Jak na Tinder a Badoo

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Achillee
Udělil poděkování: 4 x
Obdržel poděkování: 2 x

Jak na Tinder a Badoo

Příspěvek od Achillee »

Zdravím
Zajímalo by mě a mám hodně nezodpovězených otázek ohledně shod a obecně fungování na těchto dvou seznamkách.
Já osobně mám na obou seznamkách úvodní fotku od fotografa, fotku z posilky a v uniformě a dvě nějaké ne moc zajímavé selfíčka, dále oblíbenou písničku, nějakou trefnou větu o mě, pár koníčků a co hledám.
Na Badoo je ta moje úspěšnost o něco lepší než na Tinderu ale i tak by se to dalo obecně shrnout jako nic, žádné shody, úplné ticho. Přestal jsem dával Like skoro každé, když jsem tady v jednom článku četl, že se tím paradoxně můžu o shody připravit a je to kontraproduktivní, ale je to furt stejné ticho.

Občas se mi objeví na Tinderu že mě někdo lajknul, ale myslím si že to jsou falešné profily, pokaždé je tam rozmazaná fotka a nejde se dostat na profil. Chtějí asi bych si koupil tu prémiovou nebo tu placenou verzi, podobně ale trochu jinak je tomu na Badoo, tam mě zase lákají jinak abych si zaplatil.
Myslíte si že se dá obejít v pohodě bez placené verze a být úspěšný, a že je to jenom tím že nemám dostatečně zajímavej profil? Nebo že v tomto specifickém prostředí jdou holky především vyloženě po hezounech? :-)

BigB
Udělil poděkování: 2 x
Obdržel poděkování: 1 x

Jak na Tinder a Badoo

Příspěvek od BigB »

Čau, já mám reálnou zkušenost opačnou, daří se mi více na tinderu než badoo.
Podle mě to zní jako že vypadáš moc vážně, nemáš fotku kde bys byl s ostatními lidmi (kamarádi/kamarádky), ta udělá vážně hodně (nejlépe nedávat na první místo) a řekne že nejsi asociál.
Na badoo funguje když těm holkám píšeš, potom tě zobrazuje více lidem (pouze moje doměnka, ale vždy zabírala).
Swipuješ v nějakým větším městě ? Rozhodně doporučuju projet se někam do většího a poswipovat i tam.

Na závěr - nikdy jsem neplatil za dating appku a myslím že jsem z toho dostal tak akorát co jsem potřeboval. 5 matchů za den se mi zdá akorát na to abych nezabil celý den psaním a měl čas i na něco jinýho. Holky na tý appce nepřibydou když si koupíš premium, takže větší počet lajků ti moc nepomůže pokud jsi na appce pravidelně.
Odpovědět