Jak co nejlépe využít fáze vzájemného sraní ve svůj prospěch?

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Sparky
Udělil poděkování: 24 x
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od Sparky »

Ve zkratce:

1. fáze: Holka na mně srala = sral jsem na ní taky (ale jen proto, aby na mně srát přestala)
2. fáze: Holka se o mně začala zajímat proto, že jsem na ní sral (začala mi komentovat a lajkovat příspěvky na Facebooku/Instagramu)
3. fáze: Okamžitě jsem na její obdivující lajky a komentáře začal odpovídat způsobem, ze kterého doslova stříkala radost z toho, že na mně ta moje milovaná desítka nějakým způsobem konečně zareagovala...

Teď už vím, že to byla píčovina :cry:

Otázka zní: Jak najít ideální rovnováhu mezi sraním/chtěním nějaké holky tak, abych si udržel její zájem i přesto, že ví, že se z ní neposeru...?

Wixe
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 20 x

Příspěvek od Wixe »

Tak měls jí psát něco neutrálního když už a nevyjadřovat radost a už vůbec ne přehnanou radost a ani ne okamžitě. Buď to fake-ovat, že nemáš čas a všimneš si jakože pozděj nebo lépe opravdu být v jednom kole, řešit něco, aktivity, sporty, seberozvoj, mít rozjetých více digi či nemít čas na digi a prostě ozvat/odpovědět až budeš free. A nejlíp až potom, co by napsala jako první.
surfernamare
Udělil poděkování: 102 x
Obdržel poděkování: 122 x

Příspěvek od surfernamare »

Kym na teba serie, stan sa lepsou verziou seba sameho.
Ked sa o teba zacne znova zaujimat, nechaj ju zistit to.
onlypoetry
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od onlypoetry »

Přesně tak, nechej ji, aby tě poznala sama, nevnucuj se jí.
Přístup k jejím příspěvkům na svou osobu bych pojal ve stylu: "Jo, takový (=zajímavý) já prostě jsem, tak mě moc nezdržuj, mám na programu další super věci :D ".
Odpovědět