Co dál?

Co napsat ženě jako první na tinderu, Fb, seznamce, nebo pokud vám dala číslo, o čem si s holkou psát, jak ji pozvat na rande...
kolumbus77
Udělil poděkování: 7 x
Obdržel poděkování: 6 x

Co dál?

Příspěvek od kolumbus77 »

Díky moc za rady, zas neodpověděla, ale už je to fuk, za měsíc se stěhuju do Prahy a tak rozjedu to vaše streetování, ať se něco naučím

kolumbus77

Co dál?

z hlediska psychologie je lepší jí napsat nebo dělat mrtvého brouka a postovat supr věci na insta
pardal007
Udělil poděkování: 11 x
Obdržel poděkování: 11 x

Co dál?

Příspěvek od pardal007 »

kolumbus77 píše: 18 bře 2019, 09:44 z hlediska psychologie je lepší jí napsat nebo dělat mrtvého brouka a postovat supr věci na insta
Kdyz budes postovat super veci na insta, ukazes ji, ze dokazes mit skvelej zivot i bez ni. Tim ze ji přestaneš psat a budes verejne ukazovat jak super mas zivot ( je hloupost to delat jenom kvuli holce, proste žij super život ) v ní probudíš zájem a tím, že jí už nebudeš psát bude její zájem o to větší. ( V případě že budeš žít zajímavý život. Fotka snídaně, svačiny nebo návštěvy babičky v ní nezazehne potřebu napsat :D ) Dost možná ti napíše sama, nebo bude chtít abys ji napsal. Příklad : Na brigádě jsem potkal fajn holku, měla přítele, nechtěla nic víc než přátelství ( měl jsem mít větší tah na branku, mít lepší hru, ale o to teď nejde. ). Tím že hodně cestuju a sportuju jsem dával na stories fotky z cest ( tehdy jsem byl v USA, už asi měsíc jsem byl mimo ČR, ani jsem si s ní nepsal) krátký videa jak skáču parkour ( backa, freemove ), community runy atp. Hádej kdo se ozval že mě chce vidět? Najednou měla zájem a to že má přítele už pro ni nebyl problém.
kolumbus77

Co dál?

ok dík za radu, třeba věci z posilování (maximálky - ted mam přes 100 na bench) nebo čtyřkolky atd?
pardal007
Udělil poděkování: 11 x
Obdržel poděkování: 11 x

Co dál?

Příspěvek od pardal007 »

kolumbus77 píše: 18 bře 2019, 12:05 ok dík za radu, třeba věci z posilování (maximálky - ted mam přes 100 na bench) nebo čtyřkolky atd?
Já osobně posilku nedávám, ale myslím že není špatný tam občas něco hodit. Třeba ve stylu: je to tam, konečně 100 na dřep. Hlavně ať to nevypadá jako by ses chlubil : já jsem v posilovně, ale spíš něco ve stylu: je to tam! Podařilo se. Samozřejmě jednou za čas fotka bez trička s napumpovaným svalstvem vadit nebude :-) Hodně lidí dneska háže každej den na stories věci z posilovny jenom aby ukázali že tam jsou. Takže jo, posilka je fajn, ale opatrně :-) A čtyřkolky jsou super, ty tam určitě hoď ;)
kolumbus77

Co dál?

dal jsem včera storku a furt nenapsala
martin123
Udělil poděkování: 460 x
Obdržel poděkování: 302 x

Co dál?

Příspěvek od martin123 »

Čas nechat to jít a začít pořádně streetovat, protože celkově to není o jedné holce a ty se na tuhle očividně přehnaně fixuješ:)
kolumbus77

Co dál?

nechci bejt nějakej divnej týpek co otravuje lidi na ulici
martin123

Co dál?

Příspěvek od martin123 »

Jo, to asi nikdo. Dělat jim radost je příjemnější pro obě strany:) - dělal bych tedy spíš to. Máš limitující přesvědčení.
martin123

Co dál?

Příspěvek od martin123 »

Creepy k holkám jsou, upřímně, spíš nestreetaři- co tak pozoruju :d
kolumbus77

Co dál?

nepotřebuji být balič mr. světa stačí mi najít si holku
martin123

Co dál?

Příspěvek od martin123 »

:D takhle bys mohl denně být s těmi nejhezčími a nejsympatičtějšími holkami (za nějakou dobu, of course) a ty si vybereš pohodlí? Místo najít si přítelkyni mezi stovkama žen radši mezi několika málo?
Sice ti tady někdo může poradit, co jednou napsat, ale ty celkově vysíláš tak neskutečně signálů každou vteřinou, že holka pozná vše:D Jsi špatný s holkama? Pozná to a top (pro tebe) přítelkyni nesbalíš. Celkově, mít jakýkoli vztah jako cíl svádění? To fakt věnuješ všechny ty emoce, čas,... první, které potkáš, co bude jakž takž hezká a která se nechá sbalit? Zní mi to příšerně teda... Jakože kdyby tu nebyla možnost vybírat si mezi stovkama holek, ale ona tu je, tak.. :D
kolumbus77

Co dál?

já jsem na tohle oslovování na ulici atd prostě moc velký introvert a není to pro mě no, chápu tu vaší pointu ale je to podle mě jen pro určité lidi
martin123

Co dál?

Příspěvek od martin123 »

Doporučuju přečíst si o intraverzi ve fóru "Životní styl a biohacking" v tématu "Nechuť bavit se s lidmi" - je to tam hezky napsané.
kolumbus77

Co dál?

brzy se stěhuju do prahy tak pokud se do tý doby nic nezmění, zkusím jednou jít na ten street a pak uvidím
Odpovědět