Nevím jak dál

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Tchibo
Poděkoval: 4 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Nevím jak dál

Příspěvek od Tchibo » 21 črc 2020, 21:04

Ahoj streetaři

Jsem tady nový a nejsem si mnohdy jistý tím, jestli to co dělám, tak dělám dobře a snažím se změnit to, abych nebyl skoro vždy na holce emočně závyslí... To je asi můj největší problém.

Tady ale posílám to, co jsem si napsal jako poslední s holkou, kterou se mi úspěšně povedlo ziskat na streetu (během hodiny byl sex). Je to má první street holka :D ...

Prvně jsem napsal, že jsem nemohl dostat její úsměv z hlavy, což bylo podle meho blbost to psát, ale nevím.

Pak mi psala, že už druhý den chlastá někde u nějakých přatel, to aby jste byli v obraze.

Obrázek

Je mi jasný, že ta holka si občas užívá a tak mi nejde tak o vztah, ale jen si asi užívat. Žárlivost teda nemám, ale chtěl bych znova.

Nějaké rady jak dál? Co mám teď dělat?

Jinak díky moc.

Tchibo

Princ
Poděkoval: 513 krát
Obdržel poděkování: 1518 krát

Nevím jak dál

Příspěvek od Princ » 22 črc 2020, 06:56

Sex ze streetu takhle pár dní po kurzu je super!

Hlavně bych vynechal to "To je dobře nebo špatně?" Ona online nezná tvůj tón hlasu a můžeš si to vyložit, jako že od ní chceš ujištění.

Tchibo

Nevím jak dál

Příspěvek od Tchibo » 22 črc 2020, 07:58

Já si řikám jestli bych jí neměl napsat, že by jsme zase něco šli podniknout, ale jinak nevím jak s tím dál.

Tchibo

Highlander
Poděkoval: 5 krát

Nevím jak dál

Příspěvek od Highlander » 22 črc 2020, 11:16

Ahoj, super vykon hned po kurze ! Kazda situacia je ina ale ja osobne by som asi:

- nastavil si co od toho chcem. Vztah, fwb, kamoska. A podla toho isiel. Znie to lahko ale v realite to moze byt uplne ine

- normalne jej navrhny dva terminy kedy sa stretnete. Trebars, pod sa stretnut co tak piatok alebo sobota. Nezabudni. Uz s tebou pichala co je super spojenie a pritazlivost !

- zacal by som pouzivat menej smijlikov. Aspon pre zaciatok menej ako ona

- vzdy pouzivaj kondom

-streetuj !

Vela zdaru ;)
~ The master has failed more times than the beginner has even tried ~

Saty
Poděkoval: 38 krát
Obdržel poděkování: 49 krát

Nevím jak dál

Příspěvek od Saty » 22 črc 2020, 11:43

Ve čtvrtek jdu do zoo/ na kávu/ k holiči/ zverimexu/ sex shopu/ kina/... Můžeš se přidat

Tchibo

Nevím jak dál

Příspěvek od Tchibo » 22 črc 2020, 14:41

Tak jsem to napsal a dostal jsem odpověd:

"Promiň, ale už něco mám"

Takže už neřeším a snad něco zastreetuju dál. Možná to bylo jen štěstí začátečníka :D Ještě nějakého parťáka na street a bude to paráda

Odpovědět