Moje skúsenosti s Badoo/Tinder

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Wixe
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 18 x

Špatný pocit

Příspěvek od Wixe »

petrpan píše: 20 říj 2020, 09:36 Nevím, jak to vyřešit, ale mám špatný pocit. Jde o to, že mám tidner, badoo..na badoo se daří o dost lépe a mám domluveno více rande, kde holky hledají vážný vztah. Jak se zvykem a doporučeno, mám to rozpracováno na více frontách. Ale právě mám špatný pocit z toho, že to hraju s více holkami naráz, ona mi pak píše třeba zlato atd. a já mezitím píšu s jinou, se kterou jsme se ještě neviděli, ale plánujeme to. Zase je dobré mít rezervu, ale i tak. Přijde mi to, jako bych je podváděl, přitom ony samy so beztak píši s mnohem více kluky než já holky a dost možná to píšou každému.
Prostě mám pocit, že když budu chodit ven nebo se poznávat s více holkami naráz, tak nemám takovou šanci něco budovat s tou jednou konkrétní. A pak kdybych náhodou zbylé odpálkoval s tím, že s touto to půjde a ona mě pustí k ledu, tak jsem zase tam, kde jsem začal. Na jednu stranu se mi líbí chodit s více holkami ven, sbírám zkušenosti v komunikaci a poznám jejich chování, které pak můžu aplikovat na jiné. Zatím jsem měl maximálně líbání, ale i to je pokrok.

Jak toto děláte? Když to vypadá s jednou holkou nadějně, tak stále udržujete nějaké další v "naději", setkáváte se s nimi, kdyby náhodou ta první nevyšla a s ni se "oťukáváte"?

Další věcí je, že kdybych si nějakou takovou našel, tak nemám jistotu, že ji udržím. Nebo takhle, když se rozhodne být se mnou, budu pro ni atraktivní a zajímat ji. Ale v dnešním světe online ji může psát x dalších týpků lichotky, úchylné zprávy a podobně, zapne si tinder, tam na ni vyskočí milion nabušených frajerů a s jakýmkoliv si může jít užít kdykoliv si luskne prstem. To aby taková holka byla doma uvázaná snad u topení D
To rozehrání na více stran (mít v rotaci několik až desítky žen) není důležité jenom proto, abys měl nějakou do zálohy, když ti tvá favoritka odpadne, ale hlavně proto, aby jsi nelpěl právě na té jedné favoritce (ideální je, aby žádná favoritka vlastně nebyla), protože pokud se budeš snažit o nějakou více, tak pravděpodobně uděláš nějakou chybu, budeš moc needy, vlezlý atd. Navíc ona tak lehce vycítí, že nemáš jiné a je pro tebe vlastně jediná možnost, takže tě má jistého, přestane se snažit a její zájem opadne.

huyer
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 7 x

Příspěvek od huyer »

Tak chlapci, vidím že sa moja téma nejako otvorila.. celý ten rok som využíval Badoo a Tinder aktívne s nejakými prestávkami..
Zhodnotím preto v skratke moje úspechy aj neúspechy po pravidelnom používaní týchto appiek a pridám aj pár ďalších postrehov..
Koniec koncov to píšem preto, lebo Badoo aj Tinder si definitívne mažem a už sa k nim nikdy nevrátim :)

- Appky všeobecne dodrbávajú real game.. aspoň u mňa..nemal som problém osloviť ženu, ktorá sa mi páčila a vypýtať si od nej kontakt, odkedy som sa viac koncentroval na appky som si všimol, že ako keby odišlo zo mňa kúsok chlapa a spoliehal sa len na appky.. veď, načo budem prekračovať svoju komfortnú zónu, keď môžem prísť domov, dať pár like-s a bum , je to tam, že? :lol:
- Nevýhodou každého stretnutia z appiek je už to, že to stretutie je z tej appky.. teda, stretnú sa dvaja diamentrálne odlišní ľudia, ktorých prakticky nespája nič, iba akási povedomá zúfalosť a akože sympatia, ktorá je stále len takou virtuálnou ilúziou.. u ženy je akceptovateľné, keď tieto appky používa, muž tým automaticky stráca kúsok "mužstva".. podvedome..
- Ženy, ktoré používajú appky dlhodobo a nebodaj z nich majú aj viacero vzťahov sú úplne nevhodné do vzťahu. prečo? Lebo ich mechanizmus funguje jednoducho.. problém = rozchod a rozchod = obnova Badoo a o pár dní, max. týždňov ďalší na rade, ktorý snáď nebude mať takú chybičku, akú videla na vás..
- Hlasovky zvyšujú príťažlivosť a spojenie "online".. každá, ktorej som začal odpovedať hlasovkami namiesto textu bola otvorená reálnemu stretnutiu.. ukazujete tým sebadôveru, sebavedomie..
- Keď som písal v prvom príspevku, že som mal na začiatku problém s dotykmi a pretavením stretnutia do inej roviny, to sa časom zmenilo.. a uvedomil som si, akú obrovskú chybu som robil..na "rande" netreba kecať o hlúpostiach, odporúčam sa vyvarovať dlhým filozofickým témam, nudným témam o škole, práci, živote..slová totiž iba zabíjajú čas, dôležité je budovať spojenie.. humorom, neverbálnou komunikáciou, flirtovaním, komplimentami..

Suma sumárum.. za ten rok som bol takmer pol roka vo vzťahu, mal pár jednorázoviek, 2 slečny sa do mňa zamilovali a tlačili do do vzťahu, avšak z mojej strany tam nebola sympatia, v ďalších dvoch prípadoch som sa zas namotal ja na omnoho mladšie slečny (19 a 20 r.) avšak nebolo to zrejme vzájomné.. to sú tie pozitívne výsledky.. negatívne ani nerátam, pretože som bol na XY stretnutiach, ktoré boli úplným failom, parkrát som cestoval 2 hodiny autom tam a 2 naspať s tým, že po 5 sekundách som vedel, že stratím iba hodiny času a s danou slečnou by som nikdy nič nemal ani kebyže sa nadopujem viagrou a zapijem to pol litrami vodky :lol: raz som bol so slečnou dohodnutý na to, že si dáme u mňa víno a pod.. skončilo to tak, že sme si dali pohár vina v meste, za pol hodinu neprehovorila takmer ani jedno slovo, po pol hodke ma prestalo baviť sa rozprávať sám so sebou a poslal som ju domov :lol: keď to tak zrátam všetko dokopy, výsledok je jednoznačný.. a to je ten, že človek musí investovať neskutočne veľa času a energie s veľmi slabým výsledkom.. za čo jediné som týmto appkám vďačný je jedna baba, ktorá je pre mňa niečo ako BFF a komunikujeme spolu už pol roka nonstop.. inak všetko, čo som tam stretol bolo dočasné, krátkodobé, prázdne, bez zmyslu.. avšak.. berte ma s rezervou, ťahá mi na 30 takže už fungujem trošku ináč, a tiež nepretiahnem úplne všetko a čo sa týka vzťahu, tak som tak extrémne vyberavý, že koniec..

Čakám kým skončí lockdown a idem hor sa do mesta na street ako skutočný chlap, ktorý má gule, pretože pri tom badoo sa mi nejako zmenšili :lol:
Uniq
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 3 x

Příspěvek od Uniq »

ok , vcera mi moja milenka ukazala svoj tinder a bolo to, pochopil som...je to kocicka, takze nema nudzu - 99+ lajkov. xyz sprav. kazdy druhy chlapik co sa jej tam zjavil pri svajpe do prava bol match...takze netvrdim ze randit cez tinder ci badoo sa neda, ale maju to holky dost lahke a casto im to potom stupa do hlavy sa mi zda...anyway good luck everybody 8-)
LoArmistead
Udělil poděkování: 41 x
Obdržel poděkování: 74 x

Příspěvek od LoArmistead »

Než zakládat novej topic, dám to radši sem.

V poslední době se zamýšlím nad jednou věcí - čím dál tím víc ženských profilů na Tinderu vypadá následovně - dvě selfíčka, jméno, údaj o vzdálenosti a konec. Pro mě je to od tý holky jasný poselství - jsem hezká a vim, že tu stejně budu mít stovky matchů, tak co bych se snažila, koukej vzít za vděk selfíčkem a lajkovat. Mně to hrozně odrazuje, jednak kvůli tomu co píšu a pak taky proto, že se strašně těžko otevírá konverzace, když se neni čeho chytit. Nechce se mi do tý holky investovat (tim, že jí oslovim) ve chvíli, kdy ona sama do toho seznámení neinvestuje nic, jen sedí a čeká. A ptám se vás - je tenhle můj přístup toxic? :D Klidně může být, jelikož v covid době už jsem se digi hrozně přejedl.

Případně - jak vy řešíte tyhle profily, kde se neni čeho chytit?
-32 yrs-fuckin elephant-žádnej krasavec, všechno si musí poctivě odmakat, tak se přestaňte vymlouvat na vzhled-"beards & tattoo"-kouzlo upřímnosti-
Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1785 x

Příspěvek od Princ »

Tak to je na tobě, jestli chceš raději psát více ženám, nebo déle vybírat, vyfiltrovat ty, které podle tebe neodepíšou, a pak psát méně zpráv s vyšší účinností (pokud je odhad správný).
Nezamotejte se příliš do toho, co DĚLAT. Svádění je celé o tom, kým JSTE. Proč před holkou něco narychlo tahat z hlavy, když můžete přitažlivost bez námahy prostě vyzařovat?

Zažijte to, co zažívají chlapi, kterým to s ženami jde přirozeně, i když o tom nikdy nic nečetli! Zažijte ten pocit, kdy je svádění PROSTĚ SUPER! Získejte Autentické charisma
Wixe
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 18 x

Příspěvek od Wixe »

LoArmistead píše: 22 bře 2021, 15:58 Než zakládat novej topic, dám to radši sem.

V poslední době se zamýšlím nad jednou věcí - čím dál tím víc ženských profilů na Tinderu vypadá následovně - dvě selfíčka, jméno, údaj o vzdálenosti a konec. Pro mě je to od tý holky jasný poselství - jsem hezká a vim, že tu stejně budu mít stovky matchů, tak co bych se snažila, koukej vzít za vděk selfíčkem a lajkovat. Mně to hrozně odrazuje, jednak kvůli tomu co píšu a pak taky proto, že se strašně těžko otevírá konverzace, když se neni čeho chytit. Nechce se mi do tý holky investovat (tim, že jí oslovim) ve chvíli, kdy ona sama do toho seznámení neinvestuje nic, jen sedí a čeká. A ptám se vás - je tenhle můj přístup toxic? :D Klidně může být, jelikož v covid době už jsem se digi hrozně přejedl.

Případně - jak vy řešíte tyhle profily, kde se neni čeho chytit?
Tak udělej to stejný. Oškubej svůj profil na 2 selfíčka a jméno. Holka si řekne stejný poselství co ty - asi mívá hafo lajků, na co by se ten playboy snažil. Ten to bude s holkama umět, tak mu dám lajk. Navíc vynikneš z davu, kdy ostatní borci tam mají slohovky v biu a celá alba fotek a budeš tajemný :D. Však ať se snaží taky ony ne. Dej vědět :)
Maximus01
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od Maximus01 »

Hele,jsem charismatický, a v celku pohledný, pracovně pro ženy asi zajímavý. Ale rozhodně nejsem fotogenický. Tak na tundru a jiných seznamkach zbydou malý, třeba i holky s normální postavou, ale s predispozicí k tloustnutí. A na ulici potřebuji parťáka,abych zlomil začátek..pokud to udělám,dám dobrý výkon. Jen dlouho jsem se potácel ulici a nebyl schopný to udělat.Nechci se nechat zneužívat,využívat jako platící spolubydlící od další holky. Klidně bych žil v komunitě.
surfernamare
Udělil poděkování: 89 x
Obdržel poděkování: 100 x

Příspěvek od surfernamare »

Fotogenicky znamena, ze dobre vyzeras na kazdej fotke. Dobry fotograf ti spravi fotku kde dobre vyzeras, aj ked nie si fotogenicky. A fotky, kde robis extremny sport (nie zas moc extremny), alebo kde vystupujes pred ludmi su dobre vzdy.
na ulici potřebuji parťáka,abych zlomil začátek
Nie, praveze to potrebujes zlomit sam :D
petrpan
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 2 x

Holka nepřišla

Příspěvek od petrpan »

Stalo se vám někdy, ze holka na domluvené rande nepřišla? Shodli jsme se v pondělí v noci a psali si, všechno v pohodě a sama navrhla, ze v úterý jdeme na rande. Já napsal čas a místo, všechno Ok. Protože nebylo počasí Ok, domluvili jsme venku procházku a k ni na film který mimochodem navrhla ona sama :mrgreen: No všechno v pohodě, v úterý jsme si potvrdili, prý je na cestě a tyhle věci, cekam na místě asi 10 minut a nic. Říkám si ze má asi zpoždění, tak ze kouknu jestli nenapsala. A najednou vidím ze jsem v bloku a holka nikde :mrgreen: nechápu :D
Je mi fuk ze nepřišla, do centra jsem musel tak i tak a pak si náhodou domluvil něco jinyho. Spis mě zajímá proč tohle dělají ;) stalo se to poprvy
surfernamare
Udělil poděkování: 89 x
Obdržel poděkování: 100 x

Příspěvek od surfernamare »

To sa stava furt :D niektore maju v sobotu doobeda zrazu vela skoly, ine sa neseru a hned blokuju
Odpovědět