Moje skúsenosti s Badoo/Tinder

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Právník
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 10 x

Příspěvek od Právník »

Osobně bych se v tvém případě snažil vyvarovat čemukoliv, co by i jen vzdáleně připomínalo sexuální tématiku, protože vůbec ti to nejde a zbytečně tím úplně zabíjíš skoro každou konverzaci. Hlavně z těch "raňajek do postele" takřka v každé konverzaci mi vstávají chlupy na celém těle, o těch už prosím nikdy nepiš. Nikdy.

surfernamare
Udělil poděkování: 89 x
Obdržel poděkování: 100 x

Příspěvek od surfernamare »

Mna by zaujimalo, ci si uhadol meno tej zahadnej Božidary :D nech sa snazim ako sa snazim, neviem ho uhadnut ani ja :lol:
TristanPRG
Udělil poděkování: 64 x
Obdržel poděkování: 48 x

Příspěvek od TristanPRG »

Uhádol:) dalo to zobrať, nai whatsapp nedala ľahko, ale bolo to veľmi jednoduché, uhádol vetou nejak v śtýle: "tak bolo to ťažké, ale stálo za to bomboška..." meno ako bonboniéra:) Obdobne mi dalo zabrať dať i jej obstojne ťažkú hádanku na moje meno, ktoré uhádla. Hold nie len sakra sympatická baba, ale aj sakra inteligentná z matematicko-fyzikálnej školy, takže sme si tým inteligentným humorom neuveriteľne sadli:) Len hold začal to byť len humor...a nič normálneho, až to bolo už po týždňoch i na ňu moc.. verím, že ak to videla i hocijaká jej kamarátka tak padlo to, pošli ho kade ľahšie..bez slova:)

Btw, @Právník čo sa tej týka tej so "snídani" tak mi jeden známy top v online game napísal niečo v štýle:
..je moc hezká, hodně dobrý otvírák s tou cukrovou vatu, klidně jsi mohl vynechat ten začátek. Je vidět že jste si sedli. Psala že se musí učit. Tak by bylo dobrý si nějak za ten měsíc zabukovat. Můžete jít na slavnostní zmrzlinu po úspěšné zkoušce nebo na zmrzlinu útěchy po nezdaru😀

V mezičase pokud na to za měsíc kejvne bych jí tak za 10 dní 14 dní poslal zprávu, ale zbytečně ji nebombarduj. Ta zpráva musí být jenom nějaký vtipný nahození, aby ses jí osvěžil v paměti. Nesmí to byt ujišťovací zpráva! Např. “Tak co připravena na naše rande?” nebo “Tak platí to za těch 14 dní?” ŠPATNĚ

Ako to píšem nečakane prišli správy od oboch "mojich failov", s tou večerou mi to príde, alá možno to nie je úplny blbec, ale tak po tomto sa možno buď úplne potopí...alebo nie.
Obrázek Obrázek

Čo sa sexualizovania týka, neviem to odhadnúť, mal som i sakra skvelé momenty alá:
ObrázekObrázekObrázek
- Naj moja kreativita doposiaľ, sama sa celú dlhú interakciu chytala na sexualizovanie i nahrávala, naj venovanie k meninám, no baba čo som oslovil, býva odo mňa 2 min. ale obe dohodnuté videnia sa, i online víno padlo a von/k sebe som ju dostať nedokázal, celú Coronu do dnes. :)

Hold, niekto ide sexualizovanie kvalitné, niekto píśem len normálne, lebo má silno príťažlivosť a sexualizáciu vyžarujúci profil, z jednej strany do mňa hučí skúsený známy, že je to strašne platonické, filozofické, žiadna sexualizácia..hold tak sa ju snažím nevynechávať, ale neviem ako presne ju robiť...resp. viem ako u holek o ktoré záujem nemám ide skvele, u tých čo mám vôbec.
surfernamare

Mne sa pacili konverzacie, ktore tu daval STG_Mark. Vyborne tam budoval pritazlivost klasickymi technikami ako: doberanie, falosna diskvalifikacia, nechal ju kvalifikovat sa atd. Ak toto robis dobre, zacne so sexualizaciou ona a to sa uz chytis. Je to strasne tenky lad zacinat s tym sam a este k tomu, ked ani nemas este pritazlivost.
TristanPRG

Tie som myslím tiež čítal, ale to bolo už poriadne dávno. Tak doberania je vo viacerích mojich dosť, niekedy až cez limit, falošná diskvalifikácia tiež občas ide... nechať ju (nejakú) kvalifikovať, sa mi teda dá sa povedať nepodarilo (ak nerátam to, že mi povie aké sú jej tri naj činnosti, alebo že rada varí, robí super fitnes program) .. takže so sexualizáciou vlastne u mňa začala prvá jedna baba len raz:)

Keď mi napísala na po presune na WA a výmene hlasoviek:
ObrázekObrázek
Napriek hlasovkám a písaniu mi svietila "kontrolka" bacha trolí/mega sa baví s kamośkami...a tak ju chvíľu testoval, až nasledoval potom až silno priamy sexting :)

Ale to bol jednorožec, nikdy predtým, nikdy potom. Že by mala chuť moc sexualizovať a vracal smeč ono profil nie je tiež nijak skvelý o tom viem. Dávam ich sem, pretože sa rád podelím, nie ako návod ako to robiť, ale keďže sám v tých správach neviem vidieť čo vidíte vy, každá rada je fajn a niekomu to možno pomôže sa vyhnúť tomu čo robím furt :)
TristanPRG

Čo sa týka tých interakcii, ktoré som vyššie dal celé a považoval za uzavreté sa tak nejak pohli:) Jedna k číslu a hlasovkám na WA, druhá na po druhé považuje WA za zbytočnosť a obviously jej vyhovuje len nekonečné kecanie cez tindr, abo i keď tá konv. bola v úvode dobrá jej nestojím za to ísť na WA :)
https://i.ibb.co/598qpXJ/raz.png
https://i.ibb.co/48Rc7xC/dva.png

Pár nevyšlo nikam, alá tá ktorá v úvode prišla s: "😂 to nestridam! Jsi jedinej manžel na jeden den a jedinej vůbec! 😂 toho si ho važ! 😂 Dont wait for luck" s popiskom: "Existuje někdo, kdo je normální, občas sportuje, občas leží na gauči? Někdo, kdo rád poznává svět, ale netvrdí, jak je velký cestovatel jen proto, že jede jednou za rok k moři? Někdo, kdo se rád projde po horách, ale taky do kina, na večeři a drink?" v ktorom sa asi vidí viac z vás, ale ja napríklad na kompletku. Ako to na mňa sedí:-)
Obrázek

Ani posledná konv. ktorú som si v úvode sakra užíval:
Obrázek

Tiež je vyššie elá, došla od takého nezačínaš zle..po:
Obrázek

Čo ma dostáva k tomu, že som za posledný rok zhruba riešil vždy to "naj" a to čo napísať ako otvárak, teraz už chápem, že to je podstatné, ale samo o sebe význam nemá:) Idem buď tie isté, ktoré upravím podľa toho či sa je na čo chytiť z jej profilu/fotky.. úspešnosť je skákavá, na niektoré to nezaberie, lebo to nie je "postavené na ne" iné áno. Ale k čomu je skvelý otvárak, ako tu riešil v inej téme niekto: keď sa so záujmom chytí, ale behom dňa dvoch už príde: neviem, či rozumiem tejto správe po pravde...:D /a ja nechápem prečo nerozumie :roll: :)
surfernamare

Ja ti neviem, ale tie konverzacie mi pripadaju ako nejaky celkom zle naprogramovany KarelBot :D
Same ranajky do postele, jebem trtkam sulozim, ci ako znie ta sväta trojica, nejake 5 riadkove hlasky co nedavaju zmysel.. Skusal si uz, hmm, cojaviem.. reagovat na to, co ti zena napise? :D A aby to aj davalo zmysel?
Napriklad tam kde ti pisala: zrovna mam jednu super story. To sa ti krásne kvalifikovala a ty si jej na to odpisal nieco divne, nechapem co to malo znamenat.
Takisto to s tou prdeli po mame, taku uzasnu udicku ti hodila a ty odpises: tvojej mame by som sa pacil :lol:
A ked si sa chvalil, aky si geneticky material, to uz bol koniec
Ta konverzacia cislo 2, tam nedava zmysel vobec nic. Tej holke sa musis velmi pacit, ze ti dala WA
TristanPRG

surfernamare píše: 25 kvě 2020, 21:41 Ja ti neviem, ale tie konverzacie mi pripadaju ako nejaky celkom zle naprogramovany KarelBot :D
Same ranajky do postele, jebem trtkam sulozim, ci ako znie ta sväta trojica, nejake 5 riadkove hlasky co nedavaju zmysel.. Skusal si uz, hmm, cojaviem.. reagovat na to, co ti zena napise? :D A aby to aj davalo zmysel?
Napriklad tam kde ti pisala: zrovna mam jednu super story. To sa ti krásne kvalifikovala a ty si jej na to odpisal nieco divne, nechapem co to malo znamenat.
Takisto to s tou prdeli po mame, taku uzasnu udicku ti hodila a ty odpises: tvojej mame by som sa pacil :lol:
A ked si sa chvalil, aky si geneticky material, to uz bol koniec
Ta konverzacia cislo 2, tam nedava zmysel vobec nic. Tej holke sa musis velmi pacit, ze ti dala WA
"cojaviem.. reagovat na to, co ti zena napise? :D A aby to aj davalo zmysel?" Práve že snažím odpisovať a spájať to s tým čo píše, nie vždy ma napadne ako a vo väčšine prípadov mi príde, že na to nemám ako zareagovať (ale tak to je otázka kreativity). Preto čo sa týka i toho Má prdel po mame, mi prišlo, že tá odpoveď na to práve naviaže:) Premýšľal som nad tým nejakú chvíľu..ale nakoniec to nechcel nejak moc hard thinkovať a dal čo ma napadlo. Čo by si na to jej kvalifikovanie napísal ty?

"Tej holke sa musis velmi pacit, ze ti dala WA"
To je inak jedna a tá istá konv:) mi jasné, ale beriem, že keď konverzácia šla pomerne energicky i so záujmom z jej strany (teda prvý deň písania) tak som to bral, že páči a tak som to skúsil, keď nie tak dal k vode a skúsil znova o čas.
Ja ti neviem, ale tie konverzacie mi pripadaju ako nejaky celkom zle naprogramovany KarelBot :D
No, to je tým, že sa snažím zlepšiť online interakciu aktívnym rozoberaním s asi 3-4 ľuďmi, ktorým ide fakt dokonale, každý hovorí, to áno, toto nie, toto urob tak inak, toto nemôžeš, druhý zase naopak :) Úspech majú všetci obrovský, štýl vymazlený, úspeśnosť vysokú. Viem, že som iný než oni a preto sa snažím nepreberať všetko do bodky a hľadať v tom cestu.

No, na rozdiel od nich, môj profil nebudú žiadne veľké emócie, záujem, preto..ja som v interakciách vždy pocitovo ten, ktorý musí tento nedostatok dobiehať, žiadne zahávanie mi neprejde a preto asi pôsobím ako KarelBot :lol:
TristanPRG

No to bolo keď mi navrhla ako je https://i.ibb.co/598qpXJ/raz.png úplne hore, že miesto WA ísť na instagram. Ale ako som písal, ten rozhodne nie je nič prerezentatívne, niečo budujúce a čo by v nej vyvolalo záujem. Minimálne nie kým sme sa nevideli naživo. Takže to aké super stories má, som vidieť chcel, ale z dôvodu vyššie to naopak zavrhol. ;)
Právník

Příspěvek od Právník »

TristanPRG píše: 26 kvě 2020, 10:17 No, to je tým, že sa snažím zlepšiť online interakciu aktívnym rozoberaním s asi 3-4 ľuďmi, ktorým ide fakt dokonale, každý hovorí, to áno, toto nie, toto urob tak inak, toto nemôžeš, druhý zase naopak :) Úspech majú všetci obrovský, štýl vymazlený, úspeśnosť vysokú. Viem, že som iný než oni a preto sa snažím nepreberať všetko do bodky a hľadať v tom cestu.
Jestli problém nebude právě v tomhle. Holky si nechtějí psát s náhodným generátorem slov (jak tu píše surfernamare). Chtějí si psát s někým, kdo jim bude naslouchat, ale zároveň jim nepoleze do zadku. Což je bohužel tvůj případ. Naslouchej těm holkám a nelez jim zároveň do zadku.

Když budeš sám sebou, vsadím se, že budeš mít mnohem lepší úspěchy. Už to tu padlo, ale já to zkusím zopakovat. Uvědom si, že na druhé straně je taky nějaký člověk, není to nějaká počítačová hra. A jestli ti tohle nastavení dělá problém, tak to ber tak, že si povídáš s nějakou kamarádkou, která je ale šťastně zadaná, takže jí určitě nemůžeš nabízet raňajky do postele a určitě nebudeš mluvit o pozadí její mamky. :)
aldot
Udělil poděkování: 222 x
Obdržel poděkování: 40 x

Příspěvek od aldot »

TristanPRG píše: 26 kvě 2020, 10:17 Úspech majú všetci obrovský, štýl vymazlený, úspeśnosť vysokú.
vitaj v klube. a úplne milujem keď sa tu niekto začal oháňať štatistikami, že to nie je možné mať takú malú úspešnosť. Alebo niekto iný tu začne machrovat že keď to funguje XY ľuďom tak nie je možné aby to nefungovalo mne a podobne bullshity.

radšej sa nebudem rozčuľovať. kto nezažil nepochopí, každý tu vie byť len veľký macher, že ako dobre mu to ide.
Net: 6 (Badoo: 3 Zoznamka: 1 Pokec2) Naživo: 2
jachaknecht
Udělil poděkování: 8 x
Obdržel poděkování: 2 x

Příspěvek od jachaknecht »

Docela by mě zajímalo s kolika holkama si dokážete psát najednou. Píšu si s 8 ale vic proste nadávám. Snažím se to selektovat uz v onlinu a potom v offline to je trochu jiný příběh.
TristanPRG

Subjektívne ten počet, záleží ako má kto ako dlho na to vyhradený čas, energiu, štýl písania, niekto ide takmer copy-paste má v tom mega úspešnosť za minimum námahy.

Kým dám dokopy dlhší post, kde by som chcel zareagovať na skvelú reakciu Právnika a surfernamare, tak hodím dve posledné interakcie, ktoré som si povedal pojmem trochu normálnejšie než tie predchádzajúce šialené.

18ka, kde zhoda došla vďaka "secret admirer" čo vám random občas dovolí si odkryť niekoho kto vám dal like (ako keby ste mali Gold). Fotka so psom ma jednoznačne zaujala. Odpoveď prišla po hodinách zhruba po 1 v noci, čo ma zobudilo zo zaspávania vibrovaním mobilu u hlavy..nechcel som sa dlho vykecávať a nechať to na druhý deň..akorát poslednú narážku som zase pochopil len ja :)
Ako vysoko tá pýcha siaha drobec🤔 (nemohol som si spomenúť, že chcem použiť slovo Prcku). V zmysle doberanie na výšku, keďže mi na jednej fotke prišla nižšia..takže ako vysoko v centimetroch..no telepatia noup :roll:

https://i.ibb.co/TLTf0hR/screenshot-2116.png
Druhú som chcel podať ešte normálnejšie, ale prišlo mi, že celá iniciatíva stojí hneď od začiatku, len na mne..a nechcel prehane tvoriť ako mám vo zvyku, takže som to nechal dôjsť do stratena.
TristanPRG

https://i.ibb.co/d0cJybd/screenshot-2114.png
Keďže tu nejde (ach..) editovať zabudol som dať k prvej z dvoch screen. Tak takto.
Právník

Příspěvek od Právník »

Podle screenů si píšeš s nějakou Šárkou (26) a Annou (18). Abys pochopil svůj neúspěch, zkus se nyní vcítit do jejich kůže. Představ si, že jsi Šárka nebo Anička a píšeš si s někým, kdo rozvíjí konverzaci stejně jako ty. Nevím jak ty, ale já být Šárka nebo Anička, tak tě asi rovnou unmatchuju, protože ty vedeš ty konverzace do úplně mrtvého bodu. Fakt bys musel být reálný Justin Bieber, aby se snažily samy rozvinout takové diskuze.

Viz první konverzace:
Co mi to zavibrovalo u hlavy.
Bez kontextu tahle věta zní šíleně. Pokud se chceš podělit o nějakou myšlenku, musíš ji napsat tak, aby to pochopila i osoba na druhé straně.
Nejsem na to pyšná, ale bohužel
Proč se třeba nezkusíš zeptat, jak se projevuje její náročnost? Ty ses zeptal sice na něco podobného ("Ako vysoko tá pýcha siaha drobec"), ale takhle takhle formulované mi to zní jako strašná urážka, vůbec mi to nepřipomíná balení holky.

PS: Neber to prosím jako hejt, snažím se jen pomoci. V digi game jsem jako doma, v oslovování na ulici jsem na tom mnohem hůře. :)
Odpovědět