Badoo Matrix

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
VojtaPce
Poděkoval: 3 krát
Obdržel poděkování: 32 krát

Badoo Matrix

Příspěvek od VojtaPce » 14 dub 2019, 21:07

Tak si tak založím Badoo před 20 minutama a píše holka (takřka dívka ze sousedství) na otázku sport
miluju cyklistiku
kolečkové brusle
a souložení, to bych mohla kdekoliv... wtf? :)

Ve vaně, v lese, v přírodě... :D
Tak jediný téma bude asi logistika a dostatečné zásoby paliva :D

To mám takový štěstí, nebo mám tak dobrou digigame? :D

TristanPRG
Poděkoval: 19 krát
Obdržel poděkování: 27 krát

Badoo Matrix

Příspěvek od TristanPRG » 15 dub 2019, 11:34

Ber kým šťastie dáva, ja spravidla stratím najviac holek dlhou (hoci dobrou konverzáciou:), alebo prvou správou, ktorá mi príde dobrá, ale jej zrovna asi nesadla. Na to pohodovo preberať oblasť sexu v žiadnej z konverzácii nikdy za roky so stovkami krátkych/dlhých konv. neprišla reč, tak asi zázrak :D

Princ
Poděkoval: 382 krát
Obdržel poděkování: 831 krát

Badoo Matrix

Příspěvek od Princ » 15 dub 2019, 11:54

VojtaPce píše:
14 dub 2019, 21:07
a souložení, to bych mohla kdekoliv...
Tohle jsou zajímavé věci. Beta by se mohl chytnout moc snadno, začít projevovat přehnaný zájem a nebýt pro tu holku výzvou.

Začínající streetaři někdy myslí, že jako "používají techniku", a za projev zájmu ji potrestají. "Nespěchej na mě tolik" a podobně.

Super řešení, jak tímhle projít, je nastavit jí ještě další udičku, a nechat ji více se snažit, než ji odměníte přiměřeným zájmem.

VojtaPce

Badoo Matrix

Příspěvek od VojtaPce » 15 dub 2019, 20:31

Tak jsem si s ní domlouval schůzku a trošku jsme se nemohli dohodnout, já chtěl u mě na sídlišti, nebo doma a ona někde v kavárně na druhý straně města.. večer.
Pak se mě ptala, jak ho mám velkýho, tak jsem psal, že to bude muset posoudit sama :)
Měli jsme domluvený schůzku nakonec na zítra v 7 večer.
Tak dneska mi to měla potvrdit a zablokovala si mě... Nevadí máme rezervy :)
koukám, že badoo má pár milion uživatelek, tak možností je spousta.
Pro zlepšení nálady mi holka ve vedlejším okýnku poslala takové nahé motivační videjko, sice je to Pražanda a píšeme si už dýl, tak až možná vyrazím na street do Prahy, tak se u ní zastavím. :D

VojtaPce

Badoo Matrix

Příspěvek od VojtaPce » 15 dub 2019, 20:39

Princ píše:
15 dub 2019, 11:54
Tohle jsou zajímavé věci. Beta by se mohl chytnout moc snadno, začít projevovat přehnaný zájem a nebýt pro tu holku výzvou.

Začínající streetaři někdy myslí, že jako "používají techniku", a za projev zájmu ji potrestají. "Nespěchej na mě tolik" a podobně.

Super řešení, jak tímhle projít, je nastavit jí ještě další udičku, a nechat ji více se snažit, než ji odměníte přiměřeným zájmem.
To je pravda, dík za reakci princi. :)
Ještě bych přidal třeba vytvořit situaci, že jsme se spolčili proti celýmu světu a vytvořit jakousi bublinu.
Kdysi s jednou holkou, když jsme hráli online poker a já jsem vyřadil ze hry 1400 soupeřů a vyhrál to, tak si ji za odměnu na webce vyprstila a její beta přítel seděl ve vedlejší místnosti a když už skoro byla, tak jsem jen slyšel: "ty mrdko zkurvená..." a zhasl monitor. a on stál za ní.
Tak až odešel na noční, tak jsem za ni přijel a prošukali jsme celou noc. :D
Po 6 hodinách jsem říkal, že už sex stačil, že už nee.. a ona pořád měla málo. Ale je pravda, že jsme každý vypili asi 7 piv :)

Tygr
Poděkoval: 38 krát
Obdržel poděkování: 82 krát
Kontaktovat uživatele:

Badoo Matrix

Příspěvek od Tygr » 16 dub 2019, 08:00

VojtaPce píše:
15 dub 2019, 20:31
Tak jsem si s ní domlouval schůzku a trošku jsme se nemohli dohodnout, já chtěl u mě na sídlišti, nebo doma a ona někde v kavárně na druhý straně města.. večer.
Pak se mě ptala, jak ho mám velkýho, tak jsem psal, že to bude muset posoudit sama :)
Měli jsme domluvený schůzku nakonec na zítra v 7 večer.
Tak dneska mi to měla potvrdit a zablokovala si mě... Nevadí máme rezervy :)
koukám, že badoo má pár milion uživatelek, tak možností je spousta.
Pro zlepšení nálady mi holka ve vedlejším okýnku poslala takové nahé motivační videjko, sice je to Pražanda a píšeme si už dýl, tak až možná vyrazím na street do Prahy, tak se u ní zastavím. :D
Je možné, že to byl fake. Třeba nějací kluci co si dělali prdel. Protože proč by si tě najednou zablokovala? Nebo si ta holka sama takto dělá prdel.
Nechci holku....chci jich pět.
Risk je zisk.
Bez práce nejsou koláče.
Komu se nelení, tomu se zelení.

Sybrakos
Poděkoval: 196 krát
Obdržel poděkování: 18 krát

Badoo Matrix

Příspěvek od Sybrakos » 16 dub 2019, 10:35

Přesně tak! A btw co je to ta udička? :?
"Vetsina lidi spotrebuje vice energie na mluveni o problemech, nez na jejich reseni." Henry Ford
Carpe diem

VojtaPce

Badoo Matrix

Příspěvek od VojtaPce » 16 dub 2019, 21:08

Fake to nebyl. Měla spoustu přátel fotek a dlouhou facebookovou historii. Spíš mi přišlo, že se nechala unést a pomocí technik jsme se dostali daleko a pak se vyspala, ztratila momentum. Lekla se, co to psala a už se radši neozvala.

Princ
Poděkoval: 382 krát
Obdržel poděkování: 831 krát

Badoo Matrix

Příspěvek od Princ » 16 dub 2019, 21:17

VojtaPce píše:
16 dub 2019, 21:08
Fake to nebyl. Měla spoustu přátel fotek a dlouhou facebookovou historii. Spíš mi přišlo, že se nechala unést a pomocí technik jsme se dostali daleko a pak se vyspala, ztratila momentum. Lekla se, co to psala a už se radši neozvala.
Jj přesně, super vnímání.

VojtaPce

Badoo Matrix

Příspěvek od VojtaPce » 17 dub 2019, 20:11

Princ píše:
16 dub 2019, 21:17
Jj přesně, super vnímání.
Díky princi ;)

Odpovědět