Odemkni svou nejatraktivnější možnou verzi! 💘🚀 Přitažlivost právě vyšla!

Moje skúsenosti s Badoo/Tinder

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
huyer
Obdržel poděkování: 3 krát

Příspěvek od huyer » 24 led 2020, 22:59

Chcem tu zhrnúť len pár poznatkov z praxe, ktoré som nazbieral počas 2 mesačného používania Badoo/Tinderu.
Prvotným cieľom digi-game je rande, to ostatné čo nasleduje je už "real shit", takže budem riešiť iba tú virtualitu..

Tinder:

Neviem, ako to je v CZ, prevažne v Prahe, na Slovensku je však Tinder málo populárny, obzvlášť v menších mestách..
Presrdiečkoval som všetko dostupné v priebehu pár dní, potom to zapol iba raz za čas a "dosrdiečkoval" tie, ktoré sa registrovali od tej doby alebo pribudli v meste, v ktorom sa nachádzam.
Vačšinu zhôd tvorili Maďarky, Poľky, Ukrajinky vzdialené 100+ km..
Mimo toho mám pocit, že vačšina báb na Tinderi má vypnuté notifikácie, pretože odpisujú tak raz za 6 hodín alebo po swipovaní rovno appku odinštalujú, nakoľko sa odpovede nedočkám vôbec (a to nie som z tých, ktorí píšu v prvej správe "ahoj")..
Na Tinderi určite netreba srdiečkovať všetky ženy zaradom, všimol som si, že čím viac srdiečok dám, tým menej zhôd dostanem.. a naopak :lol: čím ste vyberavejší, tým je váš profil hodnotený ako viac atraktívny, zrejme..
Každopádne = z celkového počtu 75 zhôd som mal celkovo 0 rande a približne 10 "small talkov", ktoré nikam neviedli a časom skončili..

Badoo:

Badoo som začal používať s 5 rokou starou"random photo", doslova momentka v pyžame, rozmazaná, proste celé zle..nejako som si nahováral, že fotka dôležitá nie je :lol: potom to tak aj vyzeralo.. úplné minimum zhôd, kedže som nemal s text-game predtým skúsenosti, vôbec som nemal poňatia o čom a ako písať, takže aj keď už nejaká žena na moje trápne "ahoj" odpísala, konverzácia končila po pár správach :lol:
Na viac ako mesiac som si dal od Badoo pauzu..
Potom som však zmenil fotku, zistil som, že je dôležité dať takú fotku, ktorá vzbudzuje atraktivitu..ja mám napr. priezračné modré oči a z IRL skúsenosti viem, že dosť žien to priťahuje, takže sfotil som sa v takom svetle, aby oči a tmatvá brada boli najvýraznejším elementom na fotke..neriešil som ani BIO, ani fotky v spoločnosti, na výletoch, ani nič podobné.. a zrazu mi telefón začal pípať takmer nonstop, baby mi písali samé (niekedy na prekvapenie aj tie "lepšie" kúsky), keď som poswipoval 5 minút, vybehlo mi hneď niekoľko zhôd, na 9 z desiatich správ som dostal aj odpoveď..ďalšia vec, ktorú som zistil - ak si pre ženu atraktívny, je prakticky jedno, či navrhneš stretnutie po piatej správe alebo po dvoch týždňoch, s najvačšou pravdepodobnosťou pozvanie príjme.. v skratke - 90 percent úspechu na badoo je tvoja profilová fotka, ktorá musí vzbudzovať u žien príťažlivosť.. oproti Tinderu je tam dosť profilov aktívnych a baby odpisujú,resp. trávia čas na badoo omnoho častejšie než na Tinderi..
Skúsil som aj premium službu za 200 kreditov (tj. 4 eurá myslím) - v momente, ako som si to aktivoval, chcel som tie peniaze využiť naplno, takže som bol online niekoľko hodín a swipoval - výsledok bol cca. 15 zhôd, niekoľko správ, niekoľko návštev profilu.. v konečnom dôsledku bol však efekt nulový - čím viac má človek otvorených konverzácii, tým menej sa dokáže jednotlivo venovať tým dôležitým..vačší efekt má venovať sa dôsledne jednej-dvom, než 15tim sporadicky a nepremyslene..
Každopádne - z celkového počtu 100+ zhôd som mal v priebehu necelých dvoch týždňov 6 rande.. bohužiaľ, ani jedno nedopadlo happy endom, to je však už problém s mojou "real game", resp. budovaním atraktivity, zvádzaním, flirtovaním.. :roll:

Záver:

Pokiaľ nemáš vybudovanú real-game, všetky zhody a rande ti budú úplne k ničomu.. :shock:
Virtuálna hra je o výzore, tá skutočná o charizme a spojení..
Keď si to tak spatne uvedomujem, u mňa to na rande haslo tým, že pokiaľ ženu nepoznám dlhšie, správam sa ku nej chladne ako sociopat.. :ugeek:
takže, žiadne dvojzmysly, žiadna snaha o budovanie príťažlivosti, žiadne dotyky, žiadne komplimenty, iba niekoľkohodinové "bla bla bla" :oops:
Aj preto som sa namotivoval ku zmene a začal prispievať do tohto fóra :twisted: viac už v mojom denníku, ktorý plánujem

aldot
Poděkoval: 138 krát
Obdržel poděkování: 27 krát

Příspěvek od aldot » 23 úno 2020, 07:52

huyer a mne tu viacerí tvrdia, že na výzore nezáleží.

a pritom mám rovnakú skúsenosť s badoo i iných zoznamiek. a je jedno či dávam like alebo napíšem. ak vôbec, tak niekto len jednoslovne odpíše a nikdy viac.
vystriedal som celý repertoár fotiek, aj spoločne s inou ženou, umelecké z prirody, momentky(nie selfie)... na Facebooku som každú fotku snažil vtipne popísať.
žeby to bolo tým, že mám hnedé oči? hold smola.

ak nemám foto tak buď nereaguje alebo prvá správa "pošli foto"
ak mám foto tak max like 1 či dve aj to 200+km, ochotná si len písať, nie stretnúť sa.

huyer
Obdržel poděkování: 3 krát

Příspěvek od huyer » 24 úno 2020, 18:50

aldot píše:
23 úno 2020, 07:52
huyer a mne tu viacerí tvrdia, že na výzore nezáleží.

a pritom mám rovnakú skúsenosť s badoo i iných zoznamiek. a je jedno či dávam like alebo napíšem. ak vôbec, tak niekto len jednoslovne odpíše a nikdy viac.
vystriedal som celý repertoár fotiek, aj spoločne s inou ženou, umelecké z prirody, momentky(nie selfie)... na Facebooku som každú fotku snažil vtipne popísať.
žeby to bolo tým, že mám hnedé oči? hold smola.

ak nemám foto tak buď nereaguje alebo prvá správa "pošli foto"
ak mám foto tak max like 1 či dve aj to 200+km, ochotná si len písať, nie stretnúť sa.
Výzor je jednoznačne najdôležitejším faktorom v online priestore, real game je zasa o niečom inom a tam úplne zaostávam..
Ja mám v tomto šťastie, pretože výzorovo som pre vačšinu žien atraktívny typ, ALE na druhej strane svoj "cheat" úspešne zabíjam svojou neschopnosťou budovania príťažlivosti, vyjadrovania emócii/sympatií, chladom.. nedajbože dať najavo na rande, že mi ide aj o niečo iné, ako len o prázdny pokec :roll: čo tým chcem povedať? že v konečnom dôsledku som na tom rovnako ako ľudia, ktorí majú 1 zhodu mesačne a 1 rande za rok.. pretože výsledok je rovnaký = 0 žien z online priestoru v posteli :lol: teda ak nepočítam náklady za rande + ušlú mzdu :lol:
naposledy ma jedna ženská z badoo po druhom stretnutí pozvala k sebe domov... skončilo to tak, že som vypil čaj, ktorý mi spravila a šiel domov :roll:
ale to už zachádzam mimo tému..
vzhľad je v online priestore určite 90-95 percent úspechu.. veľa žien odo mňa pýta viac fotiek, pre overenie, či fakt vyzerám tak ako na tých troch, ktoré tam mám.. všetky ženy až na jednu sa spýtali pred dohodnutým stretnutím na moju výšku.. s ďalšou som mal dohodnutý sex a pre "overenie" odo mňa pýtala fotku "toho čo ju čaká" (nakoniec som cúvol, lebo nebola môj typ) .. rovnako z opačného garde - jedna mi napísala prvá, celkom slušný kus (tak 8/10).. písali sme asi týždeň, mala prísť do mesta odkiaľ som, pomaly to už bola láska cez internet.. nakoniec som jej poslal fotku z posilky - jej reakcia "cože? ty si taký nabitý??" .. odvtedy nejako uviazla komunikácia :lol:
ženy na online zoznamkách určite riešia v prvom rade vzhľad, na stretnutí je to už o budovaní atmosféry a príťažlivosti..

Gargamel
Poděkoval: 42 krát
Obdržel poděkování: 17 krát

Příspěvek od Gargamel » 25 úno 2020, 00:45

huyer píše:
24 led 2020, 22:59
Neviem, ako to je v CZ, prevažne v Prahe, na Slovensku je však Tinder málo populárny, obzvlášť v menších mestách..
Presrdiečkoval som všetko dostupné v priebehu pár dní, potom to zapol iba raz za čas a "dosrdiečkoval" tie, ktoré sa registrovali od tej doby alebo pribudli v meste, v ktorom sa nachádzam.
Vačšinu zhôd tvorili Maďarky, Poľky, Ukrajinky vzdialené 100+ km..
Ta taktika olajkovat všechny a teprve potom si vybrat mě napadla taky, ale pak jsem si někde přečetl, že to je špatně, protože v takovém případě zafunguje nějaký algoritmus, který tě vyhodnotí jako spammera, potichu tě vyřadí a nedostaneš tím pádem žádný match.

Jinak, ohledně té vzdálenosti ... ta se dá nastavit v nastavení, stejně jako požadované věkové rozmezí.

Nemám moc velkej testovací vzorek, většina mých kamarádek je zadaných, ale viděl jsem třeba, jakým způsobem jedna kamarádka používá Tinder. Text nečte, kouká jen na první fotku, rozhoduje se v řádu sekund. Stejně tak mi říkala, že ta vybraná fotka má dost velkej vliv. Když si na zkoušku vyměnila hlavní fotku, tak měla shody s trochu jinýma typama chlapů (docela to ukazuje, že většina si prohlídne jen tu první fotku). Druhá kamarádka ty popisky četla a když tam měl někdo nějaký debilní text, tak dávala křížek, i když se jí třeba podle fotky jinak líbil, protože by fakt nerada nějakýho hezkýho debila.

Jo, ty oči jsou poděl. Taky nemám modrý oči a hrozně mě to sere. Připadá mi, že jsou lidi s modrýma očima atraktivnější. Možná by se to dalo nafejkovat barevnýma kontaktníma čočkama, ale to by asi nebylo moc fér. Před lety jsem nechtěl nosit brýle, tak jsem zkusil napřed kontaktní čočky a to jejich každodenní nandavání ráno bylo takové peklo, že jsem si ty brejle nakonec radši pořídil.

Mám skoro 2 metry, což je výhoda, protože většina holek řekne, že nechce chlapa, co by byl menší než ona. Fakt si nepamatuju, kdy jsem naposledy viděl holku, co by byla vyšší než já. Přesto je mi to k ničemu, protože na Tinderu a obecně ani na seznamkách tu vejšku prostě nejde prodat. Možná jedině, kdybych se nechal vyfotit před dveřma, aby bylo patrné, že mám často co dělat, abych se nepraštil o horní futro. Lidi na seznamkách totiž dost lžou a holky to ví. Slyšel jsem některé holky si stěžovat, že měl někdo na profilu výšku 1,90 m a podobně nebo to tvrdil v konverzaci a potom, když se s tím dotyčným sešly, tak zjistily, že má stěží metr a půl. Holky podobné "triky" dělají taky. Fotka z doby, než přibrala 30 kg, případně fotka vyfocená z takového úhlu, aby zakryla jisté estetické vady/nedostatky/špeky, nebo oblíbené fotky s kamarádkou, kdy dotyčná je většinou ta ošklivější a ještě v horším případě přijde na schůzku holka, která si na té fotce není vůbec podobná (protože ta fotka na profilu byla odněkud vypůjčená - třeba od kamarádky).

Mám trochu problém uvěřit, že Tinder, Badoo a podobné nejsou o vzhledu. Pokud to není o vzhledu, tak je to alespoň o marketingu, že člověk sice nemusí bejt nějakej model, ale musí se umět nějakým způsobem "prodat" - tím profilem zaujmout. Babiš je hroznej zmrd, vidlák, zloděj, buran a lhář a pro lidi udělal leda tak velký hovno, ale protože má velmi kvalitní marketéry a imagemakery, kteří se mu starají o propagaci a image, tak jeho zkurvená strana vyhrává opakovaně volby.

Ivo333
Poděkoval: 4 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo333 » 30 bře 2020, 15:52

Ahoj, mám to podobné, více shod a rande mam na badoo, než na Tindru. Bohužel také žádné rande nedopadlo happyendem, buď nezájmem z mé strany nebo i ze strany ženy. Ale našel jsem na badoo i kamarádky,

Rád bych si ještě procvičil real game, nějaké rady?

metalcore

Příspěvek od metalcore » 31 bře 2020, 10:43

Žďár, mám tu zkušenost, že Tinder je oproti Badoo na houby...co se týče úvodní foto, tak určitě funguje, ale přijdete mi, že kupa holek by si jen psalo a to pak postupně vyprchá

Ivo333
Poděkoval: 4 krát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo333 » 01 dub 2020, 08:00

Měl jsem sice pár osobních setkání i na Tindru, ale to už je dávno, poslední dobou, když mám nějakou shodu, tak se mi zdá, že si toho na Tindru holky ani nevšimnou, badoo je lepší, i když teď také nahouby, protože nevím, kdy se s nimi budu moct setkat a psát si s nimi měsíc, bez setkání ke na prd

Horrson
Poděkoval: 19 krát
Obdržel poděkování: 15 krát

Příspěvek od Horrson » 01 dub 2020, 09:19

Zdar, taky teď zkouším Badoo, zatím to hodilo pár shod, rande snad nebudou až nějakej nepřekonatelnej problém. Dvoječky přece soudruh Bureš nezakázal :mrgreen: Hold to nebudou kafíčka, vínečka, zmrzlinky, ale znám v okolí pár pěkných míst. A internet jsem vyřešil kreditovkou od tmobilu, takže mně velkej bratr nenajde. A můžou se tam kravaťáci stavět třeba na hlavu.

Možná paradoxně je pro ně ta digi takovej ukázkovej výstup z komfortní zóny, totálně netuším, co dělám, jak to dělám a proč to dělám, a zda vůbec je ta moje koncepce životaschopná. Dal by si tady někdo práci a shrnul užitečný rady a tipy jak vést komunikaci? Scicors myslím že je na tuhle problematiku expert :)

PS: neumím zacházet ani s fakebookem, mám ho jen kvůli messengeru, jinak bych ten omnivirus v životě nepustil do svých strojů
The only thing worse than being wrong is staying wrong.
-Sun Tzu

Ženský jsou moje prokletí, zvlášť ty, kvůli kterým chlapi mění závěti

hudasm
Obdržel poděkování: 1 krát

Příspěvek od hudasm » 19 dub 2020, 17:15

Ahoj chlapi,

mám dotaz, jak u digi řešíte když holka jednou odepisuje, jednou zase ne (na začátku)?

Mám to pushnout a zeptat se jí rovnou na číslo (posunout to dál)? Nebo chvíli hrát mrtvého brouka?

Nemám moc čas trávit hodiny na seznamkách a např. se oba míjíme kdo je zrovna online a je to takové roztahané.

Díky

Saty
Poděkoval: 36 krát
Obdržel poděkování: 37 krát

Příspěvek od Saty » 25 dub 2020, 11:57

Po týdnu jsem si znovu založil tinder. 140 lajku za 12 hodin a to bez prémia/golden. Dejte 1000 Kč profi fotografovi za fotky, fakt je to skvělá investice :)

aldot

Příspěvek od aldot » 25 dub 2020, 12:26

lajk je jedna vec a stretnutie druhé. Aj keď v tvojom prípade nepochybujem ani o úspešnosti v zakončení stretnutia..

Gargamel
Poděkoval: 42 krát
Obdržel poděkování: 17 krát

Příspěvek od Gargamel » 25 dub 2020, 17:10

Saty píše:
25 dub 2020, 11:57
Po týdnu jsem si znovu založil tinder. 140 lajku za 12 hodin a to bez prémia/golden. Dejte 1000 Kč profi fotografovi za fotky, fakt je to skvělá investice :)
Tak to gratuluju ;). Alespoň někomu to funguje.

Byl jsem u profesionálního fotografa třikrát, pokaždé u jiného. Dopadlo to vždycky katastrofálně. Ta první fotka byla příšerná, i na pracovní životopis mi přišla strašná, ani už nevím, kolik jsem platil, ale rozhodně to za to nestálo. Ten druhý fotograf docela dost retušoval, ale nemůžu říct, že bych byl s těma fotkama spokojenej. V tom třetím případě taky žádná sláva. Několika holkám jsem ty fotky ukazoval, ale žádná mi nechtěla říct pravdu, že to je fakt strašný. Zkusil jsem tu profi fotku na Tinderu ... výsledek 0 matchů za měsíc. Mám asi nějaké divné zrcadlo. Když se do něj kouknu, není to tak hrozné, pak mě ale někdo vyfotí a je to děs.

aldot

Příspěvek od aldot » 25 dub 2020, 17:24

Gargamel píše:
25 dub 2020, 17:10
Mám nějaké divné zrcadlo. Když se do něj kouknu, není to tak hrozné, pak mě ale někdo vyfotí a je to děs.
toto sa aj mne deje. V zrkadle pohoda a cvak tri fotky za sebou a každá vyzerá inak.

Vraj pomáha aj vtipný popis. Asi budem musieť k Hubertovi na kurz humoru, ten môj je hlboko pod bodom mrazu.

Princ
Poděkoval: 490 krát
Obdržel poděkování: 1395 krát

Příspěvek od Princ » 25 dub 2020, 17:29

Matche za den by měly být v desítkách, jinak je špatný profil.
"Přitažlivost potřebná k sexu je menší, než přitažlivost potřebná, aby vám žena dala kompliment."
Přitažlivost, 25. 5. 2020

aldot

Příspěvek od aldot » 25 dub 2020, 17:34

Princ píše:
25 dub 2020, 17:29
Matche za den by měly být v desítkách, jinak je špatný profil.
v prvom rade o fotke.

ale keď mám blbý ksicht, môžem vymýšľať, čo len chcem, nepomôže to.

Odpovědět