Emoce u holky

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 2 x

Emoce u holky

Příspěvek od petrpan »

Zdravím, nemáte někdo nějaké tipy, jak zaručeně vzbudit emoce u holky pomocí chatu? Pročítám články a tak, ale potřeboval bych nějaké oživení :lol:
S jednou holkou jsem se seznámil, viděli jsme se, vypadalo to nadějně, psala sama od sebe, sdílela fotky toho co dělá, videa a všechno možný. Ale poslední dobou to trochu utichlo a než abych nějak tlačil na pilu, nechávám to jakoby otevřené a na tinderu si píšu s jinými.

Pomalu se z toho stalo takový to platonický psaní o ničem. Nejlepší by bylo se sejít, ale z určitých důvodů to teď nejde.

Holka reaguje kladně, odpovídá celkem rychle, většinou během půl hodiny max hodiny. Ale nechci s ní zase zbytečně tlachat a platonicky vypisovat, k tomu si musí najít nějakého vypisovače :mrgreen:

Jednoduše z konverzace se vycíti, že už to není jako dřív a tolik neinvestuje a já zase nechci zbytečně investovat do jedné a snažit se, když ona sama se už nesnaží a chtěl bych to trocho popostřičt aby se zase snažila :D

Jedna z věcí co mě napadá je navrhnout další schůzku - poslední co jsem ni pozval nemohla a navrhla jiný datum, co jsem zase nemohl já a tak je další setkání otevřený. Moje strategie ted může být viz výše, nějak se s ní zbytečně nevykecávat a pozvat ji ven znovu. A když řekně že něco má atd. klasické výmluvy, napíšu ji že to nevadí, že půjdu s kamarádkou, která mi napsala nebo tak něco.

Máte ještě tipy?

Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1786 x

Emoce u holky

Příspěvek od Princ »

Mrkni na streetgame.cz/chat, je to celé o vyvolávání emocí v chatu
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
surfernamare
Udělil poděkování: 89 x
Obdržel poděkování: 104 x

Emoce u holky

Příspěvek od surfernamare »

Skus si pozriet svoje konverzacie s kamaratmi. Som si isty, ze ziadne tliachanie o nicom tam nenajdes, to su same interne vtipy, pribehy, obrazky ktore vam pripomenuli toho druheho... Ked bude vas chat vyzerat podobne, tak sa stretnete ani nebudes vediet ako.
Odpovědět