Moje skúsenosti s Badoo/Tinder

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Princ
Poděkoval: 520 krát
Obdržel poděkování: 1573 krát

Příspěvek od Princ » 05 čer 2020, 10:31

Učit se z teorie a pak to vymýšlet je náročné... Nejlepší je to vidět v praxi.

Každý den teď proto budu na Instagram dávat 1 poučný chat s ženou. Ne chlubení, hlavně obraty a řešení různých náročných situací DigiGame. Čím začít, jak projít testem, jako konverzaci posunout dál...

Nebojím se tam dávat své nejlepší věci, protože na Stories zůstanou jen 1 den a pak zmizí. Pokud to tedy chcete pohodlně odebírat, klikněte na Sledování!

Instagram StreetGame.cz o svádění a osobním rozvoji - každý den 1 rozebraný chat s ženou

3 hodiny 40 minut nejnovějšího materiálu pro případ korony: Jak sbalit ženu přes Instagram

TristanPRG
Poděkoval: 64 krát
Obdržel poděkování: 48 krát

Příspěvek od TristanPRG » 30 srp 2020, 18:48

Dnes už fakt nie sú žiadne záruky, ani prvý superlike ever v tej apke, od na počudovanie sympatickej holky 😂 just omyl😄 Ono ja tiež dostávam spravidla výhradne zhody a s tými, ktorým si ani nepamätám, že som like dal, hoci nejdem zbesilo..ale občas sa podarí dať i superlike (možno ten jej jeden o to viac ju to štve :) tomu komu nechceme:)
Obrázek

surfernamare
Poděkoval: 29 krát
Obdržel poděkování: 33 krát

Příspěvek od surfernamare » 30 srp 2020, 19:57

Odpisala ti? Odpisala, tak ides ;)

ityity95
Poděkoval: 19 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Příspěvek od ityity95 » 30 srp 2020, 20:59

Už jen ze odepsala tak investuje. :D

TristanPRG

Příspěvek od TristanPRG » 30 srp 2020, 21:00

Ale inak fakt pekná a doslovne býva skoro mne za barákom 😀ale čo to je platné, keď by som šiel samomluvu, nedať takúto priamu správu:)
Mne príde, že ten záujem nemala a fakt ho hodila omylom..Jako ono to isto nejak otoćiť ide, (skoro vždy to ide:) ale to mňa nenapadá, možno iný deň to príde samo 🙂

MarcusAurelius
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od MarcusAurelius » 30 srp 2020, 21:28

TristanPRG píše:
30 srp 2020, 18:48
Dnes už fakt nie sú žiadne záruky, ani prvý superlike ever v tej apke, od na počudovanie sympatickej holky 😂 just omyl😄 Ono ja tiež dostávam spravidla výhradne zhody a s tými, ktorým si ani nepamätám, že som like dal, hoci nejdem zbesilo..ale občas sa podarí dať i superlike (možno ten jej jeden o to viac ju to štve :) tomu komu nechceme:)
Obrázek
Nevim, jestli chceš úplně psát holce, že to je tvůj první super like. Nevypovídá to úplně o hojnosti a možná proto reagovala tak, jak reagovala :D

TristanPRG

Příspěvek od TristanPRG » 31 srp 2020, 07:37

MarcusAurelius píše:
30 srp 2020, 21:28
Nevim, jestli chceš úplně psát holce, že to je tvůj první super like. Nevypovídá to úplně o hojnosti a možná proto reagovala tak, jak reagovala :D
To ti ani neargumentujem, že vyznelo zle😀 Ale dal som tam dva ppsty, teda otvarak a "hey" gif. A po tých x dňoch mi už došlo, že to je v pasé..preto mi bolo aj docela jedno, lebo som na 99% nepredppkladal, že vôbec odpovie...a zaujímalo ma prečo dala ten superlike, keďže preto, že by mala záujem o mňa to nebolo:)
A jo, hojnosť tam samozrejme rozhodne nie je...za 4r na tindri to bol prvý :D

TristanPRG

Příspěvek od TristanPRG » 31 srp 2020, 13:35

Tak keď teda niekto povedal, že nadviazať, otočiť, lebo napísala/investovala...tak som to teda skúsil :roll: :)
Obrázek

plysak20
Poděkoval: 6 krát
Obdržel poděkování: 37 krát

Příspěvek od plysak20 » 18 zář 2020, 12:53

chceš potvrzení a validaci, a jsi reakční.

hele řekl bych, že je to jen o konverzaci, ale ono není. Buďto jsi architekt svého vlastního života, a tak píšeš/uvažuješ jinak, nebo nejsi...

Já nejen u holek, ale celkem u lidí, moc neřeším reakce... Nesnažím se zavděčit, snažím se vytvářet hodnotu a být stůjcem svého štěstí.

Tohle mi obecně na pickupu vadí, že se učí jak zahrát to, že jdeš v životě vlastní cestou, místo toho, aby se učilo jak tak chodit.

surfernamare

Příspěvek od surfernamare » 19 zář 2020, 20:31

Ty robis stale tu istu chybu, ze v strede konverzacie (ak sa toto da tak vobec nazvat) pouzivas nieco, co by mal byt otvarak (to s tymi jednorozcami).
Otvarak zly, pytas si validaciu
Ten divny obrazok zly, to si jej mohol rovno napisat: "preco mi neodpisujes?"
Tretia sprava zase dalsia variacia "odpis mi prosiiiiim"
Takto je jasne, ze sa ta chcela iba zbavit no :D predtym som kontext nevidel. Ale nieco ako: skoda, uz som si takmer myslel, ze som pekny by to mohlo rozbehnut.

Princ
Poděkoval: 520 krát
Obdržel poděkování: 1573 krát

Příspěvek od Princ » 21 zář 2020, 12:44

Hoši tak je to tady! Jak sbalit ženu přes Instagram zítra vychází! Pokud o záznam webináře máte zájem, doporučuji koupit během dneška, než skončí 1000 Kč sleva a půjde to ven.
3 hodiny 40 minut nejnovějšího materiálu pro případ korony: Jak sbalit ženu přes Instagram

ityity95
Poděkoval: 19 krát
Obdržel poděkování: 8 krát

Příspěvek od ityity95 » 21 zář 2020, 17:40

Princ píše:
21 zář 2020, 12:44
Hoši tak je to tady! Jak sbalit ženu přes Instagram zítra vychází! Pokud o záznam webináře máte zájem, doporučuji koupit během dneška, než skončí 1000 Kč sleva a půjde to ven.
Co tam bude za bonusy? :D

surfernamare

Příspěvek od surfernamare » 21 zář 2020, 19:37

Vsetky holky ktore zbalis budu bonusove :D

Odpovědět