Tinder

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Princ
Poděkoval: 460 krát
Obdržel poděkování: 1208 krát

Tinder

Příspěvek od Princ » 05 led 2020, 10:08

60 propojeni ma Magic denne. Krasavec to taky neni :) Je treba vybavit se ucinnymi technologiemi.

Tvrdá práce na sobě šlechtí, co si ale zvýšit motivaci pár snadnými výsledky už v průběhu?

Obrázek

H.O
Poděkoval: 1 krát
Obdržel poděkování: 1 krát

Tinder

Příspěvek od H.O » 05 led 2020, 10:15

Zkuste si neco precist o shadowban na Tinderu 😉 Je to trochu alchymie a pokud davas vsem like tak je mozny, ze te algoritmus vyhodnotil jako potenciálne nevhodneho.

H.O

Tinder

Příspěvek od H.O » 09 úno 2020, 16:40

Na Tinderu se dost často objevují profily, kde má slečna serii fotek a na některých z nich je tak nějak lehce skrytě její email. V popisku je pak vždycky anglicky nějaký bláboly typu co chce a tak a že, pokud to někdo dočte až sem tak ji má kontaktovat na email a dát konkrétní slovo do subjektu profilu (třeba Dumpligs nebo Brno69) s tím, že ten email najde na fotkách.

Už jsem takových profilů viděl několik, určitě jde o nějaký fake profily a spíše mě jde o to co se tím sleduje? Nemáte někdo nějaký podvědomí o tomhle?

Ryglus
Poděkoval: 50 krát
Obdržel poděkování: 16 krát

Tinder

Příspěvek od Ryglus » 11 úno 2020, 19:53

H.O píše:
09 úno 2020, 16:40
Na Tinderu se dost často objevují profily, kde má slečna serii fotek a na některých z nich je tak nějak lehce skrytě její email. V popisku je pak vždycky anglicky nějaký bláboly typu co chce a tak a že, pokud to někdo dočte až sem tak ji má kontaktovat na email a dát konkrétní slovo do subjektu profilu (třeba Dumpligs nebo Brno69) s tím, že ten email najde na fotkách.

Už jsem takových profilů viděl několik, určitě jde o nějaký fake profily a spíše mě jde o to co se tím sleduje? Nemáte někdo nějaký podvědomí o tomhle?
Asi reklama na fejk placenou (sex)seznamku
Nikdy není času málo abych si dal chobotnici na večeři

H.O

Tinder

Příspěvek od H.O » 11 úno 2020, 20:29

Ryglus píše:
11 úno 2020, 19:53
Asi reklama na fejk placenou (sex)seznamku
To si zas nemyslím, vždycky tam jsou jen emaily. Jednou jsem tam zkusil napsat. S ženskou jsme si vyměnil pár obyčejně zajímavých emailů s tím, že se chtěla vidět. Komunikace v anj. Já ale nakonec na to neměl koule :D

Ryglus
Poděkoval: 50 krát
Obdržel poděkování: 16 krát

Hlavní město Tinderu

Příspěvek od Ryglus » 12 úno 2020, 16:53

Hlavní město Tinderu?
Rozhodně Brno. Rozhodl jsem se vyzkoušet tinder premium za přijatelných 60kc a virtuálně se přestěhoval do Brna. Vychází mi z něj nejvíce matchů, a to jsem zkoušel nějaké světové města a o ty české. Buď jsou všechny holky z Brna díky jejich penisu co jim stojí na náměstí permanentně nadržené nebo je to díky relativně malé velikosti - aby vás holka mohla swapnout doprava, musíte se jí dostat do Ferdu což je podle mě v Praze třeba těžší a záleží tam na tom jak se líbíte algoritmu a taky blizkym hranicím - občas to hodí bohaté Rakušanky nebo Maďarky :D
Nikdy není času málo abych si dal chobotnici na večeři

Odpovědět