Co holce napsat ?

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Skylake
Udělil poděkování: 15 x
Obdržel poděkování: 2 x

Co holce napsat ?

Příspěvek od Skylake »

Zdravím, i když nejsem plnoletý, tak jsem si udělal účet na seznamce, našel si tam 19letou slečnu, mě je 16 let brzy 17. Slečna vypadá hrozně sympaticky, napsali jsme si pár zpráv a celkem si rozumíme. Zajímá mě názor jak si tedy psát s 19letou slečnou abych jí dostal ven a tam jí úspěšně sbalil ? Jak mám provést abych jí dostal co nejrychleji ven i když je mezi námi menší věkový rozdíl ? Na co se mám v chatu zaměřit apod, když jsem proti ní takoví mladík.

Předem díky baliči za odpověd.

Woody
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 80 x

Jak úspěšně dostat devatenáctku ven

Příspěvek od Woody »

Skylake píše: 16 led 2021, 21:40 i když nejsem plnoletý, tak jsem si udělal účet na seznamce
Jsi drsnej, já jsem poctivě zakládal seznamky až v osmnácti. I ty hříšníku :D
Skylake píše: 16 led 2021, 21:40 jak si tedy psát s 19letou slečnou abych jí dostal ven a tam jí úspěšně sbalil ?
S 19letou - neřešil bych to. Ať jí je sedmnáct nebo devatenáct nebo jednadvacet, je to přibližně stejný. Holky se chtějí dobře bavit, tak ji hlavně nenuď tím, jak ses koukal na Warcraft, když ho dávali na Nově :D

Abych jí dostal ven - No stačí vybudovat trochu důvěry, aby se s tebou ven nebála. To poznáš skrz to, že ta holka navazuje na konverzaci, nezabíjí to, ptá se tě... pak stačí jednoduše napsat něco jako „Co kdybychom zašli ven? Mám čas ve středu a v pátek, kdy ty?" a domluvíte se.

a tam ji úspěšně sbalil - to je běh na dlouhou trať. Vždycky to může dopadnout neúspěšně. Tady bych doporučil, jak pravil Zeph - nebalit ji, abys ji sbalil, ale aby ses stal lepším svůdcem. Když máš v hlavě dlouhodobý cíl, tak ti na té holce tolik nezáleží a budeš rád, že sis něco zkusil a zažil.
Pravidlo číslo jedna - doteky až za odměnu. Né že se budeš snažit ji políbit, protože jsi se chtěl dostat k líbání. Když to nepůjde, nebude toho hodna, tak to prostě neuděláš a je to v pořádku. Hlavně si hlídej dobrou vzdálenost. Ať se po ní nesápeš když ji chceš obejmout nebo vzít kolem pasu, nesnažíš se líbat za chůze a jiné nesmysly, které se mi staly, než mi došlo že vzdálenost taky hraje roli :D
Skylake píše: 16 led 2021, 21:40 menší věkový rozdíl, jsem proti ní takoví mladík
To je jen v tvojí hlavě. Balím šestnáctku, normálně jsme se bavili i v jejích patnácti, kdy jsem ji oslovil. Sedm leto od sebe, to je síla, ale co to mění že? :D To samý holka která je starší než já a stejně mě hrozně žere. Věk nikoho nezajímá.
Neoslovit krásnou dívku je jako nepustit starší paní sednout.
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1786 x

Co holce napsat ?

Příspěvek od Princ »

Jo věk sám o sobě hru nemění.
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
surfernamare
Udělil poděkování: 89 x
Obdržel poděkování: 104 x

Co holce napsat ?

Příspěvek od surfernamare »

Ahoj, dam vam sancu skritizovat mna, kedze som v tejto konverzacii podla mna celkom zahodil potencial. Alebo tam vidim nieco co tam nie je? Hlavne by ma zaujimalo, ako by ste zareagovali tam kde som dal otazniky, to su pomerne caste situacie. Pripadne ak som tam spravil ine chyby tak aj na tie som zvedavy.

Ona:
ale nie veď ja som anjelik 😇
Ja:
Ano
Obcas
Ked prave vymyslas nieco diabolske😈😂
O:
čosi ja nikdy 😂
ale sranda musí byt
J:
No tak to sa budeme spolu nudit, kedze ja som tiez uplny😇
O:
😂😂😂😂
dobre
táto časť konverzácie je absolútne nedôveryhodná
J:
Iba takto kuusok
(poslal som video, kde naznacujem prstami kusok a potom ich rozsirim akoze vela)
O:
no to video sa dá pochopit rôznym spôsobom 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
😇😂😂😂😂 // asi najlepsia mozna reakcia, ako by ste pokracovali? Ja som v tejto faze dost slaby
J:
Ale ja by som take veci v zivote nenaznacoval😇😂 // no ako vravim. Cielom bolo, aby to zacala spochybnovat
O:
vôbec 😂 // co prekvapivo celkom vyslo
J:
Akoze prestan spoznavat moje tajne stranky😂 // toto mala byt výzva, aby pokracovala
O:
😂 ok prestávam // a ta teda nebola moc uspesna. Ako by ste na to zareagovali?
J:
My sme dnes riadne dôveryhodni😂
O:
bože ale tak mi zlepšil náladu volejbal
J:
Ved si bola udajne vycerpana😄
O:
áno ale aj tak 😂
J:
Ale ano byt tak krásne vycerpany vie byt super😀
O:
áno najlepsi pocit
akurát ten chrbát no
J:
Mam v to-do liste naucit sa fakt robit tu masaz
O:
ja nemám rada masáže // ups :D Tu som uz neodpovedal, Ozvala sa sama o hodinu, nejakou random hlasovkou o tom ze snezi
vôbec
a na môj chrbát pomaha skorej cvičenie
#Dave
Udělil poděkování: 39 x
Obdržel poděkování: 14 x

Co holce napsat ?

Příspěvek od #Dave »

surfernamare píše: 21 úno 2021, 12:07 Ahoj, dam vam sancu skritizovat mna, kedze som v tejto konverzacii podla mna celkom zahodil potencial. Alebo tam vidim nieco co tam nie je? Hlavne by ma zaujimalo, ako by ste zareagovali tam kde som dal otazniky, to su pomerne caste situacie. Pripadne ak som tam spravil ine chyby tak aj na tie som zvedavy.

Ona:
ale nie veď ja som anjelik 😇
Ja:
Ano
Obcas
Ked prave vymyslas nieco diabolske😈😂
O:
čosi ja nikdy 😂
ale sranda musí byt
J:
No tak to sa budeme spolu nudit, kedze ja som tiez uplny😇
Čau,
Pro začátek. Co je cílem. Dostat ji ven, sexting,... To si urči na začátku. Každopádně zkoušej něco Ti nevyjde něco naopak ano, ale praxí se naučíš nejvíce.
Nikdy bych o sobě sakra nenapsal, že by se se mnou mohl snad někdo nudit, či cokoli podobného. (krom diskvalifikace kdy napíše něco jako WoW ty jsi tak úžasný...) Poslat video jak výstřel od pasu, nevim asi bych spíše prvně naznačoval ve slovech. Btw. andílek s tím se setkáš často. Já reaguji třeba nějak ve smyslu jako No tak to si tě představuji v tom županu... (formuluj dle situace)
+ Můžeš kouknout na web je tam hafo článků od Prince na téma DiGi určitě Ti to pomůže...
-N-
Rodině řeknu, že jsme se seznámili v kostele
Fuci
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 1 x

Co holce napsat ?

Příspěvek od Fuci »

Zajímavá situace, píšu si s holkou pátý den, měli jsem už třikrát sex po telefonu, ještě dnes večer mi psala, že jsem zlato a poslala nahou fotku.
O hodinu později se událo následující:
Ona: Neuvěříš co se stalo
Já: možná uvěřím, copak?
Ona: pak ti to řeknu
Já: noo
Ona: nechceš teď volat?

Tak mi zavolala, už se to opět schylovalo k sexu po telefonu, ale najednou to ukončila a hned napsala:
Ona: Promiň
Já: co je?
Ona: to je v piči, mamka přišla ke mě do pokoje

Potom psala o tom, že je špatná z toho, že ji máma viděla telefonovat, když byla pod dekou nahá.
Dále pak

Ona: Prý mám být zticha (řekla jí prý mamka)
Já: chápu
Ona: co budeme dělat?
Já: Budem si psat
Ona: ju
Já: mamka už beztak zapoměla, že taky byla mladá 😂
Ona: možná, jdu spat
Já: když jsi unavená, ok
Ona: unavená nejsem, jen mě trochu bolí hlava a je mi z toho trochu špatně
Já: To bude v pohodě, mamka to rozdýchá a zítra budeš v pohodě
Ona: dobrou noc
Já: hezké sny

Pak už neodpověděla a já jsem šel psat jiné holce, ale po dvou hodinách jsem si všil, že ona je pořád aktivní.
Ještě se mezi řečí zmínila o nějakém jiném klukovi, že si s ním volala, na to jsem reagoval s úsměvem: "Snad mi tě nechce přebrat 😂" Dá jsme se o tom nebavili.

Uvědomuju si, že jsem to moc řešil a odpovídal jsem jí špatně.

Co tím chtěla říct? Je možné, že jí matka řekla něco hnusného, ona z toho byla špatná a řekla si, že to radši nechá na jindy? Případně jak bych měl v takové situaci reagovat?
Stalo se to dnes večer, takže ráno třeba napíše a uvidím, co z ní vypadne. Nehodlám z ní nic páčit. Chci to přejít, jak kdyby se nic nestalo. Pokud nenapíše, tak asi bude lepší nepsat jí, jít s kamoškama na výlet a dát si s nima nějakou akční fotku na instastory.
Odpovědět