Profil na FCB

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Bismarck
Příspěvky: 8
Registrován: 08 říj 2017, 07:59
Bydliště: Praha
Udělil poděkování: 8 x
Obdržel poděkování: 3 x

Profil na FCB

Příspěvek od Bismarck »

Čau hoši, zásadní roli v úloze zaujmout na první pohled na FCB má funkce 9 doporučených fotek, které jsou úplně nahoře pod profilovkou. Když vyberete správnou kombinaci fotek, jsou další kroky v digigame snadnější.

Bohužel nedávno mi mé doporučené fotky systém automaticky převedl na doporučenou kolekci. Ta je dost na houby vzhledem k tomu, že bez rozkliknutí kolekce je vidět pouze úvodní fotka a málokterá holka, kterou si přidáte do kontaktů, bude v tu chvíli pracně rozklikávat kolekce.

Když smažu doporučenou kolekci a chci na profil znovu nahrát pouze doporučené fotky, tak se to opět nastaví jako kolekce. Na profilech některých známých přitom doporučené fotky v původní podobě nadále fungují. Nevěděl by prosím někdo, jak na to? Děěěkuji. 8-)


surfernamare
Příspěvky: 300
Registrován: 07 lis 2019, 14:52
Udělil poděkování: 89 x
Obdržel poděkování: 100 x

Profil na FCB

Příspěvek od surfernamare »

FB nikoho moc nezaujima, je to cisto komunikacny nastroj. Max tak profilovka a cover photo. Radsej si sprav Instagram, ak chces balit na fotky
Odpovědět