Moje skúsenosti s Badoo/Tinder

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Panelák
Udělil poděkování: 65 x
Obdržel poděkování: 88 x

Příspěvek od Panelák »

Saty píše: 10 kvě 2020, 13:32 Fight! Fight! Fight! Přijímám sázky, 2:1 na Jirzu :)
Jedinej fight na kterej jsem zatim pristoupil a jeste se neuskutecnil je se Zephem.

S Princem jsme uz taky jednu potyčku měli, ale rozhodli jsme se, ze vysledek si nechame pro sebe, protoze mu nechci zatim sg.cz prebrat.

Učim tanec v klubu.
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1785 x

Příspěvek od Princ »

Řekni pravdu Jirzo! :)
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
Panelák
Udělil poděkování: 65 x
Obdržel poděkování: 88 x

Příspěvek od Panelák »

Dobře, chci mu sg.cz přebrat, ale hezky mě poprosil, ať s tim ještě počkám.
Učim tanec v klubu.
Princ

Příspěvek od Princ »

Aldote, zpacifikuj ho.
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
aldot
Udělil poděkování: 222 x
Obdržel poděkování: 40 x

Příspěvek od aldot »

Saty píše: 10 kvě 2020, 13:32 Fight! Fight! Fight! Přijímám sázky, 2:1 na Jirzu :)
nemienim sa tu naťahovať. V podstate Princ mi dal za pravdu svojim článkom a aj Jirza v poslednom prispevku iba napísal to čo som mu hovoril celý čas. Horšie je to že moju zúfalú situáciu to nemení.
Net: 6 (Badoo: 3 Zoznamka: 1 Pokec2) Naživo: 2
Princ

Příspěvek od Princ »

Co jsem dal? :D

aldot
Udělil poděkování: 222 x
Obdržel poděkování: 40 x

Příspěvek od aldot »

JirZa píše: 10 kvě 2020, 12:19 Ještě by mě zajímalo jestli máš i jiná fóra kde se takhle projevuješ. Nedivil bych se tomu.
chodím len sem, gmail a jeden literárny portál, kde si skôr radíme navzájom. maximálne si utahujeme navzájom zo seba.
No nic, přeji ti hodně štěstí ve tvém lovu na seznamkách a doufám, že se z toho brzy dostaneš. Rád tě někdy potkám na nějaké akci, můžeš mi svoje názory říct do očí.
no kľudne aj športový zápas.
ono uznávam že máš pravdu v tom, že som zúfalý, problém je v tom že neviem ako sa z toho dostať a spôsobuje to vo mne depresívne stavy. mňa nahnevalo to, že ma obvinuješ, že to nie je o fotkách, hoci mám niekolko tisícovú skúsenosť , že foto dosť zaváži. Pritom aj Princ v článku(aj v tomto novom aj v jednom staršom) aj v digi balíčku uvádza že foto má vplyv na komunikáciu. Ono dá sa komunikovať aj bez foto, ale iba do momentu, kým si ho žena nevyžiada(už je kopu článkov o tom ako písať správy a foto je tiež z testov).
Neverím, že sa dá vybudovať bez foto príťažlivosť a padak natoľko silná, aby holke bolo absolútne jedno ako človek vyzerá a dala rande naslepo.
Bez vlastnej skúseností neverím Princovi, že foto a odfotena podľa jeho digi balíčku a profil dokážu nejako zásadne zvýšiť návštevnosť môjho profilu, či pomôcť k stretnutiu. A to je aj dôvod prečo si chránim zdroje. Teda aj ten, že nemám sa k takým foto dostať. Aj keď lákavé to pre mňa je.

Beriem, že som nesprávne vzťahoval výzor a foto. Myslím si však že holky idú aj po výzore, nielen po tom aký muž je.

Nahnevalo ma aj to, že ty aj Horrson(a aj iní) mi stále vyhadzujete na oči moju zufalost. Som zúfalý, prijímam to. Robím čo môžem, ale nefungujú už ani koníčky či iné páky, ktoré by mi zdvihli náladu. Na psychiatriu patrím, avšak moje myšlienky na smrť by liečili len tabletkami. Neriešili by príčinu "slabý sociálny kontakt", maximálne by ma kŕmili sladkymi rečičkami že to prejde a že je to koronou.
Sám pritom vidíš, že som odhodlaný konať a aj konám. online aj offline

p.s. aj by som sa ti ospravedlnil, ale už len kvôli tomu že to Princ nadhodil a nedočkal kým to urobím sam od seba, to neurobím. aspoň nie teraz..
Net: 6 (Badoo: 3 Zoznamka: 1 Pokec2) Naživo: 2
Princ

Příspěvek od Princ »

Aldot překonal Huberta :)

martin123
Udělil poděkování: 459 x
Obdržel poděkování: 302 x

Příspěvek od martin123 »

To, ze mas sebevrazedny myalenky a jsi zoufaly nemusi byt jenom socialnim (ne)kontaktem, i kdyz to urcite asi je jeden z faktorů. Doporucuju takovou tu klasiku, ktera je vhodna pro vsechny- zacit minimalne KBT techniky a meditace ....to uz zvladne kazdej. + postupne vsechno to ostatni z toho akčnostního soudku, pokud to "zvladnes" z hlediska motivace atd (, coz si dokazu predatavit, ze nekdy neni vubec lehky)
TristanPRG
Udělil poděkování: 64 x
Obdržel poděkování: 48 x

Příspěvek od TristanPRG »

https://i.ibb.co/yk1NX2Z/96418471-28874 ... 3440-n.png
Rýchly intenzívny začiatok, pomalý bez energický záver.. spravidla ešte ten istý deň, druhý.. to je priebeh 9 z 10 ak nie všetkých mojich online interakcii s tými čo príde zhoda a navyše i zaujmú.

Na tomto vidno jednu moju superschopnosť a to:
Kdyz uz se baby zeptas, dej jo prostor na odpoved a nezahltit dalsima nejakyma otazkama nebo doplnenim, stejne odpovida na jednu
Keďže ako tam vidno ku koncu: sa mi spravidla deje keď myslim "kvázi za nu", že na toto nebude vedieť asi odpovedať/nebude mať čo..tak tam hodím ešte druhú.. a potom príde to Co coo.

Záver: Také to časté rozhodovanie, buď napísať odpoveď čím sa otázka/téma rovno uzavrie (dostane svoju odpoveď), alebo to urobiť stále trochu tajomným...tam by asi bola emócia, ak by to chcela vedieť/zistiť, ale zase aby to nebolo moc tajomné...🙄 som to nejak skúsil spojiť, ale či podarilo 🤔 well..
Obrázek
Žiadne emotikony/energia ako v začiatku, keď odpisovala v noci behom momentu, ako keby len napíše tri slová a dovi. z toho ide ten pocit.
Jedna z mnoha podobného štýlu a obávam sa, že v podobnom budú i tie nasledujúce.
surfernamare
Udělil poděkování: 89 x
Obdržel poděkování: 100 x

Příspěvek od surfernamare »

Ta posledna otazka si uplne pytala nejaku kreativnu odpoved a ty odpovies sucho, logicky, ako keby sa ta to pytal tvoj klient, ktoremu zostavujes jedalnicek.
Z clankov som pochopil, ze v konverzacii mas budovat: pritazlivost, spojenie, logistiku. Nejak to tam nikde nevidim.
Tlacil si ju do sexualnej temy, aj ked sa vobec nechytala. Divim sa, ze ti tam este vobec odpisovala.
A neanalyzuj to zas tak moc, potom je vsetko neprirodzene a to je najhorsie
surfernamare
Udělil poděkování: 89 x
Obdržel poděkování: 100 x

Příspěvek od surfernamare »

Netreba zabudat, ze na druhom konci mobilu je tiez clovek. Keby si taku spravu o tej exponenciale ci co to bolo, alebo ci zvladne udychat lepsi vykon napisal nejakej kamaratke, asi by sa ta spytala, ci si pil
TristanPRG

Kreatívnu odpoveď..no práve, mal som pocit, že dám kreatívnu, ktorú nepochopí :D resp. mi tá posledná správa prišla taká ať suchá a odpovedať na to energickou správou alá

Tak len z analyzovania, ako si dal i teraz ti mi dôjde, čo asi bolo zle, keď som sa na to pozeral niekoľko krát ja, nenapadlo ma nič z toho čo si napísal. Analytické myslenie hold nie je mojim plusom, skôr rád povoľujem uzdy kreativite, vášni.

Viď úvod, neanalyzoval nič, písal prvé čo napadlo a užíval, ako myslím i ona, no energicky klesalo a klesalo...z mojej i jej strany, až analýza prišla s tou dvojsprávou od spodu..u tej som už musel zapnúť logiku čo na to napísať. (skrz dôvod vyššie), ktovie stačila asi i jedna na kt. by zareagovala..
"Z clankov som pochopil, ze v konverzacii mas budovat: pritazlivost, spojenie, logistiku. Nejak to tam nikde nevidim."
Tak problém je, že viem, že by som toto i budovať mal, druhá vec je, že neviem čo/ako znamená budovať. Načítal som toho kopu a stále neviem určiť, či to, čo som písal v úvode je budovanie príťažlivosti, alebo nie, z môjho pohľadu i je. Spojenie som chcel dať trocha zase tou témou na aktivity, kde ale ani na po druhé nedošlo k tomu, že by vypadlo čo rada robí, tak som od toho ako možnosti "spojenia" upustil.
Logistika no, je v Prahe, kde som strávil 7r, ale aktuálne či sa tá vrátim je vo hviezdach, možno na krátko (keď bude možné) možno o pol roka..takže vlastne cieľ (nie je..hmm). Ale tak s tou mám úplne rovnaký problém i u holky čo býva odo mňa 60km, alebo 2 min pešo... čo je nič:)
TristanPRG

Ale dik za pohľad, cením ho. Hučia to do mňa mesiace ešte tak 4 ďalší, ktorí majú mega úspechy v online, dokola a dokola tie veci. Ale zvládnuť ho zapracovať je ten kameň úrazu. :) Ako vidno deje sa ten postup u každej konv. z minulých a keď príde zhoda ako včera od tej čo bola na 1 pohľad crush, nadšenie vystrieda uvedomenie si, že ak odpíše na prvú, čo je menšia šanca, tak to i tak behom dňa pokazím ako ostatné.. :)
TristanPRG píše: 08 kvě 2020, 11:32 Toto bude dlhé... a i dosť obrazovo názorné :) Už je to veľmi dlhá doba, čo som v nejakom článku ako je ten posledný videl všetko doslovne v tom, čo robím pri online interakciách :) Robil som než som sa to snažil zlepšiť, robím to stále..

"Tady to vidíte: přespříliš humoru a kreativity vás v DigiGame může poškodit. Zvlášť pokud nemáte nastavenou jasnou koncepci eskalace. Jasný systém, který holky se zájmem neodvratně jednu za druhou proměňuje na rande."

Počúvam od všekadiaľ od kopu tých čo majú "svoju koncepciu a ide im ako po páse" ale ako si ju nastaviť? ja to do toho idem v 99 perc. čisto spontánne, alebo až moc logicky, bez toho aby som sa zamýšľal čo aká správa spôsobí, kam to povedie, či aký cieľ,.. preto sa do toho potom ľahko zažrať a stratiť v tom. Naopak keď začnem až moc analyzovať čo, ako..aby to viedlo von k sexualizácii ide to vždy do kopru:) Nastaviť koncepciu..je za mňa osobne ako stretnúť jednorožca :)

"Viděl jsem to ostatně tisíckrát i na streetgame a clubgame. Lidé se odmítají smířit s „dostatečnou provizorní přitažlivostí“, po které by holku měli opíchat. Místo toho do blba navyšují a navyšují přitažlivost na naprosto nepotřebné levely, aniž by s ní cokoli dělali nebo uměli udělat."

"Přišly další vtipy, ale nic ještě není ztraceno… Žena odpovídá se zájmem a najednou jí přichází TUNA TEXTU. Skoro celá kniha"
Nie zrovna môj naj prípad na tonu textu po správe a možno to u týchto nebolo práve množstvom textu, ale je šancou, že áno :)
Obrázek Obrázek

"Jak přišly rýžovací misky, ženě naplno došla jedna věc: tenhle chlapík je nejen vtipný, on je přímo JENOM vtipný. Trocha humoru na začátek může prospět, zde je ale vidět, že player postrádal koncepci, nesměřoval odněkud někam a kdyby to šlo, klidně by s holkou žertoval přes chat i 10 let. Jenže ona tam ultimátně zakládala profil proto, aby poznala nějakého skvělého muže! Ani holka si nechce sto let psát o nesmyslech. Jak to nikam nevede, ztratí zájem."

Obrázek Obrázek Obrázek

Spoznaná ešte tesne pred vypuknutím Corony, sakra inteligentná (matfyz) sympatická, silný flow mala konverzácia, v ktorej sme si sadli štýlom humoru, obojstranným záujmom (otázky), prešlo sa aj sexualizovaním v konv. (z čoho screeny nie sú) a písali dlho dlho.. hoci od môjho mesta tak 20/30 min autom. Ironicky ako vidno pozvanie von prišlo ešte v začiatkoch:) Resp. návrh, že sa pôjde..od toho momentu nepadol už ani raz..

Obrázek Obrázek Obrázek

Začalo to ísť čím ďalej viac do humoru a ja som po týždňoch a týždnoch cítil, že i vo mne upadá energia to pisať no a čo urobil? pushol to ešte do väčśieho bizáru.. :roll:
Obrázek
Po ktorej už bolo ticho...a kedy prichádza návrh ísť von? no spravidla práve v tom momente (keď je energia najnižšie) ako keby to to malo zachrániť:) Nechcel spadnúť do zúfalého (tá hlasovka pri jazde bikeom bola fajn, ale už neskoro) vlastne ju ani nepočula, zobrazila až keď po nejakých dňoch som dal sms: "Ahoj T, uznávam, že som to záverom nechal skĺznuť do fajného bizáru😏 To s tou objavenou trasou, dychčaním,...je stále v kurze:)" ...ale táto snaha to fixnúť na poslednú chvíľu everytime, nikdy nikam neviedla. Keby som to navrhol o týždeň skôr, zvoľnil, mohli sme byť i von:)

Ako i sám na tom vidím, byť vtipný je fajn, ale byť len vtipný je naozaj na nič. Rovnako ako byť len normálny bez vtipu. Som buď jedno, alebo druhé, nikdy nie oboje naraz. A tu prehľad konverzácii, ktoré by jeden povedal sa rozbehli dobre (to inak naozaj nie je žiadna veľká veda rozbehnúť prvou, druhou...) a vlastne sa ani nedali skaziť, ale ani jedna z nich nikam neviedla.

Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
Skaziť to ide naozaj jednoducho i keď sa to nezdá..i toto..hneď krátko na to:
Obrázek

So, end of loong post.
Čo ma štve na tom najviac, že vyššie uvedeným som úplne "dokonalo" prišiel o baby, ktoré teoreticky záujem asi aj mali, rovnako ja mal veľkých ich spoznať naživo, aby sa videlo, či to má vôbec reálne cenu a spätne viem, že na to prísť mohlo, ale neprišlo skrz v 99 perc. uvedené veci:)
Zlatý stred v tom, by mi dostal von dosť možno 9 z 10 tu uvedených miesto 0. Za mňa je to, ale ako hľadať zlatý grál, ktorý viem že nenájdem, lebo neexistuje :)
TristanPRG

No keď som sa rozbehol, tak do tretice niečo dám to témy, kde tých "prepisov" moc nie je..z nedávna, či noci na dnes.
Pokus o rozbehnutie jednej z konv. z toho mega postu: https://postimg.cc/tZWfLwrG
Obrázek
So, to archivujem a nechávam tak.

https://i.ibb.co/vqcTY76/96579227-15429 ... 0896-n.png
Druhá, ktorá ma ako milovníka vysokohorskej turistiky, so srdcom pre ferraty zaujala poriadne a možno vzťah k tomu i ju, ale
Ale z nejakého dôvodu som po jej "o to viac to obdivujem" mal zrovna na nič náladu, výpad kreativity a tak miesto toho nechať to tak, dal nejakú odkukanú Corona vetu. pak gif a pak vetu skrz Veľkonočný pondelok, čo za kreatívny výplod bolo to s rúškami, asi som chcel nejak spojiť s tučniakmi..asi vtipne, čo asi vyšlo, ale za mňa skončilo zle.
Je pravda, že vek by problém nebol, ale ak nič, plán bol minimálne potenciálne skvelá parťačka na ferraty a hory (a k tomu patriace :P ) ale asi tiež na archív...záverom.

Včerajšia sympatická Latino tanečníčka, ktorú asi zaujalo, že som vášeň už nejakým rokom našiel práve v Salse/Bachate.
https://i.ibb.co/zGGGnQV/96685941-24644 ... 6912-n.png
Ale chcel to myslím, tak moc pushnúť k tomu napísať svoje tri ako varim tančim súložím, až som to nedopushoval nikam:) a ešte tú noc, potencionálny jej záujem asi nadobro zabil.

No a na záver jedna z tých rovnako v úvode obojstranne vydarených interakcii, ktorá padla na presune na WA.
https://i.ibb.co/s1cPfKH/A.png?fbclid=I ... Vdzsm0Dkxo
Až mi hlava neberie, ako sa jeden čas zaujímala až chcela vedieť, nech sa ráno ozvem s tým, čo som myslel a nedopovedal. Až po úplne skrátené správy, ktorých význam si správne ani vysloviť neviem:)
https://i.ibb.co/7j1FR60/96617681-54126 ... 8768-n.png
A tak pokus o presun n. 2 padol... keďže IG naozaj reprezentatívne nemám (aby to ukazovala kamarátkam) taký obyč, nie je nijak tajný a nedopátrateľný, ale radšej až po videní sa naživo.
Howk..:)
Odpovědět