Cizí holka na Insta

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Idea_Now
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Cizí holka na Insta

Příspěvek od Idea_Now »

Čau chlapi,
Příběh je to jako z pohádky, ale o šťastné konci se dá spekulovat.. Kolegovi říkám, že mi líbí Zrzky, jestli ve svém okolí nějakou nezná, dál mi její Insta, slečna si mě potvrdila. Kolega o ní sám nic moc neví, na čem bych mohl vystavět první "online oslovení". Co jsem vyčetl z jejich fotek?.. Že je to kus :D

Jak začít? Mě Insta připadá dost odlišný od Badoo, na Badoo můžeme sázet otvíráky (a nevidí vaše Insta fotky) , jak se vám to hodí, je to v podstatě více "anonymní", když použiju tohle slovo.

Ale jak na Insta?
Máte s tím někdo zkušenosti?

Můžu klidně začít slovy Ahoj, ale jak to provedu dál.. Hlavně jak jsem na ni přišel, když měla soukromý účet.

Chci zůstat originální, nespadnou mezi ostatní "Ahoj jsi moc hezká, jak se máš". Tohle je vlastně poprvé, co chci psát neznámé na Insta 🤔

Princ
Udělil poděkování: 530 x
Obdržel poděkování: 1809 x

Cizí holka na Insta

Příspěvek od Princ »

Podívej na článek Co napsat holce jako první
Nikdy nechraňte ženu před špatnými rozhodnutími. Sami buďte tím špatným rozhodnutím.
Ďábelská posedlost
nastycunt
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 1 x

Cizí holka na Insta

Příspěvek od nastycunt »

Tady ty generický věci vynech, řekne ti "díky, dobře" a konec. Rovnou napiš něco, na co půjde navázat nějaký další hovor.
Always pull the lever.
Aragorn
Udělil poděkování: 12 x
Obdržel poděkování: 122 x

Cizí holka na Insta

Příspěvek od Aragorn »

Zkus na ní najít něco, co ti přijde zajímavé a nebo něco, co souvisí s jejím stylem podle fotek a na to začít vtipnou, přátelskou konverzaci ;)
FairytaleSeducer
Udělil poděkování: 36 x
Obdržel poděkování: 57 x

Cizí holka na Insta

Příspěvek od FairytaleSeducer »

Běž pickupovat, když nevíš co holce napsat. :D
Vše kolem nás je jen iluze. :)
Odpovědět