Vyčerpaná témata aneb Tinder v době koronové

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
ponkar
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od ponkar »

Zdravím samci, jak řešíte Tinder v aktuální koronové situaci, kdy je všechno zavřené a setkávat se s holkami není teď úplně to pravé ořechové?

Vím že jedno z nepsaných pravidel je vyzvat slečnu k osobní schůzce jak jen to půjde a není moc dobré zahálet.

Dostal jsem se do situace, kdy si píšu s opravdu atraktivní cizinkou, opravdu asi nelepší match na Tinderu co jsem kdy měl. Píšeme si asi tři dny a bohužel jsem už vypoužil snad všechna témata ke konverzaci - probrali jsme studium, končíky, práci, proč jsme se navzájem swipnuli, jaké umí jazyky, jak se jí žije jako cizince v ČR, co hledá na Tinderu atd.
Hned první den konverzace jsem blbě položil otázku, kterou špatně pochopila a myslela si že ji chci vytáhnout ven - na to mi odpověděla, že jednak s někým zajde ven až si nějakou dobu s někým píše (což, chápu - netahal bych ji po půlhodině konverzace na Tinderu hned asi na rande...) ale taky hlavně že se nechce teď během nouzového stavu s nikym moc stýkat. Což mě trošku dostává do bodu kdy nevím co dál. Fakt mě už nenapadají témata o čem se pobavit a jak konverzaci natáhnout, než tahle covidová situace pomine. Začínám si uvědomovat, že to pomalu přestává bavit jak ji tak mě, což mě fakt štve, nechci tuhle slečnu "ztratit".

Musím však říct, že slečna tomu zrovna dvakrát nepomáhá :) a normálně bych to asi už dávno vzdal, ale asi dvakrát se stalo, že když jsem třeba půl dne neodpovídal, tak napsala na mě nějakou otázku, čímž dala najevo, že by zájem (snad) měla? Je taková dost pasivní a asi čeká co vymyslím a když nic dlouho nepřichází tak něco napíše. Ale fakt už nevím jak v tom pokračovat.

Máte nějaké tipy jak pokračovat dál? Případně nějaké tipy na témata ke konverzaci? Nebo celkově, jak řešíte konverzaci během Korona situace, kdy se nedá nikam moc chodit?

surfernamare
Udělil poděkování: 89 x
Obdržel poděkování: 100 x

Příspěvek od surfernamare »

Pravidlo cislo 1: nevystrielaj si vsetko uz na Tindri :D
Ale podla toho, co pises tak by si mal zlepsi digigame celkovo.
jsem blbě položil otázku, kterou špatně pochopila a myslela si že ji chci vytáhnout ven
To je praveze vyhoda, ani nevies ako a uz si ju donutil mysliet na to, ze idete vonku. Tie dalsie veci su jej testy, nepresiel si nimi
Musím však říct, že slečna tomu zrovna dvakrát nepomáhá
Tak to uz o niecom hovori bohuzial. Nechaj ju vydychnut asi. Nemas jej povinnost v kuse pisat.
což mě fakt štve, nechci tuhle slečnu "ztratit"
S takymto mindsetom ju akurat tak ustves.
Inak pre mna je v case, ked sa neda nikam chodit takym cielom Skype, to uz je skoro rande. Ale zas sa to nesmie zvrhnut na nejaky konverzacny kruzok, lebo zas budes mat pocit, ze si "vycerpal temy". Musis budovat atraktivitu a davat jej udicky predsa
surfernamare
Udělil poděkování: 89 x
Obdržel poděkování: 100 x

Příspěvek od surfernamare »

Mam teraz naladu na analyzu vsetkych chyb :D
nelepší match na Tinderu co jsem kdy měl
Davas jej moc vysoku hodnotu, potom si z nej nervozny
Píšeme si asi tři dny a bohužel jsem už vypoužil snad všechna témata ke konverzaci
Tvojim cielom nie je zalozit s nou debatny klub. Vsetko, co robis, musi smerovat k budovaniu bud spojenia, alebo atraktivity. Najprv atraktivity a potom spojenia.
jsem blbě položil otázku, kterou špatně pochopila a myslela si že ji chci vytáhnout ven
To nie je blbě, tak sa to ma robit :D Ale musis potom prejst testy tak, aby ju stvalo, ze nemozete ist vonku. Nechces navodit situaciu, po ktorej si povie: fuu uz som sa zlakla, ze ma chce zavolat vonku. Na to sa ma tesit
nechci tuhle slečnu "ztratit".
Zase jej vysoka hodnota. Pritom ona si urcite pise s kopou inych
Je taková dost pasivní a asi čeká co vymyslím
To preto, ze vzdy nieco vymyslis. Naco by sa teda namahala :D
ponkar
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od ponkar »

Wow, díky za analýzu. Teď jak čtu tvůj příspěvek tak se na to dívám z jiného pohledu a opravdu to vnímám jak popisuješ.

Že si nemám vystřílet náboje na Tinderu vím a v 99% se toho držím, tady jsem asi fakt podlehl tomu "tlaku", že je ta holka fakt atraktivní a chytrá.

Já už jsem právě postupně tak cítil, že to právě vede k takové té nudné nezajímavé debatě aka debatní kroužek a nakonec jsem do toho úplně zabřednul, chtěl jsem s ní udržet komunikaci za každou cenu.

Myslím si, že už jsem to dost po*ral, :D asi jí zkusím dát na chvíli klid a pak z toho zkusit nějak vybruslit.
plysak20
Udělil poděkování: 20 x
Obdržel poděkování: 69 x

Příspěvek od plysak20 »

Strašně mě přijde, že toto hodně chlapů nechápe, priorita je mít na výběr! Já chápu ten ideál většiny chlapů najít si holku, práci, založit rodinu a pak už do konce života nic nedělat a neměnit, ale to je velmi zlý mindset. Jedna věc je být dlouho ve vztahu, protože chci a můžu, druhá věc je, protože nemám na výběr.

Primárním účelem svádění není najít si holku, ale vytvořit si systém, jak vždy mít ve svém životě ženy.

Chce to hodně posunout mindset do toho, že chceš ve svém životě vytvářet příležitosti a možnosti, že se v životě nesnažíš dostat do stavu kdy budeš spokojený a nebudeš muset nic dělat, ale že tvým ultimátním cílem je nějaký vyšší účel, za kterým si jdeš a čeho se snažíš dosahovat.

Potřebuješ hodně změnit styl myšlení!
BaličMichal
Udělil poděkování: 74 x
Obdržel poděkování: 91 x

Příspěvek od BaličMichal »

plysak20 píše: 27 říj 2020, 18:29 Strašně mě přijde, že toto hodně chlapů nechápe, priorita je mít na výběr! Já chápu ten ideál většiny chlapů najít si holku, práci, založit rodinu a pak už do konce života nic nedělat a neměnit, ale to je velmi zlý mindset. Jedna věc je být dlouho ve vztahu, protože chci a můžu, druhá věc je, protože nemám na výběr.

Primárním účelem svádění není najít si holku, ale vytvořit si systém, jak vždy mít ve svém životě ženy.

Chce to hodně posunout mindset do toho, že chceš ve svém životě vytvářet příležitosti a možnosti, že se v životě nesnažíš dostat do stavu kdy budeš spokojený a nebudeš muset nic dělat, ale že tvým ultimátním cílem je nějaký vyšší účel, za kterým si jdeš a čeho se snažíš dosahovat.

Potřebuješ hodně změnit styl myšlení!
tohle je tak přesný!!
Odpovědět