Odemkni svou nejatraktivnější možnou verzi! 💘🚀 Přitažlivost právě vyšla!

Sex seznamky

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Rozi
Obdržel poděkování: 2 krát

Sex seznamky

Příspěvek od Rozi » 01 kvě 2020, 15:23

Zdravím Streetaři,
chci znát Váš názor či zkušenosti na sex seznamky, kde si můžete vybrat holku podle nahých fotek?

Princ
Poděkoval: 490 krát
Obdržel poděkování: 1395 krát

Sex seznamky

Příspěvek od Princ » 01 kvě 2020, 16:51

No co, taky to funguje :)
"Přitažlivost potřebná k sexu je menší, než přitažlivost potřebná, aby vám žena dala kompliment."
Přitažlivost, 25. 5. 2020

Rozi
Obdržel poděkování: 2 krát

Sex seznamky

Příspěvek od Rozi » 01 kvě 2020, 20:22

Popravdě nevím jak začít konverzaci, mohli byste mi poradit? (Digigame moc neovládám) :oops:

Horrson
Poděkoval: 19 krát
Obdržel poděkování: 15 krát

Sex seznamky

Příspěvek od Horrson » 03 kvě 2020, 09:04

Ja reaguju na jeji profil, ma tam vetsinou vypsano co chce a co hleda...
A nebo standard play - Ahoj, vypadas pekne, ale taky trochu nebezpecne......
U nekterych typu funguje i primocarka: Ahoj, ty potrebujes oprit o zed a natvrdo opichat. Odkud ses?.... (kdyz uvede ze je to subina), treba....
The only thing worse than being wrong is staying wrong.
-Sun Tzu

Ženský jsou moje prokletí, zvlášť ty, kvůli kterým chlapi mění závěti

jachaknecht
Poděkoval: 8 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Sex seznamky

Příspěvek od jachaknecht » 23 kvě 2020, 01:57

Když jsme u těch seznamek co amatéři? Me prijde ze tam jsou jen kurvy za prachy s fake fotkama. A chat no to je sbírka magorů. Dneska např. Pujcim manzelku , nebo Nabízím za vy****** 5000 a pet lajn koksu. A dalsi tady vážně nepublikovatelný. Už jsem se tak dlouho nepobavil. Jako sorry ale pro fizly co honěj karieru zlatý důl. IP adresa a jedou. Další věc evidentní fake profily krasna fotka zena10/10 ve skutečnosti nadrbanej gay. Nevim delam tam něco špatně?

Horrson

Sex seznamky

Příspěvek od Horrson » 23 kvě 2020, 22:31

Na Amatérech je 95% úchylů, honičů, zoufalců a v chatu tapetářů, co stále dokola posílají svoje výkřiky do tmy, mnohdy i s do očí bijícíma chybama.
Ale i tak se tam dá najít, a když máš štěstí, i kvalitní materiál.... Mám odtud jednu kvalitní kamarádku s výhodama a další tři rozpracovaný.

Já tam teda chodím zabíjet čas v práci, pokecat, poblbnout, potrollit ty zoufalce, udělat trochu radosti těm "holkám" (některé opravdu jsou) trochou "normální" komunikace, a holky na sbalení, rande, cokoli, vypadnou jako vedlejší produkt.
Takže není to jednoduchý, chce to hodně trpělivosti, trochu exhibicionismu (když jsem na chatu, píšu co nejvíc do pléna ("na sklo"), ale dá se. Životní partnerku tam asi nenajdeš, ale nějaké holky na nezávazný pokec a pošuk se tam najít určitě daj.
-Sun Tzu

jachaknecht
Poděkoval: 8 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Sex seznamky

Příspěvek od jachaknecht » 24 kvě 2020, 13:14

Dík za odpověď ještě takovej dotaz, jak tam vyplnit profil a jaký fotky tam dát, zda tam vůbec něco dávat ??? Jinak jasně co bych tam měl hledat než pobavení.

Horrson

Sex seznamky

Příspěvek od Horrson » 24 kvě 2020, 17:24

Hele, já tam dal jen na profilovku svojí civilku v uniformě s výpravkou, alba jako takový nemám a dost pravděpodobně mít nebudu, razím heslo že mé nářadí je stejně lépe vidět na živo a na pohrání, že fotky toho moc neřeknou.

Jinak profil mám v podstatě vyplněný celý, od hmotnosti/výšky, přes věk, bydliště (stačí v podstatě kraj), ty sexuální zájmy, ale ty se stejně vykrystalizují v debatě/na rande. V biu klasické hlášky a lá digi game balíček (Život je příliš krátký na to, abych chodil na rande se svojí mámou.....)

Ten profil tak moc důležitej není, pokud to pojedeš přes chat, kde máš možnost se realizovat. Pokud tvoje strategie bude odpovídat na inzeráty nebo "spamovat" profily vzkazama, tak zas bude lepší taktika na způsob Badoo, teda ten profil mít pořádně.
-Sun Tzu

Odpovědět