Navrhni jiný termín!

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Majkl
Udělil poděkování: 91 x
Obdržel poděkování: 149 x

Navrhni jiný termín!

Příspěvek od Majkl »

Poraďte mi prosím, kde jsem udělal chybu. Podle mě to ze začátku vypadalo docela dobře.
Proč ale nenavrhuje jiné termíny? Už mi bylo prosti srsti dávat jí další možnosti..

Pozadí: Tuhle holku jsem oslovil v obchoďáku, instaprocházka, v průběhu jsem snad prošel pár testy, a konec fb.

Obrázek
Obrázek

The most dangerous thing you can do in life is play it safe - Casey Neistat

Vlákno Jak vydělat peníze
pardal007
Udělil poděkování: 11 x
Obdržel poděkování: 11 x

Navrhni jiný termín!

Příspěvek od pardal007 »

Uprimne mi neprijde že by tam bylo něco špatně. Možná ji zkusit dát čas, ať se ozve sama? Jinak palec hore, pěkná digi.

Pozn. Ber to dost s rezervou, snažím se poradit, ale moje skills ještě nejsou tak dobrý. Určitě jednej podle sveho nejlepsiho vědomí a svědomí :D
Scissors
Udělil poděkování: 104 x
Obdržel poděkování: 404 x

Navrhni jiný termín!

Příspěvek od Scissors »

Podle mě je to na ni moc rychlé. Jsi možná až moc hrr. Zkusil bych na chvíli přestat tlačit na pilu. Prostě žádnou schůzku nějakou dobu nezmiňovat, ale jenom si s ní psát. Záměrem je vybudovat u ní hlubší pocit důvěry. Pokud se ti to podaří, tak se po čase bude chtít vidět třeba sama ;)
Digi máš jinak celkem dobrou ;)
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow
TristanPRG
Udělil poděkování: 64 x
Obdržel poděkování: 48 x

Navrhni jiný termín!

Příspěvek od TristanPRG »

Alebo si sa len tým posledným návrhom trafil zrovna do víkendu co je na horách a keďže je v Prahe len piatok a vikend tak ďalší bude až o týden co je dlhá doba vopred a nechce to dohadovať/navrhmúť lebo sa to môže veľmi ľahko zmeniť.
Inak písanie výborné dostalo aj mňa dobre ty! :) Hlavne tam nie je moc emotikon, to mi dosť ľudí vyčitalo..že davam sám.veľa 😀 najmä😂..a keď to dám za vtipnou vetou znie to ako keby som sa smial sám na vlastnom vtipe čo je pre holky weird puberťácke. Preto buď žiadne, za vtipnou vetou duplom abo max 😀 a 😜.
Aragorn
Udělil poděkování: 12 x
Obdržel poděkování: 122 x

Navrhni jiný termín!

Příspěvek od Aragorn »

Třeba má zkoušku a nehodí se jí to a chce se učit. Tak zkus se s ní sejít potom, až bude mít po zkoušce kámo.
maulerjan
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 1 x

Navrhni jiný termín!

Příspěvek od maulerjan »

Jen ze zvědavosti - co bys jí napsal, kdyby hned kývla na to tajemství?

Jinak můj postřeh z konverzace je, že to "beru to tak, že se nechceš vidět" vyznělo trochu uraženecky. Z jejího pohledu. Něco jako - zkusil a pak otočil při sebemenší komplikaci. Chápu, o co ti šlo (ať se sama posnaží to zachránit), ale bylo to možná trochu moc.
Majkl
Udělil poděkování: 91 x
Obdržel poděkování: 149 x

Navrhni jiný termín!

Příspěvek od Majkl »

Díky za odpovědi!

@maulerjan Asi bych tam hodil nějakou udičku: "Ok, ale nejdřív mi řekni..."

S tou uražeností souhlasím, taky mi to teď tak přijde. Zatím mám nulovou kalibraci, tak tam házím random věci, co tu najdu :D
The most dangerous thing you can do in life is play it safe - Casey Neistat

Vlákno Jak vydělat peníze
Odpovědět