet bude taký ako chceš ty.
Professore
Udělil poděkování: 450 x
Obdržel poděkování: 225 x

Blackpill tinder

Příspěvek od Professore »

Vitaj v klube, Minlo1

Pritom ty chodíš do fitka plus street a plus ostatné a si na tom zhruba rovnako ako ja čo robím iba digi a nič okrem toho. Z pohľadu perspektívy si síce lepšie na tom, len z pohľadu výsledkov je to stále rovnako. Aj keď za posledné dva mesiace som mal rande s dvoma holkami, hoci z pohľadu sexu neúspešne. Neviem koľko ich bolo u teba
Lose your mind and come to your senses.
Princ
Udělil poděkování: 595 x
Obdržel poděkování: 2667 x

Blackpill tinder

Příspěvek od Princ »

Konkrétně: jsi hezčí než já a mě Tinder funguje. Možná shadow ban, pokud jsi tam měl špatné fotky kdysi.

Obecně: v knize Přítelkyně pro každého na straně 9 dělám argument, který musí každého přesvědčit, že Tinder není o vzhledu. Jestli na světě existuje alespoň 1 člověk, kterého tento argument nepřesvědčil, napište mi prosím do zpráv nebo na mail, proč :) Podle mě ta stránka doslova ukončila celou debatu.
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
Professore

Blackpill tinder

Nemám si to ako prečítať ale po mojich skúsenostiach už vážne pochybujem.
Netvrdím že nemám občas match na badoo ale vyskúšal som rôzne typy fotiek vrátane typov ktoré som sa tu alebo na tvojej stránke dočítal.
Možno nejaké ženy sa dostanú aj na profil. Ale sú zoznamky, ktoré umožňujú len jednu foto a koľkokrát len fotku kde vidieť do tváre, čiže zblizka a max do polky tela.
A to som skúšal aj medzinárodnú zoznamku.

Tinder nejdem , lebo mi hádže holky z ČR
minlo1
Udělil poděkování: 13 x
Obdržel poděkování: 26 x

Blackpill tinder

Příspěvek od minlo1 »

Princ píše: 08 kvě 2024, 09:06 Konkrétně: jsi hezčí než já a mě Tinder funguje. Možná shadow ban, pokud jsi tam měl špatné fotky kdysi.

Obecně: v knize Přítelkyně pro každého na straně 9 dělám argument, který musí každého přesvědčit, že Tinder není o vzhledu. Jestli na světě existuje alespoň 1 člověk, kterého tento argument nepřesvědčil, napište mi prosím do zpráv nebo na mail, proč :) Podle mě ta stránka doslova ukončila celou debatu.
Krasjsi o trochu teraz už som. Ale som nižší, takže sa to asi vyrovná

Ten môj profil v minulosti si videl a stále ho zlepsujem podľa digigame balíčku mam tam napríklad fotku z ringu počas zápasu atď.

Tak ja neviem aké máš zhody a aká je ich kvalita, nevidel som ich zasa je to tém syty hlavnému neverí efekt ty to tvrdíš a nikto nemôže potvrdiť ani vyvratit.
Rad by som sa mýlil, ale mam už aj kopu hodín nastreetovane a myslím ze sa na veľa vecí pozerám objektívne
Oslov ženu v MHD a uvidíš aký svet skutočne je.
Urob to 100x a svet bude taký ako chceš ty.
andrew_d
Udělil poděkování: 119 x
Obdržel poděkování: 78 x

Blackpill tinder

Příspěvek od andrew_d »

Tak samozřejmě, čím líp vypadáš, tím lepší front-end podmínky. Proč to furt řešíš? To je přece evidentní. Viděl jsem pár videí a vyplynulo z toho, že když psal hodně dobře vypadající týpek a rovnou navrhoval rande/sex, tak mu na to kladně odpovědělo asi 50-60% žen, u zbytku nepochodil. Jinak ty ženy ale nebyly většinou atraktivnější v rámci svého pohlaví, než byl on, tzn. přineslo mu to pěkné holky, ale zřejmě ne líp vypadající, než byl on sám na té bodovací škále.

To ale neznamená, že jako míň atraktivní nebudeš mít ženy. Jen prostě se musíš o něco snížit, protože v těch horních patrech bude vybráno. Buď si oblíbíš 7ky, 6ky, nebo začneš zas o něco makat na všem, co se dá, aby ses dostal do těch lepších pater. Hra ti pomůže prodat tvou hodnotu, ale jestli si myslíš, že nějaké naučené fráze ti jako 6ce hromadně pomůžou dostávat mraky desítek, tak to je iluze :lol:

minlo1 píše: 07 kvě 2024, 09:55 V poslednej dobre som videl hromadu videí, kde dali fotky ,,Chada'' dobre vyzerajúceho muza a matche na tinderi z neho šaleli. Baby mu samé písali navrhovali mu sex, spraval sa k ňim ponižujúco a prehliadali to. Ignorovali všetky redflagy. Po par správach navrhol sex a baby súhlasili hneď poslali číslo a adresu .

Toto ma privádza k myšlienkam ze aký je vzhlad hrozne dôležitý. Nepotreboval žiadnu hru proste nič a baby sa o neho same bili. A potom je tu môj tinder urobený najlepie ako som vedel a ledva dostanem match o rande ani nehovorim. Je to skutočne tak ze Black pill vyhráva?minimálne online ?
andrew_d
Udělil poděkování: 119 x
Obdržel poděkování: 78 x

Blackpill tinder

Příspěvek od andrew_d »

BTW sice to s tématem úplně nesouvisí, ale divil by ses, že budeš potkávat holky, které bys ohodnotil fakt 6-7 na první dojem a pozdějc zjistíš, že tě něčím zaujmou, třeba když se svléknou nebo když promluví a leckdy to s nima může být daleko lepší, než s nějakou zmalovanou 180 cm silikonovou blondýnou, kterou bys ve své naivitě označil jako desítka :lol:
Princ
Udělil poděkování: 595 x
Obdržel poděkování: 2667 x

Blackpill tinder

Příspěvek od Princ »

minlo1 píše: 08 kvě 2024, 13:51 Krasjsi o trochu teraz už som. Ale som nižší, takže sa to asi vyrovná
To z profilu nemusí poznat, ne?
Celý recept na úspěch:
1) Každý den cvičit Autentické charisma (7 minut ráno, 7 večer)
2) Každý den oslovit pár holek (kdo se bojí, dá kurz)
3) Tak ob den posilovna
surfernamare
Udělil poděkování: 248 x
Obdržel poděkování: 456 x

Blackpill tinder

Příspěvek od surfernamare »

Tinder velmi dobre funguje vo velkomestach a horsie v malych mestach
Chod na vikend do Berlina, Pariza, Madridu, daj si do profilu "i m here for a weekend, exploring big city life" a doslova si budes vyberat, s ktorou pojdes v ten vecer na rande.
Funguje to aj v Prahe, chcelo by to otestovat Vieden, Budapest, Varsavu ale podla mna to bude podobne
Moja skusenost je, ze doma mam tak 1 match za 2 tyzdne niekedy, ale pridem do Prahy a cestou v tramvaji ich mam 5
Ak bolo to video tocene niekde v NY, tak tam si viem predstavit ze mat sex aj kazdy den s inou tinder holkou je uplne realne pre kazdeho
surfernamare

Blackpill tinder

Btw ak chces zacat na najnizsej obtiaznosti tak si daj tinder trip do juhovychodnej Azie, tam nepotrebujes ani game. Oni ti budu pisat same a ty si len vyberies, ktora sa ti paci a napises jej miesto a cas
fanfunflan
Udělil poděkování: 27 x
Obdržel poděkování: 49 x

Blackpill tinder

Příspěvek od fanfunflan »

surfernamare píše: 09 kvě 2024, 10:08 Tinder velmi dobre funguje vo velkomestach a horsie v malych mestach
Chod na vikend do Berlina, Pariza, Madridu, daj si do profilu "i m here for a weekend, exploring big city life" a doslova si budes vyberat, s ktorou pojdes v ten vecer na rande.
Ak sa ocitneš v inom meste, Tinder algorytmus pushne tvoj profil dopredu na prvé 2 dni rovnako, ako keď si vytvoríš úplne nové konto..
Preto sa po víkende v inom meste môže zdať, že to inde funguje lepšie, avšak ak by si ostal v danej lokalite dlhšie, výsledky máš viacmenej rovnaké ako doma (mám to overené)..

Ďalšia vec, štatistiky Tindru hovoria samé o sebe, čísla si presne nepamätám, ale myslím, že v pomere je tam celosvetovo 3x viac mužov ako žien a len cca. 10 percent mužov dostáva vačšinu lajkov, ďalších 10 percent dostáva lajky a zhody občas a zvyšok takmer vôbec..

Tie prvé 2-3 dni, ktoré ťa tinder algorytmus pushne dopredu sú v podstate testovacie, do akej kategórie ťa neskôr zaradí.. Ak tých lajkov a zhôd dostaneš dostatok, tvoj profil bude stále pushovaný vpredu, ak nie, postupne ťa bude zaradzovať nizšie, až budeš mať časom pocit, že máš shadow-ban..
Je to tak nastavené preto, aby žena mala po nainštalovaní Tindru a listovaní profilov pocit, že si vyberá z tých najkvalitnejších chlapov..
Professore

Blackpill tinder

surfernamare píše: 09 kvě 2024, 10:10 Btw ak chces zacat na najnizsej obtiaznosti tak si daj tinder trip do juhovychodnej Azie, tam nepotrebujes ani game. Oni ti budu pisat same a ty si len vyberies, ktora sa ti paci a napises jej miesto a cas
Bol som na medzinárodnej zoznamke a že by sa.holky trhali? Par černosiek si pozrelo profil a iba jedna.napisala.
surfernamare

Blackpill tinder

fanfunflan píše: 09 kvě 2024, 13:47 Ak sa ocitneš v inom meste, Tinder algorytmus pushne tvoj profil dopredu na prvé 2 dni rovnako, ako keď si vytvoríš úplne nové konto..
Preto sa po víkende v inom meste môže zdať, že to inde funguje lepšie, avšak ak by si ostal v danej lokalite dlhšie, výsledky máš viacmenej rovnaké ako doma (mám to overené)..
Zaujimalo by ma, ako presne to urci ze si v inom meste
Staci prekrocit hranice obce, alebo sa za urcity cas musi posunut tvoja poloha o x km?
fanfunflan
Udělil poděkování: 27 x
Obdržel poděkování: 49 x

Blackpill tinder

Příspěvek od fanfunflan »

surfernamare píše: 20 kvě 2024, 10:29 Zaujimalo by ma, ako presne to urci ze si v inom meste
Staci prekrocit hranice obce, alebo sa za urcity cas musi posunut tvoja poloha o x km?
Par km neurobí nič, pri pár stovkách km určite túto zmenu postrehneš..
Odpovědět