Analýza digi - další postup?

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Horrson
Udělil poděkování: 22 x
Obdržel poděkování: 19 x

Příspěvek od Horrson »

Ahoj komunito. Svůj první příspěvek jsem si představoval trochu jinak (možná víc betoidně, ale každý jsme nějak začínali). Leč, stalo se toto: Začal jsem si hrát s věcma, kterým absolutně nerozumím, při F2F datingu jsou přeci jen signály zájmu/nezájmu, dá se budovat přitažlivost, doteky, gesty, očními kontakty... to u digi postrádám. Ale protože jsem začal být shnilej (= línej, snad nikoho neurazí brněnská mluva), a jak obecně známo lenost je matkou pokroku, zkouším se pustit do pokrokových technologií. Nic moc o tom nevím, načetl jsem pár článků tady, princovo knihy, a tak nějak všechno možné, a zkouším "co to udělá".
Shrnuto, docela úspěch, několik random holek na rande, pár (ofc menší) počet souloží, v jednom případě i s její kamarádkou. O tom ale mluvit nechcu, spíš mi jde, kdybyste, pánové, mistři oboru, sjeli a provedli analýzu a názor na hru s touhle jednou konkrétní. Je to random holka, nikdy jsem jí neviděl, podle fotek fakt kus, ale zase jak pro koho (já su na macatější, prdelatý kozatý, prostě krása která trochu přetéká :D OFC, nesmí se to přehnat)
Tak když mi řeknete, co dělám tady blbě, proč se mi nechce chytnout, budu rád. Samozřejmě jí ten týden počkám, ale když už to hraju, chcu to hrát pořádně. Dík.
(přidáno jen J: a O:, smajlíci se nepodařily přenést, proto trochu rozhozená gramatika, ale na to se snad nehraje :) )

J:Ahoj ta selfie fotka vedle napisu no selfies mne pobavila budes asi vesela kopa a bude s tebou sranda klidne napis, pry je to tu samy uchyl, ale mas stesti
O:Koukám že máš pořádnej seznam požadavků
J:Jo, trochu to zredukuju teda ty pozadavky jsou, ale nemusim to hned troubit A nebo ne a jeste nejaky pridam
J:Jaky mas pozadavky na chlapa ty?
O:Jeden jediný, aby mě něčím zaujal
O:A to něco může být u každého úplně jiné
J:To moc narocna nejses evidentne ses zaujata mnou, co dal?
O:A taky aby to nebyl kretén
O:Checklisty na ideálního muže opravdu nemám, protože mě samotné vadí když se mě někdo snaží napasovat do nějakého checklistu
J:To ani nejde, kazdy jsme nejaky
O:A kdo hledá svou ideální ženu, ten bude hledat pěkně dlouho
J:A co delas takhle pri nedeli?
O:Zatím jen piju kafe a koukám co se kde děje
O:Co ty?
J:Ja od rozbresku v hokne
O:Don't text and drive!
J:Yeah sir!! (madam)
J:Kdyz budes hodna, reknu ti maly tajemstvi. Budes?
O:To záleží na tom, co myslíš pojmem "být hodná"
J:To je pravy opak toho byt zla, nepratelska, hrube nasilna
O:No jasně, ale já bych nerada souhlasila s něčím co nechci dělat, jenom proto že máme každý jinou definici pojmů
J:Neboj Delat budeme jen to, co oba chceme
J:Zas jedu, tak na druhy strane mam skoro pul hodiny
O:No jak to tak vidím, tak už radši nebudu jezdit šalinou, pokud všichni řidiči takhle textují za volantem
J:Vsichni ne, a nekteri jen v zastavkach
O:To říkáš ty
O:Odteď už budu mít vždycky pochyby

J:Mam napad chytni si mne a presvedci se
O:Možná někdy
O:Dneska bohužel nemám čas jezdit sem a tam šalinou
J:Jasnacka a co mas tak v planu odpoledne?
O:Hele zklamu tě, mám plány dnes, zítra i pozítří
O:A od středy do neděle jedu pryč
O:Je to pro tebe čistě virtuální vztah?
J:Neni. Piseme ai nekokik malo hodin, jaky vztah?
O:No máš v profilu, že se chceš setkat dřív než později, všechno ostatní je pro tebe čistě virtuální vztah
O:Tak tě nechci nudit
J:Tvoje obava abys mne nenudila mi lichoti Diky. Ale neboj se o mne, nedam se. A neber presny definice, virtualni vztah je neco jinyho a jasne, mam zajem o to te videt, ale chapu, ze to nemusi vychazet casove
O:Tak v tom případě asi nevím, co je virtuální vztah
J:Virtualni vztak je kdyz si dlouhodobe (tydny, mesice) pisete, treba i volate, ale nikdy jste se nevideli... A jsou lidi, co to vyhledavaj... Nechapu, ale jsou
O:Aha, zajímavé
J:A to odpoledne - ptal jsem se co budes delat (zajima mne co rada delas), otazka neznela zda a jak budes travit cas se mnou jeste do tvyho zivota nepatrim
O:Aha, tak to pardon, to jsem to trošku nepochopila Podle tvého profilu jsem si myslela, že jseš jeden z těch co chtějí hned osobní setkání s každým aniž by ho trochu poznali
O:Jsem ráda že to tak není
O:Dneska dělám všechny ty nudné domácí práce na které není čas přes týden
O:K tomu mám hudbu, hry a začala jsem číst game of thrones
O:Nové epizody seriálu mě navnadily
včera
J:Ano, snazim se seznamit osobne, pres net to proste neumim, ale ne za kazdou cenu a je-li slecna zajimava, samozrejme rad pockam i par dni s pismenkama ahaa, domaci prace... Ty nesnasim to nezavidim
O:Nojo, co se dá dělat
O:Co ty děláš když zrovna neřídíš šalinu?
J:No to je ruzny dle potreby a nalady pomaham kamaradum, obcas kdyz chcu byt sam tak na komplu, mam jeste reliktniho klienta ze stare prace, a jinak beham za holkama (sportuju ) a sirim dobro, kdyz to na mne prijde sbalim si bagl a vypadnu na par dni do prirody.. rozhodne nudny zivot nemam
O:Pomáhání kamarádům a šíření dobra?
O:Pán je paladin?
J:Jj, neco v tom smyslu
O:Ale já mám černou duši
J:To mi nevadi, nevylucuje se to pokud neni az moc cerna
O:Snídám lidské maso a když nemám co dělat, ráda kopu do koťátek
O:Jaké dobro jsi naposledy vykonal?
J:Takovy jako si ty prisne potrestat Svazat, narezat na holou, poradne znasilnit a nechat byt at si to holka jeste uziva
J:Lidsky maso a kotatka si zabila
O:Aha, takže konáš dobro znásilňováním? Zajímavá metoda
J:V tomto konkretnim pripade je to nejlepsi moznost
O:Aha
J:No to vis. Nekdy je konani dobra z vyssiho principu spojene s aktem zla v tom nizsim
J:A v cem je tva duse tak cerna? Krom lidskyho masa a kotatek (nesnasim kotatka)
O:Mám ráda metal
O:A koťátka miluju
J:Metal taky poslechnu jeden kolega ma metalovou kapelu, mu reknu at mi posle nejaky videa pro tebe
J:A stran kocek - mam rad kazdy zvire, ale z tech domacich kocky uplne nemusim... Samozrejme mladata jsou roztomily asi u vsech zvirat zamyslela ses proc to vlastne tak je?
O:Tak samozřejmě, cokoliv roztomilého vyplavuje oxytocin, což tě má přimět k tomu aby ses staral o vlastní mláďata
O:Ale funguje to i když vidíš koťátko
O:Já jsem kočičí člověk a se psama se moc nekamarádím
J:To je blby, ja zase psiska ale i ti dokazou zit v harmonii vyzkouseno osobne. Jak lidi, tak zviratka
před 1 hodinou
J:Tvrdis, ze mas rada letiste... Co je na nich tak zajimavyho?
J:Jo, a thumbsup za ten oxytocin... To jsem necekal. Mas maly bezvyznamny plus
O:Tolik lidí a každej někam cestuje!
O:Cos nečekal?
J:A co nadrazi? Tam to neni? Necekal jsem takto presnou a logicky spravnou odpoved Co vlastne delas?
O:Proč, protože jsem ženská?
J: Tak to pochybuju, i kdyz aspon podle zverejnenych fotek ano a hodne sympaticka
O:Hele ve skutečnosti je mi 55 a jmenuju se Josef
J: Tesi mne Jozko... Pojd na hrnec, zdrbnem kocóry. Gómam zes prave vylezl z kameňu
O:Já jsem Josef z Prahy, to mluvíš jakou řečí?
J:Dobre, s Jozkem dam skopek, s tebou treba dlouhou prochazku a diskusi o cemkoli pro zacatek Mas rada Prygl? Nebo Jozka?
O:Plavu celkem ráda
J:Super... Na to jeste neni teplota, ale znam tam par hezkych "tajnych" mist
O:To zní dobře
O:Ale jak jsem říkala, nejdřív za týden
J:No jasne stejne, na plavani v prehrade to jeste neni, to nejdriv za mesic. Prvni setkani zrealizujeme na suchu pod nohama
O:Já se nechci setkávat pod nohama
O:To musí bolet

J:Ale suchou a pevnou zem pod nohama mas rada, ze?
O:Celkem jo
J:Nebo teda mam znamy v NASA, ze bychom prvni rande udelali ve stihacce hlavama dolu?
O:Tak to by bylo nejlepší první rande v mým životě
J:A i posledni....

// a co včil? Mudrujte borci

The only thing worse than being wrong is staying wrong.
-Sun Tzu

Gentleman se ženy nikdy nezeptá, jestli je zadaná. Slušně se představí a nechá ženu se samu rozhodnout, jak moc zadaná je.
Scissors
Udělil poděkování: 104 x
Obdržel poděkování: 404 x

Příspěvek od Scissors »

Na detailní rozbor je to příliš dlouhé (a já teď nemám tolik času). Obecně bych ale řekl, že by to chtělo ještě dost pokalibrovat. To prosím neber špatně. Máš tam i pár zajímavých míst. Převážně bych ovšem bohužel usuzoval, že se jedná spíše o slabší styl.
Řekl bych, že ta holka nebude mít zas takovou hojnost. Občas ti totiž projevuje zájem v momentech, kde by tě už jiná skutečně obletovaná holka dávno odvrhla. U této ti to možná částečně prochází, ale v jiných případech bych takto raději nepostupoval.
Občas máš tendenci příliš bezelstně skákat na její testy. Dokonce z nich vytváříš její obruče a ty pak ještě přeskakuješ :) Přijde mi, že máš na více místech moc velkou snahu se jí zalíbit. Až moc podle mě taky tlačíš na tu schůzku. Nevím, ale já být holka, tak budu mít z tvé digi dokonce trochu pocit, jestli nejsi malinko úchyl. Takto působit určitě nechceš ;)
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow
Horrson
Udělil poděkování: 22 x
Obdržel poděkování: 19 x

Příspěvek od Horrson »

Zdar Scissorsi,
díky ti za objektivní názor :)
Samozřejmě že ta hra chce prokalibrovat - dělám tohle vlastně poprvý, nevím pořádně co dělám, resp. píšu. Uplně random holkám (zda-li vůbec holkám) jsem psal snad naposled v patnácti. Mým cílem bylo (a stále je, i u jakékoli jiné holky) jí prostě dostat ven a to co nejdříve - jak jsem pochopil, o tom by to mělo být, ne? Neumím si hrát s písmenkama, že to teď dělám je motivace fyzická/fyzikální vzdálenost a snaha si zajistit nějaké kontakty na novém místě. Přiznám se že mně to ani moc nebaví, z reálnýho oslovení vyčteš po první větě docela dost. A samozřejmě - já potřebuju randit a souložit, ne si měnit slohová cvičení... Neber to prosím nijak zle, určitě neútočím, su spíš podrážděnej jak to neumím :)

K těm testům a obručím - chybí tam smajlíci, copypastoval jsem to přes notepad, nenapadlo mně to v tu chvíli, že je ztratím ;) Ale samozřejmě kritiku beru, dám si víc bacha. Nenapadlo mně tam ale nic lepšího, potřeboval jsem tu komunikaci udržet.. taky samozřejmě chyba a zbytečná :)

Takže díky, zkusím to ještě nějak sehrát až se vrátí (prý z Polska od kamarádky) v neděli.

Ještě maličkost - jestli má nebo nemá hojnost je nějak důležitý? A je špatně, pokud nemá? Dle veřejných fotek se mi líbí (a hodně), otázkou je jsou li pravé :) Jinak komunikuje normálně, bez hrubek, bez infantilních názorů, k věci - takže v tý hlavě něco bude (pro mně cennější než 90-60-90+vakuum)
The only thing worse than being wrong is staying wrong.
-Sun Tzu

Gentleman se ženy nikdy nezeptá, jestli je zadaná. Slušně se představí a nechá ženu se samu rozhodnout, jak moc zadaná je.
Scissors
Udělil poděkování: 104 x
Obdržel poděkování: 404 x

Příspěvek od Scissors »

Horrson píše: 03 kvě 2019, 03:04 Mým cílem bylo (a stále je, i u jakékoli jiné holky) jí prostě dostat ven a to co nejdříve - jak jsem pochopil, o tom by to mělo být, ne?
V tomto případě nejde o záměr. Protože ano, cílem digi by mělo být dostat holku ven. Musí se mí ovšem na zřeteli i způsob jeho dosahování. A ten u tebe působil až moc needy.
Horrson píše: 03 kvě 2019, 03:04 K těm testům a obručím - chybí tam smajlíci, copypastoval jsem to přes notepad, nenapadlo mně to v tu chvíli, že je ztratím ;)
O smajlíky opravdu nejde...
Horrson píše: 03 kvě 2019, 03:04 Ještě maličkost - jestli má nebo nemá hojnost je nějak důležitý? A je špatně, pokud nemá? Dle veřejných fotek se mi líbí (a hodně)
To je trochu nepochopení mého komentáře. Samozřejmě to nevadí. Pokud se ti líbí, tak do ní samozřejmě jdi ;)
Já tím mínil to, že pokud bys podobnou strategii používal na nějakou holku, která by hojnost měla, tak ti u ní zkrátka nebude fungovat.
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow
Odpovědět