Nechce mi vrátit peníze!!!

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
podnikatel
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od podnikatel »

Čau, studuji obor kadeřník na začátku roku sem půjčil spolužačce 200.kč na jídlo asi půl roku sem za ní jako blbec chodil s tím aby mi to vrátila následně byla karanténa a já sem jí napsal zprávu s číslem učtu a žádosti aby mi to vrátila odpověděla mi že mi nic nedluží!
nevím jak to mám řešit, někdo prosím nějaká rada?

Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1786 x

Příspěvek od Princ »

Je to opravdu 200 Kč, nebo to byl překlep?
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
Panelák
Udělil poděkování: 65 x
Obdržel poděkování: 88 x

Příspěvek od Panelák »

Chápu, že v 15 jsou to těžce vydělané peníze, ale nech to plavat.

Nebo se zeptej Pomeranče, jestli to fakt chces resit, on je tu expert přes sociální kruhy ve škole 🤣
Učim tanec v klubu.
hubertjezpet
Udělil poděkování: 28 x
Obdržel poděkování: 72 x

Příspěvek od hubertjezpet »

Před 7 lety jsem si našel po maturitě svoji první práci. Vydělat 200 Kč v čistém mi tehdy trvalo 6 hodin. :oops: :cry:
Tehdy jsem pracoval na 6 hodin denně. 200 Kč byl můj denní výdělek a z toho jsem ještě 30 Kč za den projel na autobus. 21. v měsíci jsem si vždy šel nadšeně do kanceláře toho soukromníka pro svých úžasných 4000 Kč čistého.

200 Kč pro mě kdysi byly obrovské peníze, neskutečné bohatství. Byly doby, kdy jsem neměl ani peníze na jídlo v menze na vysoké škole a jedl jsem k obědu rohlíky se sýrem a do menzy šel jednou za měsíc.

V podstatě ti ale nyní dluží více než 200 Kč, něco naběhlo na úrokách.
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1786 x

Realita tam venku

Příspěvek od Princ »

Je to super zkušenost, která tě stála jen 200. Když to půjde dobře, v budoucnu ti vydělat 200 Kč zabere max. 15 minut. Už teď bych být tebou někde stříhal, dovzdělaný nedovzdělaný... Takové ty účesy pro děti, účesy za stovky a další možnosti trénovat a vydělávat na lidech, kterým jsou vlasy úplně jedno. Plus na střední se jakékoli podnikání začíná úplně nejlépe.

Větší částky se půjčují na smlouvu a ani tam nemáš stoprocentní jistotu, že je vymůžeš.

Máš na ni nějaké páky? Proč by pro ni mohlo být výhodnější vrátit 200 Kč, než si je nechávat? Ona nesleduje dělání zla, jen dělá, co je pro ni právě výhodnější.

Svět se neřídí žádným principem spravedlnosti. Kdo si spravedlnost nedokáže vymoct, nemá ji.

(Stát se zajímá o sebe, je nezajímají tvé pohledávky, ani jiné věci, které se ti v životě stanou. Tam narazíš na brutální neochotu, dokud se státu nějak neoplatí to řešit. Tady v tom odvětví půjčování je dobré vyloženě mít své právníky, své soudce a další své kluky. Prostě leccos se dá dělat, ale vždycky je třeba vložit tu práci.)
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
#Dave
Udělil poděkování: 39 x
Obdržel poděkování: 14 x

Příspěvek od #Dave »

Záleží jak moc se Ti to chce “řešit“. Zase ať nevypadáš jako ocásek, když za ní běháš pro “blbý“ 200 (když si představím, že je vytáhnu z peněženky a jen tak někomu kdo mě ignoruje dám... je to hodně peněz) i když by to byla taková lekce.
Každopádně aby jsi měl úspěch musí i ona mít jistý druh zájmu či respekt. Samozřejmě je možné, že si to nevybaví. Platí tak podobně i to co u svádění snaž se nebít vyloženě needy, či ocásek (jak psal Princ
Princ píše: 11 črc 2020, 16:32Máš na ni nějaké páky? [b]Proč by pro ni mohlo být výhodnější vrátit 200 Kč, než si je nechávat?[/b] Ona nesleduje dělání zla, jen dělá, co je pro ni právě výhodnější.
Svět se neřídí žádným principem spravedlnosti. Kdo si spravedlnost nedokáže vymoct, nemá ji.
) ona na tom vydělá víc takhle než když by Ti je vrátila. Zkus to otočit. Bude to znít divně, ale zkus se vyhnout vysvětlování sebe sama, pákám a hlavně argumentům. (tedy pokud není tvůj cíl mít pravdu)
Rodině řeknu, že jsme se seznámili v kostele
Aftilágy
Udělil poděkování: 7 x
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od Aftilágy »

Byť tebou nechám to tak, ako spomínal Princ. Lepšie je sa pozerať dopredu ako(už zbytočne) míňať energiu na stratené peniaze. Už vieš, že veriť nemôžeš hocikomu ;)
Telo je chrám, nezabudni sa oň starať 8-)
Odpovědět