Moje skúsenosti s Badoo/Tinder

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Panelák
Udělil poděkování: 65 x
Obdržel poděkování: 88 x

Příspěvek od Panelák »

Princ píše: 08 kvě 2020, 14:07 Tak všichni máme někdy těžké chvilky, ale to, jak se při nich zachováme, o nás hodně vypoví.

Za urážení mého mazlíčka Jirzy tě vylučuji z Klubové sekce.
Dost krutej trest a ja doufal ze z jeho deniku bude druhej hubert 🙄

Učim tanec v klubu.
Právník
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 10 x

Příspěvek od Právník »

TristanPRG píše: 08 kvě 2020, 11:32 ja to do toho idem v 99 perc. čisto spontánne, alebo až moc logicky, bez toho aby som sa zamýšľal čo aká správa spôsobí, kam to povedie, či aký cieľ,.. preto sa do toho potom ľahko zažrať a stratiť v tom. Naopak keď začnem až moc analyzovať čo, ako..aby to viedlo von k sexualizácii ide to vždy do kopru:) Nastaviť koncepciu..je za mňa osobne ako stretnúť jednorožca :)
Já nevím, podle mě až moc přehnaně tlačíš na pilu. Prostě se uvolni a snaž se nepsat tak křečovitě vypadající věci. Mně kdyby holka psala "o seznámení s babičkou, o svatební noci nebo o tom, že jsme už vlastně manželé", aniž bychom se někdy viděli, tak už pomalu beru nohy na ramena (i když je jasné, že to myslí jen jako legraci).
TristanPRG
Udělil poděkování: 64 x
Obdržel poděkování: 48 x

Příspěvek od TristanPRG »

Tak ja si dám tú prácu spísať niečo s obrazovou prílohou, čo by mohlo, možno, mať prínosť pre niekoho aby sa vyvaroval podobných chýb, ktoré ja robím stále dokola a dokola a vy to tu zaspamujete úplne nerelevantými príspevkami? Bežte fakt niekam, zmazať a prečistiť.
Panelák

Příspěvek od Panelák »

aldot píše: 08 kvě 2020, 14:04 kokot skurveny prijeb
a

ny
Ahoj Aldote,

chápu, že už jsi zoufalý, ale nechovej se jako malé dítě. Zkus na chvíli vypnout forum, jdi ven, na slunicko, zabehej si, nebo si dej nejakou jinou formu pohybu. Vecer se vrat a probereme tvoje fotky :)

S přáním krasného dne,

Tvůj milovaný Jirza.
Učim tanec v klubu.
Saty
Udělil poděkování: 43 x
Obdržel poděkování: 68 x

Příspěvek od Saty »

Aldote, zdejší nejmenovaný člen komunity mi poskytl tvé fotky. Ty jsi typický skinny fat. Hubené ruky, nohy ale velké břicho. Chce to fakt více cvičit, nabrat svaly a shodit do bříško, pokud piješ pivo tak nejlepší ho přestat pít ale to už může být hodně náročné, hlavně pro Čecha :)
aldot
Udělil poděkování: 224 x
Obdržel poděkování: 40 x

Příspěvek od aldot »

Saty píše: 08 kvě 2020, 15:33 pokud piješ pivo tak nejlepší ho přestat pít ale to už může být hodně náročné, hlavně pro Čecha :)
joj, veď toto :D
Net: 6 (Badoo: 3 Zoznamka: 1 Pokec2) Naživo: 2
aldot

Příspěvek od aldot »

JirZa píše: 08 kvě 2020, 14:10 Dost krutej trest a ja doufal ze z jeho deniku bude druhej hubert 🙄
ja som princovi navrhoval že celé forum read only a iba môj denník bude read&write.
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1786 x

Příspěvek od Princ »

Ty by ses měl pár lidem hlavně omluvit a ne tu psát jako by nic.
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
Princ

Mýtus, že fotky jsou o vzhledu

Příspěvek od Princ »

Hoši byl jsem naštvaný, že se tu šíří ten mýtus fotky = vzhled. Uvědomil jsem si ale, že je to má vina. Nikdy jsem o tom nenapsal a automaticky jsem předpokládal, že lidé chápou věc, o které jim nikdo neřekl. Proto jsem dnes dopsal vysvětlující článek:

Krásné versus Přitažlivé fotky
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
Panelák

Příspěvek od Panelák »

aldot píše: 10 kvě 2020, 10:26 ja som princovi navrhoval že celé forum read only a iba môj denník bude read&write.
Podívej se, ty máš očividně fakt velké psychické problémy, asi dost nízká sociální i emoční inteligence( viz tvuj popisek a profilova fotka, kdybych podle tohodle chování měl tipovat tvůj věk, bylo by to kolem 7let no, cca ta první třída na základce, tam ty děti se takovými způsoby navzájem urážejí) plus jsi hodně zoufalý, působíš zoufale tady na fóru, jsem si jistej že i v konverzaci s ženami, a když to tu poznáme my, oni jistě také. To je problém. Ani ne tak ten vzhled( když to na jednej fotce šlo, proč ne ty ostatní), jen to asi nechce si hrát na něco co nejsi.

Toť moje poslední reakce na tebe a tvoje zoufalé kopání kolem sebe. Ještě by mě zajímalo jestli máš i jiná fóra kde se takhle projevuješ. Nedivil bych se tomu.

No nic, přeji ti hodně štěstí ve tvém lovu na seznamkách a doufám, že se z toho brzy dostaneš. Rád tě někdy potkám na nějaké akci, můžeš mi svoje názory říct do očí.

Hezký zbytek dne, Aldote :)
Učim tanec v klubu.
Princ

Příspěvek od Princ »

Mě vždy rozesmívá, že Aldot je bývalý učitel. Škoda, že sem můj někdejší matikář taky nechodí urážet Jirzu :D

aldot

Příspěvek od aldot »

fuck off
Princ

Příspěvek od Princ »

Je to tu zas :D

Saty
Udělil poděkování: 43 x
Obdržel poděkování: 68 x

Příspěvek od Saty »

Fight! Fight! Fight! Přijímám sázky, 2:1 na Jirzu :)
Gargamel
Udělil poděkování: 51 x
Obdržel poděkování: 19 x

Příspěvek od Gargamel »

Princ píše: 10 kvě 2020, 12:39 Mě vždy rozesmívá, že Aldot je bývalý učitel. Škoda, že sem můj někdejší matikář taky nechodí urážet Jirzu :D
Omlouvám se, ale nějak jsem nepochopil vtip. Na většinu učitelů ze školy bych raději zapomněl, protože většina z nich si na nejen na mě léčila své mindráky. Urážely mě i jejich časté představy, že se dají žáci rozdělit na chytré (univerzály, kteří prostě umí všechno a co neumí, to se naučí - omyl č. 1) a blbé (neumí nic, absolutně nic a neexistuje nic, co by jim šlo nebo co by byli schopni se naučit - omyl č. 2). Kromě toho jsem byl učitelstvím poškozen i jinak. Dokonce i moje ségra je učitelka. Jedna z mých dobrých kamarádek je učitelka, ale to je zrovna to, co mě na ní nejvíc děsí. Je sice moc hezká a chytrá, ale za přítelkyni bych jí fakt nechtěl ani náhodou.
Odpovědět