Luxusní Milfka s dvěma dětma

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Kubí
Udělil poděkování: 5 x
Obdržel poděkování: 0

Příspěvek od Kubí »

Zdary borci
Obracím se na vás s prosbou o radu ohledně digi.
Pred dvěma měsíci, jsem potkal v našem malem městečku, úžasnou maminu. Byl jsem zrovna venčit psa(staford/pitbull) sedím si tak na lavičce, pohoda klídek ona prochází s dcerkou kolem mě, zacli lichotky směrem k mému psovi, nabídl jsem pohlazení, asi 15minut jsme mluvili o psech, když přišla stará paní (asi její matka) a hulvatsky mi ji odvedla, než jsem se stačil rozkoukat, jak rychle se objevila tak i zmizela. V tu dobu jsem Street ještě neprovozoval.
Poslední měsíc chodím deno dene křížem krážem městem a snažím se jí někde potkat abych mohl zahájit svou hru, bohužel bez výsledku, vím že je z mého města.
ALE!!! Před týdnem žádost na insta. A hle, kdo jiný než ona. Po potvrzení žádosti přiletěl Like na fotku kde jsem já plus na fotky z urbexu, tím soudím že zájem z její strany je reálný.
A otázka zní, co jí napsat???? Je to 9,5z10 fakt nádherná ženská, mě 26yo ji 33yo, dene jI musí přistát několik zprav od jiných borců. Chci ji napsat něco originálního, něco co jí jen tak někdo, něco co jí donutí se nademnou pozastavit.. .. HELP PLEASE!! Chci ji zmrdat že na to nikdy nezapomene :D
Za každý ohlas a radu děkuji.
At se daří!
Streetgame je cesta!!!

martin123
Udělil poděkování: 460 x
Obdržel poděkování: 302 x

Příspěvek od martin123 »

Moc ji podle me stavis na piedestal. Udelal bych "ritual pred rozhodnutim" z noveho clanku -20 holek oslovit/2 opichat/jit na 3 rande. A pak ji napsal neco ze clanku na sg.cz :D
Aragorn
Udělil poděkování: 12 x
Obdržel poděkování: 122 x

Příspěvek od Aragorn »

Hele podle mě se na ni moc orientuješ, aniž byste spolu něco vážnýho měli. ;)
Určitě s ní můžeš zahájit přátelský chat, uvolněnou atmosféru, zkus trošku poflirtovat a podle toho jak bude reagovat,
tak buď přidávat a nebo pomalu budovat komfort.
Zjistit co ji baví a pozvat ji někam na rande.
Časem zjistíš, že takovéhle oslovení můžeš mít 6x za den, tak jestli to nevyjde, tak o tolik zase nepřijdeš.
Pro jedno kvítí Slunce nesvítí. ;)
Odpovědět