jak napsat neznáme na instagramu

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
luly96
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od luly96 »

ahoj
jsem tu nový a nejsem tak zkušený jako vy, tak vás prosím o radu. Jaký zahájit konverzaci s neznámou dívkou na Instagramu ? Která mě velmi zaujala a chci se s ní seznámit ? přece jen většina má Instagram z jiného důvodu než k seznamováni. Díky
andrew_d
Udělil poděkování: 117 x
Obdržel poděkování: 77 x

Příspěvek od andrew_d »

Ahoj,

vypíchni něco, čeho sis všiml na jejich fotkách. Zpráva by mohla obsahovat nějaký push-pull, ale je třeba to správně vybalancovat, stejně se ne vždy trefíš. Určitě nechceš hodně simpovat, to dělá většina AFC, ale zároveň ji nechceš okatě negovat, tohle je něco, na co hodně hezké holky s hodnotou nereagují dobře, teda pokud nejsi někdo s hodnotou Leo DiCapria nebo já nevím. Pokud to bude holka průměrně vypadající a spíš obyčejná, tak ti nějaký ten kompliment projde, protože ho nedostává často a potěší ji. Pokud je to hvězda instagramu, ani se neobtěžuj a rovnou vymýšlej něco fakt originálního a nestav si ji na piedestal :twisted:
surfernamare
Udělil poděkování: 247 x
Obdržel poděkování: 456 x

Příspěvek od surfernamare »

Mne sa celkom osvedcilo reagovat na nejaku storku z vyberov (nie moc staru)
Komplimenty skôr nie, na to vacsinou pride odpoved: dakujem. A si tam kde si zacal
Professore
Udělil poděkování: 448 x
Obdržel poděkování: 224 x

Příspěvek od Professore »

Napíš kratku, 4veršovú básničku, ktorá súvisí s jej foto. Vtipnú, aby pobavila
Lose your mind and come to your senses.
andrew_d

Příspěvek od andrew_d »

proboha, jen to ne :lol: teda, každý máme svůj styl, aspoň se ostatní muži tímhle vystřílí :roll:
Professore píše: 26 úno 2024, 18:28 Napíš kratku, 4veršovú básničku, ktorá súvisí s jej foto. Vtipnú, aby pobavila
Professore

Prečo? Mne to fungovalo
andrew_d

Příspěvek od andrew_d »

Jasně, že se jednou ze sta někdo chytí. Ale odpovědělo ti na to kladně 20-30 ze sta?

Protože dáváš do začátku strašně moc hodnoty a vypadá to, že si tu holku stavíš na piedestal.
Snaha se cení, ale jak kdy. Tady budeš spíš divnej týpek, co píše básničky, případně vtipálek, kterej pobaví, ale dál nic.
K mému avataru by to moc nefungovalo, můj styl je spíš ze začátku míň dávat a bejt drzej/tajemnej a držet si hodnotu.

Pokud uvidíš, že holka píše hodně a investuje, tak pak bych se nebál. Ale jako první zprávu je to zbytečný, když existují lepší první zprávy s vyšší úspěšností a hlavně takové, které vyplodíš rychleji 8-)
Professore píše: 27 úno 2024, 10:18 Prečo? Mne to fungovalo
fanfunflan
Udělil poděkování: 27 x
Obdržel poděkování: 47 x

Příspěvek od fanfunflan »

Pýtaš sa na jednu konkrétnu holku?
Get it real, môžeš jej napísať tú najčarovnejšiu a najlepšie spracovanú vetu tým najlepším odborníkom - šanca na to, že ti odpíše je menej ako 1 percento.. :lol:
Pravdepodobnosť úspešnosti by ti zvyšila možno kvalita tvojho profilu, ale ako random týpek s priemerným profilom a priemerným počtom followerov ti v tom úplne najlepšom prípade odpíše na jednu správu a tam celá love story končí :lol:
Preto sa aj čudujem, že sa vôbec koncentruješ na nejakú jednu konkrétnu neznámu ženu..

Súhlasím so @surfernamare, že najväčšiu šancu však budeš mať, ak reaguješ nejakým originálnym spôsobom na jej storku..
Párkrát mi nejaká pekná známa ukázala schránku requestov na IG a vždy som ostal v šoku.. stovky neprečítaných správ, od ohníkov, cez jednoduché ahoj až po romantické eseje..všetko s nulovým efektom :lol:
Professore

andrew_d píše: 27 úno 2024, 14:07 K mému avataru by to moc nefungovalo, můj styl je spíš ze začátku míň dávat a bejt drzej/tajemnej a držet si hodnotu.
K môjmu to patrí. A básničku nepovažujem za nejakú extra hodnotu, keďže takú malú mám na počkanie za pár sekúnd.
Koľko mi na to reagovalo pozitívne neviem. Ale viem že jedna mi pomohla dostať sa k žene až do bytu a nie jeden raz.
andrew_d

Příspěvek od andrew_d »

Právě. Nejlepší je pracovat soustavně na své SMV, abych nevypadal jako random týpek, tím se dá ta šance odpovědi zvýšit.

Nedávno mi právě jedna slečna posílala ukázky zpráv, co jí posílají týpci, bohužel se trefili, když byla ještě s bývalým. Bylo to přesně od ahoj po eseje, ona se nad vším bavila a pak je celkem zábavně/relativně slušně odmítla. Hodně fakt záleží, do jakého období se té holce trefíš.
Já se trefil dobře a pak mi stačilo jen reagovat na to, že mi lajkuje příspěvek a už jsem dostal odstavec od ní. Občas mi stačí i random ahoj a zabere to. Ale to fakt hodně i věc náhody.
fanfunflan píše: 27 úno 2024, 18:16 Pýtaš sa na jednu konkrétnu holku?
Get it real, môžeš jej napísať tú najčarovnejšiu a najlepšie spracovanú vetu tým najlepším odborníkom - šanca na to, že ti odpíše je menej ako 1 percento.. :lol:
Pravdepodobnosť úspešnosti by ti zvyšila možno kvalita tvojho profilu, ale ako random týpek s priemerným profilom a priemerným počtom followerov ti v tom úplne najlepšom prípade odpíše na jednu správu a tam celá love story končí :lol:
Preto sa aj čudujem, že sa vôbec koncentruješ na nejakú jednu konkrétnu neznámu ženu..

Súhlasím so @surfernamare, že najväčšiu šancu však budeš mať, ak reaguješ nejakým originálnym spôsobom na jej storku..
Párkrát mi nejaká pekná známa ukázala schránku requestov na IG a vždy som ostal v šoku.. stovky neprečítaných správ, od ohníkov, cez jednoduché ahoj až po romantické eseje..všetko s nulovým efektom :lol:
Odpovědět