Badoo - první date

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
Odpovědět
Idea_Now
Udělil poděkování: 0
Obdržel poděkování: 0

Badoo - první date

Příspěvek od Idea_Now »

Zdravím chlapi,

Moje první zkušenost s Badoo (obecně online seznamovani). K věci - od středy jsem si psal s jednou slečnou, skvělé odepisovala, zájem parádní... Odepisovala jsem vždy po delší chvíli, když psala večer, tak záměrně až druhý den odpoledne. Dneska jsem jí pozval na kafe, přišlo mi, že to musím poslat dál jinak se to zasekne. Nastavil jsem dva termíny, pátek a pondělí (jednoduše dřív nemůžu), domluvili jsme se na pondělí (měla aktivní zájem; domluvili jsme se, že jí v neděli napíšu) No a teď otázka.. Mám ji vůbec do neděle psát? Celou dobu se to vyvíjí dobře. Připadá mi, že bych to tím akorát zabil a snížil svoji hodnotu, nebo se dožadoval její pozornosti.
Jaký je váš názor?
Jsem zcela nováček, každá vaše zkušenost je pro mě cenná! Díky.

Scissors
Udělil poděkování: 104 x
Obdržel poděkování: 440 x

Badoo - první date

Příspěvek od Scissors »

Já bych jí v mezičase nic nepsal. Všechno bych si nechal až na osobní setkání. Maximálně bych jí třeba den předtím napsal něco ve smyslu "Zítra přines na tu schůzku tužku ;)", abych si nenápadně ověřil, jestli hodlá opravdu dorazit (protože zeptat se na to přímo působí hrozně needy).
Pokud jsi nováček, tak se ještě raději dopředu duševně připrav na to, že ti může schůzku na poslední chvíli zrušit, nebo tam prostě vůbec nedorazí. Netvrdím, že k tomu dojde. Ale u schůzek domluvených přes seznamku se to prostě občas stává.
"Čím člověk může být, tím musí být."
Abraham Maslow
Aragorn
Udělil poděkování: 12 x
Obdržel poděkování: 124 x

Badoo - první date

Příspěvek od Aragorn »

Taky bych to udělal jako scissors
Anngel
Udělil poděkování: 1 x
Obdržel poděkování: 8 x

Badoo - první date

Příspěvek od Anngel »

Udělal bych to samý co Scissors... Ale příště když budeš zvát holku tak bych ji vytáhl na něco, na co jí netahají všichni ostatní... ;)
„Člověka soudíme ne podle toho, co o sobě říká, nebo co si o sobě myslí, ale podle toho, co dělá.“

Dokud to uzvednu, tak se s tím jen kamarádím..
Jirkalos

Badoo - první date

Příspěvek od Jirkalos »

Zdravím potřeboval radu někoho znalejšího v oboru a náhodou jsem narazil na tohle vlákno. :D Také jsem si začal psát s jednou slečnou přes Badoo (O necelý dva roky starší než já bude jí 26.) všechno psaní probíhalo bez problémů dokonce si sama řekla o FB. Řekl bych, že má dostatečný zájem podle určitých narážek, sama se vyptává, napíše vetšinou tak 2-3 zprávy na jednu moji. O víkendu jsme se měli sejít ale nedopadlo to psala, že jí to mrzí a že určitě stojí o setkání a dneska z ničeho nic začala řesit, že jsme od sebe daleko a že v tom nevidí budoucnoust a podobný věci. Jsme od sebe necelých 55 km což pro mě určitě není žádný problém autem to je třičtvrtě hodiny cesty. Ale potřeboval bych radu jak pokračovat aby tu vzdálenost přestala řešit. :)
Předem díky za rady. :)
martin123
Udělil poděkování: 462 x
Obdržel poděkování: 321 x

Badoo - první date

Příspěvek od martin123 »

Je to test.
Osobne bych napsal neco jako "Mas pravdu, nejsme si souzeni:(." - hazi na tebe hovna a tebe to nesmi rozhodit proste:d
Udelej si z toho legraci, nejak to prejdi proste celkove ukaz svuj nadhled.
martin123

Badoo - první date

Příspěvek od martin123 »

A rozmyslel bych se, jestli jet 3/4 h za holkou neni moc velka investice (neprimerena). Personally bych to spis hral tak, aby chtela prijet za mnou. Ale pokud ti to nejak extra nevadi...
Jirkalos

Badoo - první date

Příspěvek od Jirkalos »

Snažím se celou dobu být nad věcí a z vážných věcí si dělat srandu. Zatím to pokaždý vyšlo. 😀 Podobnou větu jako nejsme si souzeni opět ve vtipu jsem jednou použil a byla to konečná tak se mi k tomu moc vracet nechce. Ještě k tomu setkání jsem zapomněl napsat, že jsme se měli sejít ve městě, který se nachází po cestě takže by musela taky investovat ikdyž uznávám, že by to bylo míň než ode mě ale to domluvený město je nejvhodnější varianta na schůzku. :)
martin123

Badoo - první date

Příspěvek od martin123 »

Jednou je moc malej statistickej vzorek na to, abys urcil, jestli technika funguje. Jestli mas prehnanej strach, ze se to pokazi, moc na ni lpis a mel bys balit vic holek, nez doted.
Taky muzes zkusit falesnou diskvalifikaci "Pravda, mamka by me asi tak daleko stejne nepustila." :D
Odpovědět