Digitest?

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
risktaker
Udělil poděkování: 19 x
Obdržel poděkování: 8 x

Digitest?

Příspěvek od risktaker »

Čau chlapi,

zajímalo by mě, jak vy byste zareagovali na tuto situaci, protože já absolutně netuším, jak to vyhodnotit. Jde o kontakt s holkou, se kterou se vídám a digitální komunikace funguje spíš jen jako prostředek domlouvání. Na Insta vzájemný follow, ale najednou si říkám, že dlouho nepřidala žádné stories a po nějakém čase mi to začalo vrtat hlavou, tak jsem trošku slídil a zjistil, že stories jsou pro mě skryté. Asi něco, co jsem neměl vidět. Nicméně kontakt v reálném světě beze změny, tak nějak jsem to "checkoval" z jiného účtu a zjistil, že mě i taguje třeba ve společném videu nebo na fotce. Což samozřejmě může být způsob, jak mě používat jako důvod pro žárlivost jiného borce, ale úplně mi to tak nepřijde.

Ale k věci! Nejdřív jsem si říkal, že je mi to fuk, ale už to chvíli trvá a přijdu si jako blbec, jako že si myslí, že já se svou závislostí na netu na to nepřijdu. Moje teorie je, že chtěla skrýt něco, co jsem neměl vidět, a já tam zůstal jako trvale vyloučený a možná to ani neví, že dál se mi nic nezobrazuje. A teď mi řekněte, co byste dělali vy? Nechali to plavat? Může to být test, jestli se ozvu, nevím. Nebo byste ji s tím prostě konfrontovali? Zase nechci působit jako zoufalý stalker. Samozřejmě je varianta ptát se na to nějak nenápadně, ale pokud je to záměrně a já budu "chodit kolem horké kaše", bude to podle mě ještě trapnější, protože i tak jí dojde, že jsem slídil a ani to neřeknu narovinu. Fakt mi to ale vrtá hlavou, protože jinak vše úplně v pohodě. Jak byste reagovali?

Princ
Udělil poděkování: 524 x
Obdržel poděkování: 1674 x

Digitest?

Příspěvek od Princ »

Zalezi, co je cilem. Pokud sbalit ji, zeptat se po sexu. Pokud holku nechces a jsi hlavne zvedavy, zeptat se necekane osobne.
Odpovědět