Píšu si 6 měsíců s holkou - Tip na dárek

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Masterminder
Příspěvky: 1
Registrován: 27 dub 2021, 20:36
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Píšu si 6 měsíců s holkou - Tip na dárek

Příspěvek od Masterminder »

Ahoj lidičkové, ano je to opravdu tak, je to 6 měsíců co si píšu s holkou, máme se setkat příští týden v úterý, schůzku v podstatě iniciovala celou dobu ona jen já jsem měl hodně práce, je do mě blázen ani nevím jak to dělám asi nemá tolik zkušeností, každopádně jsem zjistil že mi něco koupila jakože na valentýna a já vůbec nevím co jí mám koupit. Jsou to nějaké smart watch hodinky v hodnotě cca 2500 takže celkem velký dárek, já jsem ji chtěl koupit spíš něco malého, ale vůbec nevím jak se zachovat. Určitě ji nechci kupovat věc za 2500 jako ona mě, ale přemýšlel jsem že aspoň z 70% toho co do toho vložila ona bybylo slušnost. Co si myslíte vy? A hlavní dotaz - nějaký tip co ji koupit?


Uživatelský avatar
Princ
Příspěvky: 4995
Registrován: 19 srp 2015, 20:05
Bydliště: Praha, ale na kurzy po celé Evropě
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1785 x

Píšu si 6 měsíců s holkou - Tip na dárek

Příspěvek od Princ »

Co je s ní tvým cílem?
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
Skylake
Příspěvky: 21
Registrován: 07 led 2021, 15:24
Bydliště: Hradec Králové
Udělil poděkování: 13 x
Obdržel poděkování: 2 x

Píšu si 6 měsíců s holkou - Tip na dárek

Příspěvek od Skylake »

Čau, hodně je zvláštní že si píšete 6 měsíců a ještě z toho nic nebylo. Taky si myslím že ona je velmi nezkušená, že ti jentak koupí hodinky vhodnotě 2500kč. Taky by mě zajímalo co je tvým cílem s ní jak napsal Princ. Je to hrozně krásný že je do tebe blázen, ale je chyba viset na jedné ;)
Kdyby bylo po mém, tak bych si holku venku prověřil a potom bys uviděl co by z toho bylo. Ale určitě balit spoustu dalších holek ;)
surfernamare
Příspěvky: 300
Registrován: 07 lis 2019, 14:52
Udělil poděkování: 89 x
Obdržel poděkování: 100 x

Píšu si 6 měsíců s holkou - Tip na dárek

Příspěvek od surfernamare »

Ako to dopadlo?
Odpovědět