Jak ji pozvat ven přes fb?

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
averybadtime
Udělil poděkování: 3 x
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od averybadtime »

Ahoj,

snad píšu do správné sekce, pokud ne, snad mi to prominete, jsem tu nový.

Seznámil jsem se s moc fajn, sympatickou holkou na brigádě. Bohužel minulý týden už skončila, ale přidal jsem si ji na facebooku do přátel. Chvíli jsme si psali - pár zpráv. Nějaké zprávy měla delší než já a nebylo to žádné odsekávání, takže ji snad nejsem úplně putna. Jestli má přítele nevím, spíše ne, alespoň tomu nic takového nenasvědčuje (posuzuji podle FB). Chtěl bych ji pozvat ven, na "rande", jenže jakým způsobem? Jde o mi o konrétní větu, abych se když tak neztrapnil a zachoval dekorum. Moc se mi nechce ptát záporem ("nechceš?") ani tím příšerným ("můžu?"). Poradili byste mi? Co se týče místa rande, tak bych volil něco neformálního, nebudu ji zvát na večeři ani kupovat kytku, takže např. čajovna, limča, zmrzka? Co vy na to?

Díky za rady

Scissors
Udělil poděkování: 104 x
Obdržel poděkování: 404 x

Příspěvek od Scissors »

averybadtime píše: 24 črc 2019, 22:59 Co vy na to?
Hlavně to moc řešíš. Ve skutečnosti to není až taková věda ;) Jak se pozná, že to moc řešíš? Podle tohoto:
averybadtime píše: 24 črc 2019, 22:59 abych se když tak neztrapnil a zachoval dekorum
Na tom totiž ve skutečnosti až tak nezáleží.
averybadtime píše: 24 črc 2019, 22:59 Jestli má přítele nevím, spíše ne, alespoň tomu nic takového nenasvědčuje
Stejně tak ani vůbec nezáleží na tom, jestli holka někoho má, nebo ne ;)
averybadtime píše: 24 črc 2019, 22:59 Jde o mi o konrétní větu
Obvykle se to dělá zhruba takto:

- "Co děláš v úterý nebo ve čtvrtek večer?"
- "Nic, proč?"
- "Pojď se mnou do čajovny ;)"

= První zprávou se nezeptáš, jestli má čas, ale kdy má čas. Navíc jí dáš na výběr ze dvou termínů, čímž zvýšíš pravděpodobnost, že se trefíš.
Ona ti odpoví.
Pokud se sekne, je třeba se stáhnout o úroveň níž a dobudovat přitažlivost/spojení. Pokud zareaguje kladně, napíšeš třetí větu. Můžeš si všimnout, že není stavěna jako otázka. Vlastně je to spíš oznámení :) Působí to víc rozhodným stylem.
Úspěch ale závisí na tom, co už u ní máš vybudováno.
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow
averybadtime

Díky za radu @Scissors. Zkusím to a kdyžtak sem pošlu feedback :)
Sparky
Udělil poděkování: 24 x
Obdržel poděkování: 1 x

Příspěvek od Sparky »

Scissors píše: 25 črc 2019, 09:59 Hlavně to moc řešíš. Ve skutečnosti to není až taková věda ;) Jak se pozná, že to moc řešíš? Podle tohoto:

Na tom totiž ve skutečnosti až tak nezáleží.

Stejně tak ani vůbec nezáleží na tom, jestli holka někoho má, nebo ne ;)

Obvykle se to dělá zhruba takto:

- "Co děláš v úterý nebo ve čtvrtek večer?"
- "Nic, proč?"
- "Pojď se mnou do čajovny ;)"

= První zprávou se nezeptáš, jestli má čas, ale kdy má čas. Navíc jí dáš na výběr ze dvou termínů, čímž zvýšíš pravděpodobnost, že se trefíš.
Ona ti odpoví.
Pokud se sekne, je třeba se stáhnout o úroveň níž a dobudovat přitažlivost/spojení. Pokud zareaguje kladně, napíšeš třetí větu. Můžeš si všimnout, že není stavěna jako otázka. Vlastně je to spíš oznámení :) Působí to víc rozhodným stylem.
Úspěch ale závisí na tom, co už u ní máš vybudováno.
Dokonalost, díky Scissorsi!
Scissors

Příspěvek od Scissors »

Sparky píše: 27 črc 2019, 03:45 Dokonalost, díky Scissorsi!
No rádo se stalo ;) (i když jsem teda myslel, že tohle tu už zná skoro úplně každý :D :D :D )
Abraham Maslow
averybadtime

Zasílám zpětnou vazbu. Pozvánce ven předcházela dost dobrá digi, na kterou mimochodem jsem celkem pyšnej. Pak jsem položil dotaz, kdy má čas. Dal jsem ji vybrat ze dvou termínů a na druhý odpověděla kladně. Já jsem ale pak udělal chybu místo “Pojď” jsem napsal “Zvu tě”. Bohužel už se stalo a nemůžu s tím dělat :D. Vypadá to teď, jako kdybych měl platit a stavím ji do pozice, že mi má být něco dlužna nebo to opět moc řeším a ve skutečnosti na tom až ani tak nezáleží?

Par dotazu nyní. Čeho se schůzce vyvarovat? Po schůzce platit? Doprovodit ji domu? Objetí/pusa (samozřejmě podle situace. Jestli mám říkat takový ty kecy, ze jsem si to s ni užil a rad bych ji viděl znovu či ne? :D
Díky
Sorrow
Udělil poděkování: 42 x
Obdržel poděkování: 95 x

Příspěvek od Sorrow »

averybadtime píše: 28 črc 2019, 07:18 Zasílám zpětnou vazbu. Pozvánce ven předcházela dost dobrá digi, na kterou mimochodem jsem celkem pyšnej. Pak jsem položil dotaz, kdy má čas. Dal jsem ji vybrat ze dvou termínů a na druhý odpověděla kladně. Já jsem ale pak udělal chybu místo “Pojď” jsem napsal “Zvu tě”. Bohužel už se stalo a nemůžu s tím dělat :D. Vypadá to teď, jako kdybych měl platit a stavím ji do pozice, že mi má být něco dlužna nebo to opět moc řeším a ve skutečnosti na tom až ani tak nezáleží?

Par dotazu nyní. Čeho se schůzce vyvarovat? Po schůzce platit? Doprovodit ji domu? Objetí/pusa (samozřejmě podle situace. Jestli mám říkat takový ty kecy, ze jsem si to s ni užil a rad bych ji viděl znovu či ne? :D
Díky
Tak, pokud zveš, nemusí to být ještě taková hrůza :) Protože to můžeš uhrát na: Pozval jsem tě na čas strávený se mnou :D Tady to asi zřejmě zatím řešíš zbytečně. To se ukáže až dojde na placení :) Vyvaruj se nudnosti, jednotvárnosti, na nic si nehraj, buď přirozenej, drzej, popichuj, bav se. Emoční houpačka :) S tím placením to můžeš rozhodit :) Ty zaplatíš jídlo, ona pití, třeba. Nebo: Dnes platím já, příště zase ty. Pokud všechno zahraješ dobře, můžeš očekávat pozvánku domů, ale určitě se nechovej tak, jako by jsi na to čekal. Holky to vycítí. Ber to prostě v klidu a moc se tím nezaobírej, jinak začneš investovat víc. Doteky určitě :) Tím ukážeš, že se nestydíš. A to psaní....pokud ti nenapíše sama, raději bych to nedělal. Dej jí aspoň nějaký čas, aby to všechno vstřebala :) Toť moje zkušenost :)
Nemusíš být nejlepší kamarád. Stačí, když jsi jen nejlepší.

Jsem jako deset lidí zabalených do jedné osoby.
Tak, roztočte kolo štěstí, z.rdi! :twisted:
Scissors

Příspěvek od Scissors »

averybadtime píše: 28 črc 2019, 07:18 místo “Pojď” jsem napsal “Zvu tě”
Tady jsi sešel z cesty. Zbytečně sis naložil. Je třeba se jí vždy držet.
Každopádně i tak se s tím dá pořád hrát.
averybadtime píše: 28 črc 2019, 07:18 Čeho se schůzce vyvarovat?
Obecně ji hlavně nebetit. Taky se na ni příliš nefixovat. Zde pozor - už jen tím pokládáním dotazů, co jak dělat, ukazuješ, že ti na tom až moc záleží. Musíš být naopak víc nad věcí a zachovat určitou míru lhostejnosti.
averybadtime píše: 28 črc 2019, 07:18 Po schůzce platit?
Podle zásluh :D
Obvykle je ale fajn holce ukázat, že nehodláš být její kasičkou. Proto:
Sorrow píše: 28 črc 2019, 10:28 Dnes platím já, příště zase ty
... mi tohle přijde jako fér řešení.
Sorrow píše: 28 črc 2019, 10:28 Doprovodit ji domu?
Zas podle zásluh ;) Já obvykle holky doprovázím. Pokud tě ale bude srát, tak to nemá smysl.
Sorrow píše: 28 črc 2019, 10:28 Objetí/pusa
Ano. Buduješ tím doteky. Tím se vyhneš friendzonu. Ona si na tvé doteky musí pomalu zvykat. Takže začni společenskými (podání ruky/objetí/pusa na přivítanou) a pokračuj dál (nejprve letmo záda, paže a pak se podle reakcí posouvej jinam a prodlužuj délku).
Sorrow píše: 28 črc 2019, 10:28 Jestli mám říkat takový ty kecy, ze jsem si to s ni užil a rad bych ji viděl znovu či ne? :D
Rozhodně ne. Na co jí dodávat komfort tím, že jí poskytneš takovou jistotu? Mnohem lepší je udržovat ji v permanentní nejistotě. Ať si prostě říká: "Tak má zájem, nebo ne?" Tvým cílem je docílit toho, aby o tobě holka pořád přemýšlela ;) Ne aby měla pocit, že tě má jistého.
Abraham Maslow
averybadtime

Díky moc oběma za rady a připomínky. Až se to pohne dál, napíšu opět feedback. Rozhodně ji pořád nepíšu, protože písalky nesnáším a nesnáší je většinou ani holky.
Sorrow
Udělil poděkování: 42 x
Obdržel poděkování: 95 x

Příspěvek od Sorrow »

Určitě napiš jak pokračuješ :) ;)
Nemusíš být nejlepší kamarád. Stačí, když jsi jen nejlepší.

Jsem jako deset lidí zabalených do jedné osoby.
Tak, roztočte kolo štěstí, z.rdi! :twisted:
averybadtime

K setkání nedošlo. Nakonec se jí to nehodilo, omluvila se mi a napsala mi, jestli bychom se nemohli sejít někdy potom (přesně kdy nenapsala). Týden mi nenapsala, já ji také ne. Mám ji zkusit pozvat znovu? Neztrapnil bych se s tím? Nechci se ji vtírat. Zase si říkám, že to stejné si může říkat i ona.
averybadtime

Tak jo, dnes jsme se sešli. Procházka a pak čajovna. Myslím, že jsme se dobře bavili. Řeč rozhodně nestála, našli jsme mnoho společných témat. Akorát z toho celého mám pocit jako by to bylo setkání dvou přátel... já ale nechci spadnout do friendzonu. Přivítání jen s "Ahoj" a loučení obejmutím. Žádné kecy, že bych se s ní rád opět viděl nebo že jsem si to užil jsem neřekl, ba naopak ona mi řekla, že se někdy můžeme zase sejít...což mě potěšilo, protože tím mi vlastně naznačila, že u ní mám nějakou šanci :). Je to moc fajn, sympatická holka, rozumíme si. Jen tomu rande"chyběly doteky apod. Můj dotaz nyní zní co teď? pár dní počkat a pak ji napsat? :) pozvat třeba na nějaký výlet?
Andryi
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 3 x

Příspěvek od Andryi »

Neber me za slovo,podle me jsem uplnej zacatecnik, ale myslim ze hodne zalezi i na tom jaka ta slecna je...? (Relativne romanticka...ta ma obvykle z prvniho rande strach a louci se neutralne-potrebuje si vybudovat duveru-ale tam je to spis na vztah... divocina- ta je schopna ti za 5 minut rande roztahnout nohy, ale i za 5 minut te uz neznat a obvykle je vas vic...atd,ne?)... hlavni je se dostat z friendzony,aby o tobe zacala “premyslet jinak a coby kdyby” ... z ty prochazky a cajivny bych tipl spis tu mirne romantickou ne? Me u takovych zabirala bezpecne lezecka stena -1. Ted si ji v konvezrazi natuknout co sprty a tak, strach z vysek ... at vis ze ti na to nerekne:”to ani nahodou” ... a pak domluvit termin schuzky a napsat vyzvednu te v tolik a tolik, vem si s sebou sportovni veci, zbytek je prekvapko (aspon ji pekne znejistis,ony to nesnasi, ale vzrusuje je to...aspon myslim) ... no a na stene je to jednodussi v tom ze 1. Je to samo o sobe neco co nedela denne (prochazka a tak) ... 2. Kdyz ji jistis, budujes si duveru, ze je na tebe spoleh...3. Kdyz ji to jde muzes ji za to pochvalit (to ony rady), kdyz nejde tak politovat a podporit (pociti v tobe oporu ;-) ) za 4. Daj se tam vymyslet i kravinky typu nespustit ji az dolu ale jen tesne nad zem, otocit si ji, hodit mensi kompliment na zadek a ukazat ze je v tobe i kus “rostaka” ;-) :-D a za 5 a to je hlavni... ono po kazdym slezeni maj holky slaby ruce a ty muzes pomoct odvazat to lano ze sedaku a tim se snadno dostanes do intimni zony na 20,30 cm a tam uz pak zalezi jak to skoulis ;-). Na romantictejsi typy to vzdycky zabralo ;-) ... kdyz jsme u toho, budu i ja rad kdyz tady zkusenejsi nahodi takovy mista a cinnosti kde se holce “nevinne” dostat do intimni zony (tim nemyslim pod kalhoty... ne hned :-D ) protoze me napadly tak leda jeste spolecny vareni a latino tance (coz by asi taky slo, spis na ty mene sportovne zalozeny) ale nic vic...? Napada vas neco?...
nethio
Udělil poděkování: 30 x
Obdržel poděkování: 22 x

Příspěvek od nethio »

Ta lezecká stěna je skvělý typ :D
Já můžu zase doporučit stanování někde v přírodě, pro holku to může být úplně něco nového :). Můžeš se blbě obléct, aby jsi pak mohl říct "je mi zima zahřej mě!" :D nebo si uděláš srandičku, že se bojíš tak ať tě chytne za ruku :).
Taky mi to přijde fajn romantické, máte tam svůj klid a stan řeší logistiku :)
Šlapu za drobásky
Andryi
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 3 x

Příspěvek od Andryi »

:D no taky se dá (pokud nemusíte druhý den do práce :-D ). Mě včera bývalá pozvala na paddleboard .... tak si k tématu říkám fajn...a nebyl by pro dva...mrknu a ono je to i pro dva - tak i to je třeba možnost, když člověk nemá zrovna vanu na břiše ;-) je hezky, kravinky tam dělat jdou, dostaneš ji do plavek... proč ne ....

Ale teď vážně chlapi. Jsem tu novej, možná tady konkrétní články i jsou ale myslím, že se s tím potýká spousta chlapů - kontakt vyjde, klidně je i sexting (což ale podle mě nezaručuje vždycky sex), ale pak má dojít ke schůzce a člověka nenapadá kam aby to nebyla nuda (kavárna, čajovna, procházka, kino - chlapi neblbněte to nechce dětem nebo těm co chtějí sex až za měsíc nebo riskovat friendzone) ...chtělo by to trochu brainstorming, kam ji vzít ať je intimní zóna zaručená a lze si ve svádění pohrát s blízkostí jejich rtů (holky to co sem zažil vždycky znejistí - což je dobře ne? ) i když nejste zrovna mistr svádění :twisted:

Tzn. - máme tu lezeckou stěnu, stanování,latino, snad i ten paddle pro dva ...co dál vás napadá? averybadtime i další si pak mohou snáz vybrat a připravit si ji... ;-)
Odpovědět