Telefonování (kočka z ulice)

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Thomas X
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od Thomas X »

Zdravím, včera jsem oslovil jednu kočku na ulici a mám číslo. S debatou jsem byl spokojený, akorát jsem hned zapomněl její jméno. Dnes večer jsem jí volal a po dlouhém zvonění mi to típla.

Tři dny zpátky se mi stalo něco podobného, balil jsem holky v klubu a dostal jsem dvě čísla (s jednou jsem se i kousal).
Ta s kterou jsem se kousal mi vzala telefon hned a přijala pozvání na rande, ale to je jiné téma... Té druhé jsem se ozval až po čtyřech dnech, třikrát jsem volal a třikrát to típla, pak jsem jí nechal být.

Nevím, jestli mám holce, kterou jsem poznal včera, ještě volat nebo jí napsat SMS? :?

Začal jsem si brát telefony teprve nedávno, dřív jsem si bral Fb nebo insta. Myslím si, že volačka je rychlejší cesta k tomu dostat holku na rande. Zkrátka vím hned na čem jsem. Chtěl bych znát názor taky ostatních, co používáte vy? :?:

Italienguy
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od Italienguy »

Může se i stydět, rozhodně lepší napsat smsku poté co to nezvedne než jí ještě 2x zavolat
Wixe
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 19 x

Příspěvek od Wixe »

Pokud to típla a už pak ani nenapsala sms nebo nezavolala zpět později, že nemohla zrovna nebo něco, tak je to imho passe a nemá zájem. Navíc nechceš přeci holku co není schopna/ochotna volat ať už z jakéhokoli důvodu, ne?
risktaker
Udělil poděkování: 19 x
Obdržel poděkování: 10 x

Příspěvek od risktaker »

Napsat sms. Mladá generace je asociální, spousta lidí radši googlí číslo než aby vzala telefon. Takže představení do sms. Něco jako "Ahoj, já jsem ten bla bla, jak jsme se potkali bla bla." Pak bych chvíli počkal a další den cinknul, když to típne, tak vyřešeno, nemá zájem. Jen prostě aby věděla, kdo volá. Aby se nestalo, že si myslíš, že holka nemá zájem, přitom ale ona myslí, že jí někdo volá s dotazníkem nebo slevou na hrnce. :D
surfernamare
Udělil poděkování: 89 x
Obdržel poděkování: 104 x

Příspěvek od surfernamare »

"Ahoj, já jsem ten bla bla, jak jsme se potkali bla bla."
Toto fakt nee, je to prilis nudne a slusne.
Lepsie je v nej znovu vyvolat tie emocie, napriklad ak ste sa spoznali na kolotococh: "Ahoj, este sa ti toci hlava? " (neviem ci je to nejak super hlaska, ale chapeme sa snad).
risktaker
Udělil poděkování: 19 x
Obdržel poděkování: 10 x

Příspěvek od risktaker »

surfernamare píše: 11 pro 2020, 14:41 Toto fakt nee, je to prilis nudne a slusne.
Lepsie je v nej znovu vyvolat tie emocie, napriklad ak ste sa spoznali na kolotococh: "Ahoj, este sa ti toci hlava? " (neviem ci je to nejak super hlaska, ale chapeme sa snad).
Jasný, chápeme se :-) Nemyslel jsem to doslovně. Samozřejmě nejlepší být originální a vztáhnout to na konkrétní situaci s emočním zabarvením. Šlo o to, aby z té sms pochopila, kdo volal :-)
Odpovědět