Jak dostat domů holky z JINÝCH MĚST?

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Zino
Udělil poděkování: 7 x
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od Zino »

Prosím moc o radu: Přijde mi, že chápu princip, jak dostat holku na rande (z Facebooku, Instagramu atd.), je-li z mého města. Ale co když - příklad - jsem z Brna a ona z Prahy, a navíc je nyní skoro všechno zavřeno a určitě nechce ani ona nebo určitě já mrznout např. tři hodiny venku. Jak ji v tomto případě pozvat k sobě domů?

Když jste ze stejného města, tak si stačí chvíli psát a můžeš holku pozvat ven (malý krok). Ale když to má vlakem tři hodiny? Podle mě, když bych jel za ní takovou dálku já, tak jí tím velice zvedám hodnotu a je to divné. Ale když bych chtěl, aby přijela ona, tak je to zase příliš velký krok - tlak na ni. Zeptat se jí, jestli nepřijede např. na víkend, ji přeci nejspíš vyděsí (obří krok). A nepojede sem jen kvůli tomu, abychom se viděli hodinu, a pak zase jela domů. Za normálních okolností by bylo přirozené, kdybych např. jejím městem projížděl (což teď také nehrozí) - že bychom se na chvíli viděli.

Jak tedy holce učinit neodolatelnou, neodmítnutelnou nabídku, aby přijela, je-li z větší dálky? Je potřeba přitažlivost a důvěru budovat v tomto případě déle? Nebo je na to nějaký jiný hack? Jde mi o to, že mám v kontaktech na Facebooku nebo telefonu z minulosti pár atraktivních holek z jiných měst a přijde mi škoda toho nevyužít.

Předem děkuji :-)

Hammer
Udělil poděkování: 29 x
Obdržel poděkování: 10 x

Příspěvek od Hammer »

jestli je ta holka pro tebe fakt dobrá , po chvilce psaní se sní domluv , neřeš blbosti a jeď klidně za ní nebo si můžete dát sraz na neutrální půdě . Že se nedá nikam jít , ok , ale stačí procházka při které na ni zapůsobíš ( rozjedeš kvalitní hru ) a domluvíte se , že příště přijede do tvého města za tebou . Když vaše spojení bude opravdu dobré , nebude se bát a přijede , pak už je na tobě jak ji dostaneš domů na sex . Taky se můžete domluvit na společný výlet a opícháš ji v autě .

Třeba konkrétně já před vánoci . Podařená digi , vytáhl jsem holku ven na procházku na neutrální půdě , kterou jsem dobře znal . krátká hodinová procházka s dobrým spojením , líbání , domluva další schůzky . Pak jsme si napsali na ig , že pojedeme na výlet ( během 1 schůzky jsem zjistil , co má ráda ) . No a na výletě mi ho pak vykouřila v autě ( měla prej krámy ) .
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1785 x

Příspěvek od Princ »

Když mám v nějakém městě hodně holek, udělám tam kurz a ozvu se všem naráz. Některé se zvládnou, některé ne.
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
Zino
Udělil poděkování: 7 x
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od Zino »

Princ píše: 26 led 2021, 07:48 Když mám v nějakém městě hodně holek, udělám tam kurz a ozvu se všem naráz. Některé se zvládnou, některé ne.
Tomu rozumím a de facto bych měl tendenci to udělat podobně. Ale ptal jsem se na současnou situaci, kdy se určité aktivity pořádat nesmějí a ještě možná dlouho smět pořádat nebudou. Měl bys ještě nějaký jiný nápad? Děkuji :-)
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1785 x

Příspěvek od Princ »

Zino píše: 25 led 2021, 16:52 Jak tedy holce učinit neodolatelnou, neodmítnutelnou nabídku, aby přijela, je-li z větší dálky?
Nesoustřeď se na dělání zázraků, zmákni nejdříve základy. Dostávej na rande pravidelně holky z okolí.
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
MindMess
Udělil poděkování: 18 x
Obdržel poděkování: 24 x

Příspěvek od MindMess »

Zino píše: 26 led 2021, 08:30 Tomu rozumím a de facto bych měl tendenci to udělat podobně. Ale ptal jsem se na současnou situaci, kdy se určité aktivity pořádat nesmějí a ještě možná dlouho smět pořádat nebudou. Měl bys ještě nějaký jiný nápad? Děkuji :-)
Stejný princip, akorát bez kurzu? Pojedeš do města na půl dne, domluvíš tam třeba čtyři holky, dvě až tři dorazí, tím pádem už si někam nejel jen kvůli jedné. :)
Odpovědět