Vliv špatné digigame na realgame

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Sparky
Udělil poděkování: 24 x
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od Sparky »

Čaute píchači, mám vás rád :D

Můj dotaz je velmi jednoduchý a obecný.
Jak velký podle vás může být vliv špatné digigame (v mém případě messenger) na osobním dojmu s holkou, se kterou se už nějakou dobu znáte a měli jste s ní už druhé rande?
Prostě se mi líbí jedna holka, se kterou jsem byl už dvakrát venku, a sralo mě to, že se mi ani po tom druhém rande sama neozvala, až jsem to nevydržel a udělal to sám. Výsledek šel samozřejmě do ztracena, načež jsem si vyčítal, že jsem měl raději počkat, až se ozve sama (jestli vůbec).

Princ někde psal, že čím více vás holka zná osobně, tím méně jí záleží na tom, co jí píšete anebo děláte mimo její přítomnost. Můžete mi to někdo potvrdit? :D

Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1807 x

Příspěvek od Princ »

Tak přiměřeně, nemůžeš jí psát úplně hrůzy...
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
ityity95
Udělil poděkování: 21 x
Obdržel poděkování: 10 x

Příspěvek od ityity95 »

Na kamoskach si zkouším například přitažlivost, a pak jsem zkoušel i prednasku jak vyvolat 13 emocí v digigame, a funguje to. Na kamoskach zkouším a na cizích jedu na ostro 😄
surfernamare
Udělil poděkování: 102 x
Obdržel poděkování: 122 x

Příspěvek od surfernamare »

Na kamoskach zkouším a na cizích jedu na ostro 😄
Nema sa to robit naopak? :lol:
Ladieslove
Obdržel poděkování: 20 x

Příspěvek od Ladieslove »

Spíš bych dal titulek "vliv špatné real game na digi"....pokud umíš v terénu naživo, máš empatii atd....jsi schopen jí přenést do digi...a výsledky i tam vyletí raketově ( udělej luxusní street, ze kterého budeš nadšený, jak se povedl....dobré interakce a kontakt na dotyčné stačí...a pak si pusť digi....najednou začnou všechny "rozepsané" i nově oslovené reagovat mnohem více a lépe....pokud by se Ti povedla na streetu i intimita...večer na digi si klidně domluvíš sex....jde to ruku v ruce...)...přece jenom za tím displejem sedí holka, se svými emocemi a potřebami....kterou můžeš potkat na ulici (jj...i to se mi stalo, že jsme si psali a já jí - bez toho aniž bych si to uvědomil - oslovil na Náplavce...:-D )
...."mysl boha a pohled šelmy"..( citace a překlad ze slovenského originálu tracku od Kali ft. Majk Spirit - Nedotknutelný..:-) )
Sparky

Příspěvek od Sparky »

Princ píše: 23 srp 2020, 06:59 Tak přiměřeně, nemůžeš jí psát úplně hrůzy...
Nepsal jsem jí hrůzy. Já bych jí vlastně nepsal vůbec, ale pořád se nemůžu zbavit potřeby validace. Prostě jsem nervózní z toho, když se mi holka neozve po rande. Mám pocit, že jsem asi neobstál, když ta holka nemá potřebu mi napsat, jak jsem byl skvělý a jak se těší na další schůzku, to je celé Princi ;)
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1807 x

Příspěvek od Princ »

Jo já to myslel obecně.
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
Sparky

Příspěvek od Sparky »

Princ píše: 27 zář 2020, 06:40 Jo já to myslel obecně.
Já vím a nechtěl jsem, aby to vyznělo nějak uraženě. Spíš by mě zajímalo, jak mám chápat to, že se mi holka po rande vůbec neozve. Je to test, a nebo jsem nevytvořil dostatečný zájem? A nebo to jenom moc řeším?
surfernamare
Udělil poděkování: 102 x
Obdržel poděkování: 122 x

Příspěvek od surfernamare »

Netreba to vobec riesit.
Mam tiez problem s takymi pocitmi, ale to je skor zalezitost ega
Odpovědět